0 oy
360 göst.
Aile kategorisinde (389 puan) tarafından
Kızlar benim bir arkadaş var o kadar kıskanç ki anlatamam ya yüzüne vurmamak için kendimi zor tutuyorum benim hep kusurlarimi arar bulamazsa dalga geçer sonra saka yapıyorum alınma der bende ona diyorum her sakanin altında var bir gerçek neyse gecen bir tane çiçekli elbise almıştım gitmiş aynısını almış hemde benim aldigimi bile bile bide paylaşıyor kendini neyse tebessüm ederek hayırlı Olsun bende aynisi var dedim hmmm gördüm yazmış gülme emojisi atarak bugünde yaptığım şal modelinin aynısını yapmış genelde asla yapmaz ama benden bir şey gördüğü gibi aynısını yapıp paylaşması beni bitiriyor bide gulerek cvp vermesi beni sinir ediyor neyse numarasını sildim msj atmış hemen neden profilin yok numarami mi sildin yazmış rahat ta bırakmıyor ya yapışıyor sülük gibi 

8 Cevaplar

+4 oy
(937 puan) tarafından
Arkadaş misiniz değil mi ? Onu anlamadım arakdasin olsa bu şekil konusmazsin hakkında 
(389 puan) tarafından
Ne demisim pardon??
(937 puan) tarafından
Sülük bile demişsin daha ne diyeceksin ki başta arkadasim kelimesi ile çatışıyor yani .
(389 puan) tarafından
Tamam iyi demisin o zmn
(1,403 puan) tarafından
Onlar arkadaşçılık oynamaya çalışmışlar ama başaramamışlar.
(389 puan) tarafından
Nzz123 evet bebiş
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bırak alsın giysin yaş nolcak aldgn elbise özel dikim deglki herkes alablrdi bilerek yada bilmeyerek bence fazla onemsiyon o kadını gerek yok aynı kıyafeti giyip dip dibe gezmionuz ya evi ayrı yolu sapa boşver bende birinde gördüm model yakisiosa kişiye kendmede yaparım yakisirsa kullanrm bendemi kiskancm hoşuma gitmiştir sende gorup yapmstr fazla takılma bence numara silmek felan çocukca bunlara takili kalma yavru
(866 puan) tarafından
Yani bende anlam veremiyorum böyle şeylerle sonucta o elbiseden bi ton üretiliyor başkası aynısını alınca sorun yok ama tanıdığınız alınca niye sorun oluyor insanlar bisey beğinince ay ne güzel  nerden aldın diye sorarlardı eskiden yine soran var ne var ki bunda ya .madem bu kadar takıntılı iseniz kendinize özel kıyafet diktirin..ayni elbise herkeste farkli durur sonucta aynı fizigi taşımıyorsunuz
(389 puan) tarafından
Dikkatli okuyun sadece elbise değil kusur aramak dalga geçmek sonra aynısını yapma çabaları iyi okuyun
0 oy
tarafından
Muhattabi kes canım ugrasmak zorunda kalma
(389 puan) tarafından
Kız kesiyorum bile illaki bir yerden buluyor beni
0 oy
(594 puan) tarafından
Şöyle diyim canim giyinmesini bilen kadınlar kendine yakışanı kıskanç kadınlar ise başkasına yakışanı giyer benimde CANIMM KUZENİM kına gecemde arkamdan atıp tutmuş bindallim ve başım hakkında ama birebir aynısını kendi kinasinda giydi ve başını aynı model yaptırdı :)) 
(326 puan) tarafından
Kız hilal benim kuzenim düğünümde beyaz giydi benim nikahta giyilecek bir kıyafeti üstelik :) keşke kendi düğününde aynısını yapsaydı :))
(594 puan) tarafından
Hahahahah gl11 zirve bu olmuş o zaman benimki yine pek bise değil bunun yanında :)))
(594 puan) tarafından
Obir annee hiç takılma canım bosver valla sen konuşmadıkca oda kendi yerini alır zaten
(326 puan) tarafından
Kesinlikle öyle :)) annem delirdi sende onunkinde beyaz giyiceksin dedi ben manyakmıyım dedim :))
(594 puan) tarafından
Hahahahahaha Ay bosver ya kendi rezilliği valla :)))
0 oy
(4,061 puan) tarafından
AA bende öyle esimin amca kızı  var kızıma koycam ismi koydu bir hafta önce doğurdu için ikimizin ismi bile aynı kızıma ne yapsam aynısını yapıp atıyor ev eşyalarımiz bile aynı düğün günü koyduk biz o güne koyduk diye kavga çıkardı halbuki öyle bisi yoktu ben düğün ene yaptı isem aynısını yaptı duvagim ayakkabım herseyi aynıydı bir ay ara ile evlendik allahtan erken evlendim kızıma beşik aldım beni caydirmaya çalıştı inat ettim aldım bir hafta sonra kendi aldı dhaa sayayım mı kuzum insan sinir oluyor ama işte benle konuşmuyor şuan özenti dedim geçen gün laf soktum durum paylaşıp o ona koydu herlde konuşmuyor salk benle 
(389 puan) tarafından
Tam bir m.al p.islikmis ya ahahah
(4,061 puan) tarafından
Sinir bozucu oluyor,
0 oy
(425 puan) tarafından
Sana ozeniyor zevgine güveniyor böyle dusun 
(389 puan) tarafından
Aynen kuzu ahahah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Resmen benim komşu:D 
(389 puan) tarafından
İgrencler iste
0 oy
tarafından
Ayy ben olsam sevinirdim hatta onu gck etmek icin elimden geleni yapardm ne guzel kiskanyo demkki uzaktan uzaga hayranlik var
(389 puan) tarafından
Aynen kız ne güzel dedin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Poyrazefe0671 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 170 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mihrimah 07 (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 446 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu