+1 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Günaydın kızlar eşimi ise yolladım düşünmekten ve sinirden bir türlü uyuyamıyorum. Eşimle 4 yıl aradan sonra tayinden dolayı bir ay olucak yeni kavuştuk oda kavuştuk sayılırsa tabi eşim hafta içi çalışıyor hafta sonu oluyor cuma günü eşim işteyken arıyorlar yok size geliyoruz yada akşam yemeğe geliyoruz yada akşam bize gelin diye kaynım 3 çocuk 5 kişi 4te kaynanalar ya deliricem artık geçen hafta cumartesi günü temizlik yaptım tam bitti derken abisi aradı dayimlarla yemeğe gelicez bildiğiniz 25 kişi ağırladım bir kişi yardım etmedi el insaf o gün oğlum açlıktan ölecekti benim belim tutulmuş agliycaktm ağrıdan oğlumada bakamadım hadi görmeye geldiler eşimi dedim bu cuma yine aramıs eşimi akşam yemeğe gelin bende eşime patladım bu ne böyle diye sırf yemegi aradan çıkarmak için  sürekli böyleler onlar çağırıyor gidiyorz 3 kişi geliyorlar 10 kişi hadi onu geçtim beneim 2.5 yaşında oğlum var abisinin 1 yaşında bir çocuğu daha var oğlumu itip kakiyor herşeye çığlık kıyamet birde kaynanamlar ve diğerleri oğlumu disliyo yok dokunma bırak ona ver elindekini bilmem ne oğlum oraya gidince yada o çocukla bir araya gelince tanıyamiyrz onu itiyor sinirleniyor ve çocuğu kısıtlıyorlar bende oda sinirleniyoruz ya ya çocuklarını sofraya oturtmuyor mutfağı topluyorum cayi hazırlıyorm geliyor ayrı ayrı yedirir çay fasli biter meyve getirirm ben bir çay daha içeyim der kaç kez evine gittim asla bizle oturup çay içmiyo bana gelince bildiğiniz bana nispet yapar gibi oturup saatlerce sofradan kalkmıyor ve yaptığım şeylere kulp bulur. velhasıl kelam yarın eşimin doğum günü ve onlar eminim gelicek bende deliricem. Hala çağırmadm konusunu açmadım umarım anlarlar. Önümüzdeki ay lojman tercihleri olucak ne olur dua edin hayırlısıyla bir lojman çıksın şunlardan kurtulmak istiyorum artık 

Eltimle görüşmüyordm yaptıklarından dolayı oda en son beni aradı özür diledi şimdi yeni yeni konuşuyorz oda yine muhabbeti kesicem gibi eşim bir konu olunca benden örnek verir yada konu hakkında konuşurken asla yüzüme bakmaz yada konuyu başak şeye çeker birde tabi pubg var kocasi oynuna girmiyor ben 1 çocukla indirmedim eşim oynar nadir kadın 3 tanesini salmış sünnetli çocuğa bakmaz kocamla pubg atıyor Allah aşkına siz olsanız normal mi karşılarsnz ben Normalde kocamı kıskanmam bu kadının halleri beni fesatlık düşünmeye itiyor

Ayrıca kendi ailen gelince böyle yapmazsin diyenler olur eminim benim ailem bir aydır yemeğe davet ediyorum bu hafta gelin bari diye hala gelmiyorlar rahat edin evinizde taşınınca geliriz diyorlar anlayış sadece bizim ailemde var üst katta ablam oturyor oda gelmez zaten geç saatte geliyor yol mesafesinden bir kit beyinliler anlamıyor

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

Daha dün bizdelerdi :)

-Reklam-
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım. Diyecek bir şey bulamadım vallahi
tarafından
Vallahi bende yapacak bişey bulamıyorum
0 oy
tarafından
Esimin ailesi bu farklı cesittr aramm arasam binde bir ;))
tarafından
Ahh ne güzel
tarafından
Aynen kız uzaklık herzamn iydir:))
0 oy
(6,814 puan) tarafından
Ne güzel demissin işte kıt beyinkiler canım insalah bian önce kurtulursun kurtulmazsan aklından olursun

Ben bayramdan bayrama giderim  eşinin tarafına 15 dakikalık yer birde benim kaynanada sever birir kahvaltıya çağırsın falan anaa ben çağırmam o benim önüme kaç kere kahvaltı hazrladida yedirdi
(6,814 puan) tarafından
Eee sende ne yoruyon kendini 10 çeşit yapana kadar bi çorba bi ana yemek pilav salata yap geç bunlar bulmuşlar güzel yemekleri bol bol yeyip içip evin içine de sıçıp gitmenin yolunu ayaklarını kess birdaha gelmezler yaa birde bulaşıkla falan yardım etmiyorlarsa oturdukları yerden hadi anne yada hadi yenge gel su bulaşıcılara el at yada çayları sen servis et de iş buyur yapsinlar
tarafından
İşte sa.laklik bende zaten ben yapıyorum diye böyle ama benim içime sinmiyor öyle yapmak bundan sonra yapıcam ama delirttiler beni
Kız yapıyorlar da ne oluyor bütün herşeyim yerle bir oluyor her geldiğinde evimde gözü kalıyor vallhi hep birşeyimden zarar görüyorm ben taa anteplerden sağ salim getirdigim çeyizlik eşyalarımn içine sictilar düdüklümun kapağını kırmışlar nasıl zorladıyslar hiç kullanmamıştım
O kadar görmemişler kii inanamazsin bende birşey görünce o esyamdan hayır görmüyorm gözleri götürmüyor Eltimin kocası para vermez bişey alamazdi evimi gördükten sonra para biriktirip aynı şeyden alıyor düşün
Kalkmıyor ki yerinden kocası rahatsız oluyor hala aynı
tarafından
Bende çeşit çeşit yapardim döktürürdüm gittim patates haşlanmış milföy hamuru buz gibi içi boş  karpuz bu kadar yemek hiç bir şey bir özen yok  dedim heeee  makarna salata yaptım şok oldular  4 ay olacak gelen giden yok yanlış anlama millet keriz buldumu karnını doyurmaya geliyor yarın içinde çağırma arayıp gelcez derseler biz bir yere gidiyoruz de gözünü aç gerekirse kırıcı ol altını de uzak tut dünya pis. Oğullarını geçen gün görmüşler yeter hergün hergün b. Mu var inşallah lojman verirler kurtulursunuz
tarafından
Benim eşimde akıl yok kiii sürekli burda yatıp kalksalar sesini çıkarmaz yeridnen kalkmaz ama sorsan yıllardır bu ortamlari özlemiş kalabalık aileleri severmiş
Dediğin gibi yapıcam valla  bakalım ne olucak çok merk ediyorum
(6,814 puan) tarafından
Valla ben de ilk başlarda aman aman kahvaltı hazarlar önüne yemek kördüm kaynananın bi tek gelenin oydu baktım ona gidiyom yemek yok ortada bana kalamıyor yemeği falan bende her evine geldiğinde bulgur pilavı yapıp koyuyorum önüne sabah ta 2 yumurta pisiriyorum ister doysun ister doymasın beni ilgilendirmez benim ev aş evimi
0 oy
(294 puan) tarafından
Eltilerin eşlerimizle samimi olmasını hiçbir zaman normal karşılamadım karşılamam da . Herkes yerini bilecek ha bilmiyorsa da bildireceksin
tarafından
Aşırı genişler görsen ya bir çocuk muhabbeti yapıyorlar eşimi nişanlıyken uyardım konu açılınca bildiğin tiksiniyorum utanmasalar anlatıcaklar o derecede
Ben zamanında bildirdim ama unutmuş eşime karşi ayrıca bir ilgili diğer bekar kaynima slm vermez eşim kocasına karşı daha ilgili eş ve baba ondan bir yaraso vqr
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hafta bir bazen 2 haftada bir 
0 oy
(723 puan) tarafından
Walla isin çok zor kuzum allah yardımcın olsun ama bence ödün verme derim sen muhtemelen hayır demesini bilmeyenlerdensin kirilmasinlar kötülük çıkmasın diye istemediğin halde bile kabul ediyom evine emin ol degerin bunlara rağmen bile bilinmez bence hayır demesini öğren kuzum madem rahatsız oluyom çok yoruluyon belli et kabul etme evine sene seyrek git mesafeli davran anlarlar o zmn.esin bisi demiyo mu kabul edelim mi diyo eve o bu durumdan memnun sanırım.anlayis konusuna gelince hep genelde kadın tarafının ailesi anlayışlı olur benim annemelrde öledir.ama ben kayinvalidemlere çoktan mesafeyickpydum bastan beri mesafeli gider geliriz ne ben çok giderim ne onlar gelir.zamaninda sık gittim geldim yaranamadim bende uzun zamandır böyleyim 
tarafından
Amin inşallah cnm ben eşim Yokken 4 yılda inan binde bir gider arardım yada ayda yılda bir geldiler şimdi bir aydır onları görmekten yüzüm eskidi
Eşim gelmelerinden memnun birde eşim yokken arayıp sormayanlar eşim gelince evimden çıkmaz oldular
Bende ilk zamanlar herşeyi yaptım ama yaranamadım bende mesafe koydum
0 oy
(2,226 puan) tarafından
evet anlayış gerekli biraz  haklısın canım 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Canım isteyince görüşüyorum valla biz çağırırız pek gelmezler bizi çağırırlar hep yemeğe falan arada gideriz o ne öyle sürekli gür gür Allah sabır versin 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Senede bir:)) km'lerce uzağız..
0 oy
(774 puan) tarafından
Her hafta sonu 2 gün oradayız amaa ben seviyorum köyü ya evde sıkılıyoruz eşimle hem orda kaynanam kızımla ilgiliniyor dinleniyorum hemde bahçede oturuyoruz falan iyi oluyor :) 
0 oy
tarafından
Esimin babası ile annesi ayrı annesi ile haftada 1 görüşüyoruz babası ile bayramdan bayrama arada bı denk gelirsek oyle
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Maalesef erkek tarafindan kurtulma sansin yok. Ben 7 yili bitirdim hala ayni emrivaki yapilir kaynim alir getirir annesini koyden bizde kalir sormaz bile . Getreyim mi diye
0 oy
tarafından
Haftada 1 kaynanamlarda buluşuruz 1 senedir evliyim daha evime toplasam 4 yada 5 kere gelmişlerdir yemeğe 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
İsim var gelemem ya da başkasına sözümüz var de aradıklarında. Doğum günü için de başbaşa kutlayacağız de. Arana mesafe koy bu ne böyle sürekli sürekli. 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ben Kaynananla altlı üstlü oturuyorum sağ olsun sık boğaz etmez bende hafta da 1 yada 2 defa çıkarım o..

Sende yüz verme küçük çocuğun var gelmesinler cnm. Bide oturmaya değil yemeğe.. oldu..
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Canım istediği zaman okuyamadım tam okuyacam ama çocuk durunca .
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Eşim işinden dolayi çok yoğun çalışıyor yoksa hafta bir kere gitmek isterim onlarda gelsin isterim senin durumun farklı çok haklısın herkes gelince çocuğunu baksın hemde o eltinin hareketleri ney öyle mıç mıç
0 oy
tarafından
Eltiler niye bu kadar çok fenalar ya iyileri istemezler benide nişanlandığı dan beri istemiyo tanımadığı halde 
0 oy
(225 puan) tarafından
Her gun görüşüyoruz ust katimdalar ama cok şükür hic boyle sorunlarımız olmuyor hatta kaynanam az önce msj atmis bahcede kahvalti yapalim ben hazırladım diyee

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 743 göst.
0 oy
24 cevap 307 göst.
16 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 177 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Esmerannee (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,051 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde fffilizzz (181 puan) tarafından soruldu