0 oy
481 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Geçen gün karşı komşuma gittim kahve içtik fincanları mutfaga kaldırırken lavabonun içinde bana ait olan tenceremi gördüm. Evde her yerde onu arıyordum sonradan hatırladım ki oğluna köyden gelen menemenden yapıp yollamıştım verdiğimi unutmuşum oda resmen kullanıyo tencereyi çorba ısıtmış içinde lavabonun içindeydi. Bişey diyemedim ya şaşırdım insan vermez mi geri nasıl kullanır başkasının eşyasını bu kadar rahat. Hadi ben verdiğimi unuttum o kullanırken hiç mi demiyo hu selinindi vereyim diye. Bitanede hamur yogurma kabım var kocaman onuda vermedi hala. Şimdi ikisini de geri isticem ayıp olur mu sizce ya neden olsun kş benim eşyam sonuçta o utansın. Kimse aldıgını geri vermiyo deli oluyorum ya termosum da hala başka bir komşuda. Fırın tepsimi istemişti aynı kişi börek açtılar oğlunun sözü oluncağı zaman kız tarafına benim tepsimle börek yollamış oda öyle gitti daha geri gelmez zaten. Bende komşumun 1 tabağı olsa ertesi gün içini doldurup geri veriyorum ya insanlar ne rahat

19 Cevaplar

0 oy
(1,121 puan) tarafından
oste canim yaa niye istemiceksinn senin sonucta utanır belki hem. git abla tencerem vardi verir misin sana zahmet benimde az zaten falan filan de valla hic cekinme
(25,224 puan) tarafından
Valla yaa çol tuhafıma gidiyo ben çekiniyorum o çekinmiyo kullanmaya
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
O kadar haklısın ki bazılarına elimizi veriyoruz kolumuzu kaptiriyoruz benimde öyle etrafta kalan çok esyam var kızımı bı ara eşimin kuzeninin eşine emanet etmiştim kendi kızının küçüklerini giydirmis benim kızın kiyafetlerine el koymuş sen düşün artık biseyde demedim
(25,224 puan) tarafından
Yok artık yaa gerçekten tuhaf insanlar
0 oy
(592 puan) tarafından
Bende ertesi gün vermesem bile bir koseye koyarım dolu gotureyim diye hic kullanmam basina bir is felan gelir diye insanlar rahat bence iste canım hamur legenim vardiya verir misin lazımda de o ara bide kucuk tencrem vardı o da galiba sende bi bakar mısın bulamadım da de oyle iste yani
(25,224 puan) tarafından
Evet öyle yapayım ya keşke o gün deseydim aa bu tencere benim diye
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Canım sen iyi misin ne demek ayıp mi tencereni gördüğün an bu benim tencerem yoğurma kabimda vardi gelmisken aliyim demeliydin
(7,654 puan) tarafından
Ben bu yüzden kimseyle arkadaslik kurmuyorum rahatsiz demek ki :))valla göreneksiz birisi uzak dur ben alismamisim biz bize gelen tabagi hemen geri veririz
(25,224 puan) tarafından
Ya geçen günki oturmadan sonra bidaha görüşmeyi düşünmüyorum zaten
(7,654 puan) tarafından
Bende direk keserdim irtibatı bu aliskanlik kendisinde belli ki
(25,224 puan) tarafından
Aynen malesef daha neler neler var anlatsam varya aahh
(7,654 puan) tarafından
Her şer de hayir vardir hayırlısı olsun
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Hayır neden ayıp olsun ki asıl onun yaptığı ayıp iste tabii ihtiyacım var de. 
(25,224 puan) tarafından
Tmm isticem napıyosun diye maj attm şmdi
0 oy
(3,603 puan) tarafından
Bence o lavaboda görur görmez isticektin aa bende bu tenceremi arıyorum her yerde kaç zamandır diye belki utanirdi kız komşum bana tabak getirse yükseklere koyuyorum kırılır birşey olur alıp onun eşyasını kullanmak ne demek ne kadar ayip
(25,224 puan) tarafından
Off hiç sorma pişman oldum o sn demediğime ama şaşırdım çok yok artık dedm içimden kullanıyo
(3,603 puan) tarafından
Git iste kız
Valla geldiğimiz duruma bak alacaklı alacağını istemekten çekinir oldu
(25,224 puan) tarafından
Aynen valla ya msj atıcam
0 oy
tarafından
İste tabii sorduğun hataa hatta ben olsam bu tencere benim deyip yolar alırdım tenceremi görünce saf kanka git al hemen 
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah yırtık kanka:D şmdi msj atıcam dışarı çıkarken uzatırmısın diye
tarafından
Kanka o yolar kısmı yıkar alırdım olacaktı la yanlış yazmışım :)
(25,224 puan) tarafından
Hahaha :D
0 oy
tarafından
İstemelisin tabiki cnm senin sonuçta neden ayıp olsun
(25,224 puan) tarafından
Keşke o gün deseydim
tarafından
Gec olsun temiz olsn misali cnm
0 oy
tarafından

Anam bu değişik komşular da sizi buluyo hep:D iste tabiki neden ayıp olsun asıl onun kullanması ayıp hiç hoşlanmam böyle şeylerden 

(25,224 puan) tarafından
Kız sorma çok değişik tipte insanlar var:D
0 oy
(15,686 puan) tarafından
Benim de saklama kabim komşu da üstte iki sene olacak kadın getirmedi bende istemedim 
(25,224 puan) tarafından
Ya tencere de nasıl işime yarıyodu varya kücük böyle biraz kalan yemeği koyuyodum çorba falan oluyo içinde. Plastik bi kap olsa neyse dicem de
(15,686 puan) tarafından
İşte canım sende yani bunda ayiplim bişey yok
0 oy
tarafından
Bence işte bidaha da verme benim en sinir olduğum şey alınıp geri verilmeyen eşya kaynanamla altlı üstluyuz yeminle bı tabağiylr bişey gelse yukarıya en geç 2-3 gün içinde o tabağı hemen geri indirir veririm valla bende böyle insanlara acayip sinir oluyorum
(25,224 puan) tarafından
Daha vermem zaten ya nelerim gitti böyle
0 oy
(1,691 puan) tarafından
iste canim niye ayip olsun sonucta senin kendi paranla aldigin sahsi biseyin onun yaptigi ayip asil bidaha bisey verirken kapida bekle bosalttir
(25,224 puan) tarafından
Ya işte keşke o an deseydim.
(1,691 puan) tarafından
o an evinin ustunde oldugun icin demedigin iyi olmus ama yarin bir gun lazim diye iste
0 oy
(13,862 puan) tarafından
Onlar getirmedigi icin utanmiyor ama sen istemeye mi utaniyorsun. Iste o utansin. Bende birinin bardaği bile olsa hemen bisey yapıpta vereyim diye diken üstunde bekliyorum. 
(25,224 puan) tarafından
Evet gerçekten o an lavaboda görünce tenceremi ben utandım yaa oda demesi ki bu senindi kullandım ama vereyim demedi iaka gibi
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ayy en sevmediğim ve en dikkat ettiğim şey iste kız Selo onların yaptığı ayıp senin yaptığın değil. 
(25,224 puan) tarafından
Dimi kız. Msj attım şimdi napıyosun falan diye gircem olaya
(13,202 puan) tarafından
Gir gir emanet eşya kullanılmaz ayıp diye birşey var
0 oy
tarafından
Okurken bile sinirim bozuldu en sevmediģim şey benimde başıma çok geliyo..hele bide gidip kullandîklarını gòrmûyomuyum çok canım sıkılıyo valla istiyorum ben...bişey gònderesimde gelmiyo çoğu zaman...ya ben birinin tabak çanaģı gelince kendi bulaşıklarįmın arasına bile koymam ayrı koyarîmki hemen vereyim diye...bence sende iste onlar utansın
(25,224 puan) tarafından
İsticem cnm msj attım bakalm
tarafından
Iyi yaptın valla
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hamur mayalayacagim başka büyük kabim yok sendeydi alabilirmiyim diye şöyle kız belki utanır tencereyi de verir.termos gideli yıllar oldu ona da pikniğe gideceğiz diye iste bunu senin söyleyebileceğin şekilde soyledim valla ben olsam hiç uğraşmam direk isterim tenceremi termosumu alayım diye 
(25,224 puan) tarafından
Kız termos yıllar oldu evet ben utanıyorum inan resmen kullanıyo ha bire şaka gibi
(7,441 puan) tarafından
Yemin ederim ortalık mal dolu bu aralar sinir katsayilarim arttı vallah insanlara ne yüzle kullanıyorlar acaba.annemden kayinvalidemle gelen yoğurt plastiklerin peynir plastiklerini bidonları bile geri gönderiyorum lazım olur diye bu milletteki rahatlık nerden geliyor ki
(25,224 puan) tarafından
Bilmiyorum valla yaa tuhsf gerçekten
0 oy
tarafından
Adam başkasının eşyasını kullanmaya çekilmeyi sen kendi eşyanı istemeye mı cekiniyon ay iste tabi niye istemeyecen diğer komşunda tepsiyi gönderdiyse yerine sana yenisini alıp vermek zorunda öyle şey mi olur 
(25,224 puan) tarafından
İşte dilimin ucuna geldi ama o kadar şaşırdımki diyemedim msj atıcam şmdi cvp bekliyorum
0 oy
(2,226 puan) tarafından
iste tabi ki canım öyle şey mi olur 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Git iste canım senin sonuçda lazım de 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 239 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 577 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 523 göst.
20 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 303 göst.
22 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Birdirbir (206 puan) tarafından soruldu

379,687 soru

11,365,927 cevap

34,845 kullanıcı

...