+1 oy
566 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Günaydın kızlar eşimi ise yolladım düşünmekten ve sinirden bir türlü uyuyamıyorum. Eşimle 4 yıl aradan sonra tayinden dolayı bir ay olucak yeni kavuştuk oda kavuştuk sayılırsa tabi eşim hafta içi çalışıyor hafta sonu oluyor cuma günü eşim işteyken arıyorlar yok size geliyoruz yada akşam yemeğe geliyoruz yada akşam bize gelin diye kaynım 3 çocuk 5 kişi 4te kaynanalar ya deliricem artık geçen hafta cumartesi günü temizlik yaptım tam bitti derken abisi aradı dayimlarla yemeğe gelicez bildiğiniz 25 kişi ağırladım bir kişi yardım etmedi el insaf o gün oğlum açlıktan ölecekti benim belim tutulmuş agliycaktm ağrıdan oğlumada bakamadım hadi görmeye geldiler eşimi dedim bu cuma yine aramıs eşimi akşam yemeğe gelin bende eşime patladım bu ne böyle diye sırf yemegi aradan çıkarmak için  sürekli böyleler onlar çağırıyor gidiyorz 3 kişi geliyorlar 10 kişi hadi onu geçtim beneim 2.5 yaşında oğlum var abisinin 1 yaşında bir çocuğu daha var oğlumu itip kakiyor herşeye çığlık kıyamet birde kaynanamlar ve diğerleri oğlumu disliyo yok dokunma bırak ona ver elindekini bilmem ne oğlum oraya gidince yada o çocukla bir araya gelince tanıyamiyrz onu itiyor sinirleniyor ve çocuğu kısıtlıyorlar bende oda sinirleniyoruz ya ya çocuklarını sofraya oturtmuyor mutfağı topluyorum cayi hazırlıyorm geliyor ayrı ayrı yedirir çay fasli biter meyve getirirm ben bir çay daha içeyim der kaç kez evine gittim asla bizle oturup çay içmiyo bana gelince bildiğiniz bana nispet yapar gibi oturup saatlerce sofradan kalkmıyor ve yaptığım şeylere kulp bulur. velhasıl kelam yarın eşimin doğum günü ve onlar eminim gelicek bende deliricem. Hala çağırmadm konusunu açmadım umarım anlarlar. Önümüzdeki ay lojman tercihleri olucak ne olur dua edin hayırlısıyla bir lojman çıksın şunlardan kurtulmak istiyorum artık 

Eltimle görüşmüyordm yaptıklarından dolayı oda en son beni aradı özür diledi şimdi yeni yeni konuşuyorz oda yine muhabbeti kesicem gibi eşim bir konu olunca benden örnek verir yada konu hakkında konuşurken asla yüzüme bakmaz yada konuyu başak şeye çeker birde tabi pubg var kocasi oynuna girmiyor ben 1 çocukla indirmedim eşim oynar nadir kadın 3 tanesini salmış sünnetli çocuğa bakmaz kocamla pubg atıyor Allah aşkına siz olsanız normal mi karşılarsnz ben Normalde kocamı kıskanmam bu kadının halleri beni fesatlık düşünmeye itiyor

Ayrıca kendi ailen gelince böyle yapmazsin diyenler olur eminim benim ailem bir aydır yemeğe davet ediyorum bu hafta gelin bari diye hala gelmiyorlar rahat edin evinizde taşınınca geliriz diyorlar anlayış sadece bizim ailemde var üst katta ablam oturyor oda gelmez zaten geç saatte geliyor yol mesafesinden bir kit beyinliler anlamıyor

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizimkilerde bizden çıkmaz bide birlik oturuyoruz doğum yapmşm dikişlerim var ağrım var çocuklardan rahatmz yok bebişime vakit ayırmaya çalışıyorum hizmetten yine fırsat yok 
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hiç görüşmem 
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Ayda 1 canım 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Ben davet etmeden kimse gelmez evime öyle alıştırdim 

Bende onlara istediğim zaman giderim cagirdikkarinda istememiyirsam gitmem 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Kız bende böyleydim yer içerdik en son eşimin dayısının karısıyla bi kavga ettim  tabi haklı bendim eşimdr biliyor olayı daha ne geldiler ne gittim bak 3 sene olacak, kavga et ama senın haklı oldugun bi konuda ya da bildiğin mesafe koy eşini de kendi tarafına çek, afedersin birlikte olurken ikna et azcık cilve yap onlar hemen yola gleıyo tatlı söze zaten, kocana de ben seni özlüyorum sana doyamıyorum biraz birbirimize vakit ayıralım de
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ben  böyle misafir ağırlamadım desem bu zaman kadar. Çat kapı gelen olmadı, böyle yapan da olmadı. Gelmişlerse de , bi kahve veya çay içip yarım saat / bi saat oturup gittiler ve biz de aynı şekilde gittik . ( Rabbim yardımcın olsun canım.  Aslında ben misafiri severim akrabalarla daha yakın samimi olmak isterim ama bizde böyle bir şey yok,  fakat düşüncesizliği asla sevmem senin anlattığın tamamen düşüncesizlik ben de Sinirlenirim yâni ve şu da var eşine söyleseler de , eşin kabul etmeden önce sana sormuyor mu ? Müsait değilsen çağırmazsın yâni veya yorgun olursun kafanı dinlemek istersin. Ayrıca bugün akşam size geliyoruz diyen kişi bile sorması lâzım , eşine sor bakalım müsait iseniz size gelelim diyoruz akşama gibisinden 
0 oy
tarafından

Yılda 10   kez filan oda sedece eşimin hatrina kaynana ile Sadece   

0 oy
(649 puan) tarafından
Sağolsun kaynanam iki günde bir damlar akşam rahatsız olduğumu söyledim eşime bugün konuşacak kendisiyle . Dışarı çıkacaktık kalkmak bilmiyo üstümüzü değişmedik

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 748 göst.
0 oy
24 cevap 309 göst.
16 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 179 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Esmerannee (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,063 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde fffilizzz (181 puan) tarafından soruldu