0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde (1,790 puan) tarafından

image

Kızlar ben akşam yemeğine patlıcan dilmesi yaptım şimdi pişecek. Yanına mercimek çorbası salata ayran uyumlu mu sizce? Sizler Napiyonuz Anliklari alalim☺❤

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tarif ver kııııız benimde patlıcanım var çok yaglı yemek değil demi
(1,790 puan) tarafından
Veriyim canim ilk önce patlıcanları alaca soyup dilim dilim kesip sap kısmi kalacak ama ayirmayacaksin kızgın yağda kizartcaksin daha sonra bi kapta içini hazırla biraz pirinç kıyma sogan bol domates salça kimyon karabiber tuz zeytin yağı bunları karıştırın sonrada bu içi kızaran patlıcanların arasına tek tek yerleştir işin bitince tencerenin ağzına kadar su doldur suyuna da cok az tuz at pişerken pişince tamam ☺
(2,244 puan) tarafından
Ay benimde hoşuma gitti bende yapacam bunu bi gün
(6,053 puan) tarafından
Ayy sultannn cok hos bunu bi gun bende yapiyim bunu
-Reklam-
0 oy
tarafından

Afiyet olsun cnm bol bereketli olsun inşallah ❤️  

Yaptırın uyumlu

Sallama çay yaptım oturmuş içiyorum  işler beni bekliyor  ağrım çok  var  annemler gelecek biseyler yapmak istiyorum  üşeniyorum   

image

0 oy
tarafından
Afiyet olsun :) bende yeni bebemi uyuttum akşama fasulyem pilavım var ev süpürücem yataktan kalkabilirsem birde ütü yapılacak
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Bende patlıcan kebabı yapıcam evdeki fırında nasıl olur diye düşünüyorum
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ayy bu gün hiç bi iş yapasım yok yemek bile daha kahvaltı bulaştığını makinaya yerleştirecem her gün evi siliyorum yine toz yine toz bu gün silmedim bile ama içim hiç rahat değil bi yandan da yapmak istemiyorum :(
0 oy
tarafından
Ellerine sağlık cnm afiyet olsun bende bebeğimi uyuturyorum çok huzursuz bugün ne yemek yapacm bilmiyorum galiba makarna olacak yanına da karışık kızartma salata ayran yeter yaa her gün aynı şeyi düşün düşün ne yapacağımızı şaşırdık 
0 oy
(1,718 puan) tarafından

image

Görümcem le parka çıktık kuzum sabah kahvaltıya gelmiştim çocukları çıkardık 

0 oy
(675 puan) tarafından

image

bende parfe yapmıştım onu süsledim şimdi 
tarafından
Ayy canım çekti afiyetler olsun benim yerime de ye:))
(675 puan) tarafından
Yaa k. Bakma :( keşke ikram edebilsem valla birlikte yerdik
tarafından
Ayy teşekkür ederim canım benim ❤️❤️
(675 puan) tarafından
Rica ederim canım benim ❤️❤️
0 oy
(119,506 puan) tarafından
eline saglik sultan bisi sorcam o patlicanlar kizarmis ama kiyma cig den demi kiyma pisene kadar patlican erimezmi
(1,790 puan) tarafından
Yok erimez ama benim zaten pişmiş kavurmam vardı icinde n onu attim ama çiğden de cok guzel oluyor patlıcanı cok aşırı kızartmıyoruz ters düz ediyoruz
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Anlık uzanmaca benim. Belim ağrıyo iki gündür yaa :(  akşama da türlü pilav cacık turşu falan düşünüyorum ama eşim tamam derse 

0 oy
tarafından

image

sihirli annem izliyorum sjsjsjjsjs .
0 oy
tarafından
Ben de bir şey sorucam ağzına kadar su koyulmalı demişsin canım ya o kıymalar dağılmıyor değil mi açıktalar ya
0 oy
(3,286 puan) tarafından

İlk defa gördüm bu yemeği afiyet olsun. Saat 12 de öğlen uykusu saati yatırdım Zar zor ezan sela sesine kalktı daha hala uyumadı ki yemek ve temizlik beni bekliyor :(

0 oy
(128 puan) tarafından

Bizde ona benzer urfa usulü  kazan kebabı yapilir

image

0 oy
(5,721 puan) tarafından

Ellerine sağlık canım afiyet olsun bende yemek düşünüyorum akşamlik. Kuzularımla.etkinlik yapıyoruz bizde

image

0 oy
(2,375 puan) tarafından

image

Dün aksam cektim bugün daha içemedim   :)
0 oy
tarafından

Eline sağlık da o iç harcı dağılmıyo muuu

0 oy
tarafından
Afiyet olsun cnm ❤️ ablam yolda bize geliyo oğlumla onu bekliyoruz❤️uyursa birşeyler hazirlayacam inş ❤️
0 oy
(141 puan) tarafından
kizim hasta onjnla ilgileniyorum canm
0 oy
(2,264 puan) tarafından

Afiyet olsun gayet uyumlu :)

Hastaneden geldim bebişlerimi yıkadım doyurdum şimdi küçüğü uyutuyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
31 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 351 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 653 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 651 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu

381,304 soru

11,414,697 cevap

34,963 kullanıcı

...