0 oy
212 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,685 puan) tarafından

Kızlar bebeğimin boğazı şiş iç ateşi diline vurmuş dilinin ucunda yara çıkmış 3 gündür aç emmiyor yemiyor acile gidip geliyoruz bacaklarına hep iğne yaptılar ateşi çıkıyor ne versem verim eline kıyamet kopuyor:( anne olarak canımdan can gidiyor..

10 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kaç aylık
(1,685 puan) tarafından
18 kuzum
(2,479 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun sana da canım. Benimki de bu ayın 20sinde 18 olacak. Feci grip.
Portakal suyu veriyorum ıhlamur veriyorum. En kötü bunlardan az bişey şırınga ile ağzına sık vitamin olur. İlaç vs verdi mi doktor
(1,685 puan) tarafından
Verdi kuzum ama çocuk aç karnına nasıl ilaç verim bir de antibiyotik hiç birşeyi kabul etmiyor ağlıyor canım yanıyor o ağlıyor ben ağlıyorum
(2,479 puan) tarafından
Normal süt veya devam sütü versen belki. Valla ben hastayken bişey yemeyince 20 cclik enjektör ile zorla sıkıyordum agzına yoksa içim rahat etmiyordu. Çubuk kraker veya sevdiği seylerden ver istersen maksat mideye bişey girsin
-Reklam-
0 oy
(937 puan) tarafından
Kaç aylık  geçmiş olsun
(1,685 puan) tarafından
18 aylık cnm
0 oy
(734 puan) tarafından
Geçmiş olsun karbonatla sil ağzını.Mikostatin damla alabilirsin 3damla yeter
(1,685 puan) tarafından
Aldım dün cnm iyi oldu dediğin 1 ml çekiyorum direk ağıza mi sıkmam lazım yoksa dilin üstündeki yaraya mi
(734 puan) tarafından
Ağzına sık diline bulaşır zaten ağız yarası iyisince yemesi düzelir
0 oy
(368 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin tez zamanda inşallah canım 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
0 oy
(928 puan) tarafından
Canım iyisinden karadut özü bul ver ağız yaralarına çok iyi geliyor bağışıklığı güçlendiriyor iştah açıyor güzel çorba yap yesin azda olsa ilaç ver içsin ki iyileşsin yoksa geçmez 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım serum takmadılar mı
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Allah şifa versin yaa
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Herkesin çocuğu hasta galiba ya benim kızım da nezle gibi usutmus gibi anlamadim herkese Allah'ım şifalar versin ben bugün bı tarif buldum sana da veriyim biraz iyi geldi yarım elmayı doğra gelişi güzel hasla sonra elmalar yumuşayınca altını kapat üzerine bir iki tutam ıhlamur koy o demlensin 10 dk kadar ılıyınca süz ve içine bebeğin bir yaşından büyükse bal koy küçükse pekmez köy ıcir ben meyve suyu diye kandrdim içti insallah iyi gelir sizede 
(1,685 puan) tarafından
İçmiyor kuzum karışık meyve kompostosu yaptım kıyamet koptu ateşi çıktı ağlamaktan benim oğlum çok agresif sinirli dediğim dedik bir çocuk yemem diosa o yani beni zorlayan da bu
(1,012 puan) tarafından
Canım valla bı şekilde yedir çizgi film falan aç yemezmi başka türlü zor olur

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 490 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cemreeymen__ (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
0 oy
3 cevap 132 göst.
0 oy
7 cevap 211 göst.