0 oy
213 göst.
Aile kategorisinde tarafından
39 haftam bitmek uzere gunduz ara ara sertlesiyor karnim ama gece olup da uyumak icin uzaninca olup bitiyorum sanki belime agrilar giriyor kendini topluyor bir yere kasiliyor kasiliyor ne kipirdayabiliyorum ne kalkabiliyorum ayni anda buyuk tuvaletime sıkışmış gibi hissediyorum dun geceden beri boyleyim uzaninca boyle oturunca daha az ama ayağa kalkinca hicbirsey yok benim yerimde olsaniz napardiniz kizlar doktora mi giderdiniz düzenli sanci mi beklerdiniz bu arada en son bif gun once gittim 

4 Cevaplar

0 oy
(176 puan) tarafından
Sancı aralığını takip et canım dakika tut
tarafından
Tutuyorum canim uzanirken on dk dabir ama kalkiyorum oncr yirmi dk da bir e dustu sonra saat basina dustu sonra sanci falan kalmadi simdi yine basa sardik
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
Büyük tuvaletin gelmiş gibi hissediyorsan doktora gitmelisin doğum belirtisidir bilgin olsun
tarafından
Canim keskeeee o his bayramdan beri var ama tik yok
0 oy
(937 puan) tarafından
Büyük tuvalete sıkışmış hissi doğum başlarken olur canım bilgin olsun vaktin gelmiş sanırım 
tarafından
Keske oyle olsa canim o his bayramdan beri var
(937 puan) tarafından
Hadi ya .ben sancı odasında sancı çekerken büyük tuvalete sıkışmış hissi gelince bize seslen demişti :)
tarafından
Ya gidiyorum birde tik yok afedersin onceleri o hisle circir olmustum simdi ayni hisle kabiz oldum artik sanci konusunda hicbir fikrim yok nasil olur nasil gelir nasil anlarim vs :)
(937 puan) tarafından
Ben üç doğum yaptım canım kabızlık sorunun varsa o his ondandır ama dediğim gibi normalde doğum başlayacağında da o his oluyo ..sağlıcakla gelsin az kalmış heran gelebilir hatta şimdiden Allah sağlık kolaylık versin
tarafından
Amin canım Allah razi olsun
0 oy
(755 puan) tarafından
Düzenli sanciyi bekle canım. Ben oturarak uyurdum son zamanlar çok iyi anlıyorum seni
tarafından
Evet artık uzanmaktan korkuyorum
(755 puan) tarafından
Vaktin az kalmış canım sağlıkla kucağına al İnşaAllah.
tarafından
Amin Allah razi olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 245 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kumsalecem (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 244 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 228 göst.
0 oy