0 oy
167 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Soru başlıkta...

17 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

image

Bunu kullanıyorum bitkisel tamamen iyi geliyor 

tarafından
Çok pahalıymış bu :)
(945 puan) tarafından
Bunu ben de kullandım oğluma ama işe yaramadı sonra dentinox a geçtim o iyi geliyor
(3,823 puan) tarafından
Evet biraz pahalı benimde ablam sağolsun yurtdışından getirdi
Şimdilik kızımda işe yarıyor
-Reklam-
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Bebekler için mi soruyosun diş çıkartırken... Calgel kullanıyorum ben
tarafından
Tamam cnm sagol
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Dencol kullandık biz 
tarafından
Onu duymamıştım sağol bakayım
(2,826 puan) tarafından
Çok iyi geldi bize ağrısını hemen alıyordu canım
0 oy
tarafından
Dentinox sanirim
0 oy
tarafından
Mühendis oğlu da gördüm (tetagil diş granülü) gördüm onu Alaçam bende dış zamanı biraz araştırdım herkes çok memnun dene canım istersen
tarafından
Onu duydum ben daha önce nurse Harveys in kini kullandım da şimdi kızıma almam gerek bir sorayım istedim
tarafından
5 6 Karanfili döv biraz toz olmasın ama  1 yemek zeytin yağı köy karıştırıp  1 gece kapalı cam kavanoz da beklet sonra günde 2 kere sür canım o daha etkili ve dogal
tarafından
Onu denedim ya pek işe yaramadı bizde.
tarafından
Zor ya ne yapılırsa yapılsın bizler dayanamiyozken bebeklerimiz nasıl dayansın ki
0 oy
(365 puan) tarafından
Calgel almıştım ama kullanmadım zararlı olduğunu duymuştum zaten faydası da olmuyor.
tarafından
Evet calgel için öyle diyorlar aslında doktorlar hiç jel önermiyor ama iflahım söküldü sabah beri bide 2 bebeğim var diğeriné bakamaz oldum
(365 puan) tarafından
Dişe pek bişey fayda etmiyo malesef canm çok huzursuz oluyorlar bende aynı durumdayim
tarafından
Oğlumda pek sıkıntı yaşamadım ama kızım fena ortalığı koparıyor bugün ilk defa iç çeke çeke ağladı. 6 aylık da henüz
(365 puan) tarafından
Kolay degilki çok zorluyor.bizim bastakiler çok zorladı ama şuan düzeldi biraz insAllah senin kuzucuk da düzelir
0 oy
tarafından
Dentinox cnm☺️
tarafından
Teşekkürler cnm
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(945 puan) tarafından
Dentinox kullanıyorum canım çok memnunum. Karanfil zeytinyağı denedim bir işe yaramadı
tarafından
Bende denedim onu aynen bizde de işe yaramadı.
0 oy
tarafından
Calgel almıştı eşim eczacı en etkilisi bu diye vermiş eşime gerçektende çok faydaisni gördük tavsiye ederim 
tarafından
Calgel içeriği sebebiyle onerilmiyor teşekkürler
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Dis jeli doktorumuz onermedi ilerde erken curuge sebep oluyormus canim. Biz hep tetagil kullandik
tarafından
Evet doktorlar önermiyor tetagil alayım bende teşekkürler
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Calgel kullandık 
tarafından
Calgel içeriği sebebiyle çok onerilmiyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Dentinox kullandım bi kaç kere bi işe yaramıyo
tarafından
Ben oğlumda kullandigim nurse Harveys in dış jeli vardı sürdüm sustu. O yüzden alacağım inşallah ise yarar
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm biz jel değil tedagil diye dış granulu var onu kullanıyoruz doğal içeriği var .
tarafından
Nurse Harveys veya onu alacağım teşekkürler
(671 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(1 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

bende galgel jel kullanmıtım cok memnun kalmıstım sızde cok menun kalırısnız kızıma çok iyi geldi image

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Hiç kullanmadım ablam diş doktoru sekreteri doktoru önermemis doğal yöntemler vardı onları uygulasin demişti  
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Tedagil kullandim
0 oy
(913 puan) tarafından
Tetagill diş granül

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
9 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 220 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
13 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
26 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu

379,068 soru

11,346,537 cevap

34,812 kullanıcı

...