0 oy
362 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (1,494 puan) tarafından
1 aya yakın oldu buraya geleli daha altaki komşu kapımı vurup hoşgeldin yada bir oturmaya fln gelmedi görmedim bile kadını bugünde balkonu yıkadım çamaşırı asiliymis görmedim bnde kocasinesimi aramış yikarsa bidaha haber etsin e eşimi ariyacagina gel kapıma vur bidakine haber et dersin 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu devirde komşuluk kalmadı ki bi de kimsenin evinin durumunu bilemeyiz belki kocası musade etmiyordur çünkü benim eşim ilk evlendiğin zaman kimseyle konuşmamı istemiyordu sen de bundan sonra daha dikkatli olursun
(1,494 puan) tarafından
Kız yok eşlerimiz aynı yerde calisiyo samimiler onlar .
tarafından
Hımm o zaman sende mesafeli ol canım kimi insan soğuktur
(1,494 puan) tarafından
Tabi cnm  aradaki mesafeyi koruyorum
-Reklam-
0 oy
(937 puan) tarafından
Balkon yıkayınca onun çamaşırına ne zarar veriyor da 
(1,494 puan) tarafından
Ay bir bilsem bile mesafe var şu gitmesi imkansız
(7,791 puan) tarafından
Eger digee kadin en alt kattaysa yere dusen su toz kir ne varsa kaldirip camasirlara yapistiriyo cnm kendimden biliyorum en alttayim..
0 oy
tarafından
Anlamadim balkon yıkama ile onun çamaşırları ne alaka :))
(1,494 puan) tarafından
Sözde camasirim asılı diyomus yikamamaliymisim
tarafından
Balkon senin alanın dışarıya su atmadigin sürece bir sorun olmaz ki :) tuhaf kadin belli
0 oy
tarafından
Salgından dolayı gitmiyodur belki fazla yüz göz olmak istemiyordur kmseyle canım bidhakine sen git tıklat kapısını aldığın enerjiye göre hareket edersin
0 oy
tarafından
Bizim üstteki kadın da öyle çamaşır olduğunu görmedim der hep nasıl görmüyorsunuz anlamıyorum insan bi aşağı bakmaz mı ben bakmadan kesinlikle bişey yapmam 
0 oy
(197 puan) tarafından
Kuzum belliki sen sıcak kanlısın ve eskiden çok güzel komşuluklar görmüşsün. Şimdide onu arıosun. Kapı bir komşum geldi hoşgeldiniz dedimde saol dedi götünü döndü. Artk yok komşuluk falan arama boşa. 
(1,494 puan) tarafından
Ayn öyle vala eski komsuluk fln kalmamis
(197 puan) tarafından
Bende üsttekinden yani yengemden dertliyim valla. Halamın oğlunun eşi die seste edemiom.
0 oy
(3,887 puan) tarafından
balkon yikama ile camasirin ne alakasi var ki , nerden su gidebilir   
(1,494 puan) tarafından
Parmakliga döktüm şu da ama çamaşıra gitmesi imkansız
0 oy
(762 puan) tarafından
Sızın ki 1 ay ıyımıs ben 14 aylık evliyim bu sure ıcınde dedem ı kaybettim  bir Allah in kulu şu kapıyı çalmadı başın sağolsun demedi ki butun buna biliyordu dedemın öldüğünü. Hadı onu geçtim bizim oralarda gelin görmeye gıdılır dedıgım gıbı 14 aylık evliyim bir kere şu kapımı çalan olmadı bazen kargo kapıyı çalıyor mutlu oluyorum. 
(1,494 puan) tarafından
Çalıp bir hoşgeldin eksiğin gedigin varmı desen olecen mi  nasıl insanlar bilmiyrm
(762 puan) tarafından
Ben çok kalabalık bir aileden geliyorum akrabalar falan bayagı vardır bizde doğuluyum bilirsiniz az cok. Batıya gelin geldım burada da bizimkinin tam tersi akrabalık bağları yok anne baba cocuklar başka birsey yok o yuzden alısmam cok zor aldı benım cok sukur 6 aylık gebeyım kızımın varlıgı bana yetiyor.  Eşimde vardiyalı çalıyor bir hafta gece bir hafta gündüz çok çok sıkıntı çektim de şimdi alısıyor artık insan.
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Tavrına bakılırsa pek komşuluktan falan anlamıyor sende mesafeli dur.
0 oy
tarafından
Benimde başima geldi hem içeri tarafa hemde diş tarafa şeritte atmiştim yukarıdan su geldi kadının ztn umrunda degildi elbiseleri toplarken üstüm başim hep su oldu bence dikkat edilmesi gerek ben herzmn aşagı su dökmek zorunda kalırsam Aşagıdaki lere haber veririm diş tarafa su dökersem yani demekki su gitmiş ki aramiş 
(1,494 puan) tarafından
Tamam öyle olmuşsa gel.kapomi vur dikkat et dersin bidakine
tarafından
Degişik insan çok bizimde aşağıdaki bişey olsa kendi ev sahibimiz arardı sinsilik fenalık var bu işlerde
0 oy
tarafından
Sence Burdaki sorun komşu mu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 201 göst.
21 Mayıs 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Ahsenbennn (1,789 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 328 göst.
2 Haziran 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Serap onur (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 365 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Huzur91 (429 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 247 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (311 puan) tarafından soruldu

383,254 soru

11,470,385 cevap

35,074 kullanıcı

...