+2 oy
594 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tepeden tırnağa anneniz alsa herseyinizi ve doğumda 40 gün baksa kaynananiz aramazsa  bile.esimin yengesi geldi bende gururla herşeyi dedim ve dedimki annem olmazsa ben perisan olmuştum.

22 Cevaplar

+3 oy
(7,654 puan) tarafından
Ya sonuçta el kızı olarak görüyor seni kendi annenden Başka kim düşünrki oyuzden kaynanadan felan hiç yardım bekleme boşver.
(3,729 puan) tarafından
Ne kadarda yerinde bir yorum artiladim
(7,654 puan) tarafından
Herkes bir olcak diye bişey yok işte bakan var bakmayan var benimkide hiç gelmedi yanıma hamileyken hiç ne yapıyor diye bakmadılar bile  hep kendi işlerini bahane ettiler bende hiç kafaya takmadim 3 gün sonra doğumum var eşime demiş ben geleyim mi bende yok dedim ben annemi istiyorum o gelcek dedim iyi oldu :)
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Valla annem.hic bsey yapmasa bile yine överim çünkü o benim herseyim cennetim illa bsey yapmasina gerk yok varligi yeter kurban olurum onu verene ben <3

+1 oy
(149 puan) tarafından
Tabıkı derdim herkez de bilsin yani ne varsa analar da var canım anam benim de cok sey yaptı kızıma 
0 oy
(13,607 puan) tarafından
Tabiki derdim. Hatta Allah annemi başimdan eksik etmesin , o benim başimim tacı derdim. 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
İyi yapmışsın hadi sen el kızısın oğlununda mı Hatri yok bee insan komşusuna bile destek olur kaldı ki torunu yani pes
0 oy
(687 puan) tarafından
Çok iyi demişsin cnm.sonucta oğluyla yuva kurdun o evin yükü sende torunlarını taşıyorsun insan bi sorar hade seni sevmezse oğlunun da hatrı yokmu ? Ölümlü dünya ne gerek var bu kadar kalp kırmaya kin tutmaya 
0 oy
tarafından
Derim tabiki benim kaynana 10 gün baktı dogumumda cok geçmeden başıma kalktı anne gibisi yok valla
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Valla cok da iyi dedinn kim olsa aynisini ederdi herhalde bu kaynanalari anlamiyorum kendi kizlarina akillari gidiyor ama ogullarinin cocuklarina elleri kipirdamiyor nasil bir is anlamiyorum 
0 oy
(827 puan) tarafından
Valla canm benimde herzaman herseyimde annem vqrdi bende derdim diyorumda zaten kaynanamin yaninda da derim
0 oy
(18 puan) tarafından
Sana şu kadarini soylıyım çok şükür ki öyle bir imkanin varmis da annen gelmiş bakmış keşke benim de kaynanam değilde annem gelseydi gerçi kaynanamla fırsat vermedi annemler gelsin kalsın diye kendisi tepemden ayrılmadı hep keşke annem yanimda olsaydı dedim ve sonradan minnet edecekler ben baktım sana ben ettim diye bence sanslisin
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Ballandirarak anlatırdım hemde 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Derdim kesinlikle.. Hiç bişeyimi almasa, 40 gün de bakmasa, sadece hastanede başka hiç kimse yokken beni yalnız bırakmayışı yine yeter
0 oy
tarafından
Hahayttt derdim tabi hem de gogsumu gere gere
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Derdim tabiki hala da diyorum :))
0 oy
(308 puan) tarafından
Annemi överim ama kaynanamları da gömmem sonuçta gömdüğüm kişi de onların akrabaları kesin dedikodu olur :D 
0 oy
tarafından
Derdim ve diyorum da benim annem bana yardımcı oldu. Kaynanan bir hayırlı olsun demedi. Valla her yerde söylerim konu açılınca bilsinler 
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm kyananadan bişe bekleme. Hak kır laf eder sonr daha çok üzülürsün. Digumd asonrasinda öncesinde annenin ynind solması gerekiyor diye düşünüyorum 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Derdim tabi anam almış ama kimseden birşey bekleme hele kaynanadan hiç 
0 oy
tarafından
Annemgilde aynısını yaptı hastanede benimle beraber perişan oldu kaynana denecek yi.lan kız çocuğu diye görmedi bile yüzlerine vurdum ama :) 
0 oy
(24 puan) tarafından
Derim hatta dedimde.Bnm kaynana da aramadı sormadı gelip bakmadı bile.bişy almasını geçtim. Çocuğumu sevmedi bile.bnde bi kadının yanında dedim bunları.Sonra kulagına gitmiş bnm dediklerim baktım çocugu getir sevelim dedi bir iki defa götürdüm yanına sonra bi dahada götürmedim.istemiyorum sevmesini bn deyince mi aklına geldi sevmek.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 260 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 612 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 445 göst.
20 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
38 cevap 545 göst.