0 oy
1,049 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,451 puan) tarafından
Muayene etti, kan tahlili bide serum takıldı, ve 2071 TL ödeme yaptık, sanki doğum yapmış gibi para ödedik. Gerçekten üzüldüm yani ne kadar pahalı. Hiç biseyim yok eve geldim şimdi buna şükrediyorum tabiki, ama 2071 de çok değil miii yaaaa !!!

44 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Gittiğin hastahane ve yerine göre değişiyor bunlar ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi
Sağlık olsun canım olan olmuş artık, çok şükür bebeğin iyi ,bu arada profildeki sen misin,maşallah çok güzelsin..
(3,451 puan) tarafından
Çok şükür iyi bebeğim, teşekkür ederimmmm benim
0 oy
tarafından
Medipol cok pahali canim 9 sene once beni devlet hastanesi sevk etmişti gunluk 400 lira idi yatak parasi islemler haric tabiki biz sevk oldugumuz için verdigimiz parayi geri aldik şikayet edecez diyince
(3,451 puan) tarafından
Bende paylaştım aldıkları parayı baksana bi canım
tarafından
Fatura al saglik bakanlığını ara şikayet et
0 oy
tarafından
Detaylı fiş isteseydin keşke şikayet ederdin söylediğin şeylerle bu paranın tutmasi imkansız 
(3,451 puan) tarafından
Paylaştım aldıkları parayı baksana bi canım
tarafından
Gözükmüyor canım
0 oy
tarafından
Çok pahalı bende doğum parsını sordum 10 bin dedlier
(3,451 puan) tarafından
Doğum parasi bana normal 2900, sezeryan 3600 dediler
0 oy
tarafından
Yorumlara baktim medipol  diyorsun canim bende medipole gidiyorum tamamlayici yaptriyorum her yil medipol pahali bir hastane
(4,668 puan) tarafından
Tamamlayıcı sigortadan bahsediyorsun galiba canım. Ne kadar ödüyorsun yıllık? Merak ettim de
(3,451 puan) tarafından
Paylaştım yapılan şeylerden alınan ücretleri baksana
tarafından
Evet her yil degisiyor yatarak tedavi sınırsız  bazi kuraları  oluyor tabi mesela medipol muayene ucreti  230 tlyse sigorta %80 oduyo bizde %20 sini ödüyoruz  muayene ve sigottalarin karşıladigi kan tahlillerine  15 tl veriyorum her yil.artiyor oglumada yaptırıyorum  ben bu yil 1900 ödedim  diye hatirliyorum
0 oy
tarafından
Tahlil yaptırmak bu kadar pahalı olamaz. Faturanı al kaymakamliklarin tüketici hakem heyetine basvur paranin bir kısmını alirsin
(3,451 puan) tarafından
Paylaştım aldıkları parayı baksana
tarafından
(3,451 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hemen bakıyorum
0 oy
tarafından
Maalesef ben sadece 2 tüp kama 659 lira vermiştim soyguncu bunlar 
(3,451 puan) tarafından
Çok saçma ya, paylaştım bende alınan şeyleri baksana
tarafından
Gecirenildiklerine geçiriyorlar üstelik bu kabı devlet hastanesi almıyordu benimki tamamen mecburiyetten
0 oy
(539 puan) tarafından
Istanbul meridol olduğu icin o kadar pahali biz trakya bölgesinde kan verdik mi 90 tl ödüyoruz cok fazla almışlar bence suç duyurunda bulunun
(3,451 puan) tarafından
Paylaştım alınan ücretleri baksana bi canım
0 oy
(374 puan) tarafından
Bur karisiklik vardir canim fis isteseydin bir milyar gitsin yani bizkm burda adanada daha pahali dogum yaoiyor ortadigu gidiyoruz muayene tahliltas catlasin 250 300 odeyip cikiyoruz bu iste bir is var farkli bisey mi yapmislar
(3,451 puan) tarafından
Paylaştım aldıkları parayı baksana bi canım
0 oy
(84 puan) tarafından
Sadece kan tahlili ve serum mu bu kadar tuttu
(3,451 puan) tarafından
Paylaştım aldıkları parayı en üstte baksana bi canım
0 oy
(3,451 puan) tarafından

image

Tek kağıt böyle

(3,681 puan) tarafından
Bu Medipol hastaneleri hep böyle yapıyor biz bebeğim 2 aylıkken gece acile gittik 39 derece ateş ile 500 TL para verdik ve hiç bişey yapmadılar sonra ablam devlet Hastanesi'nde çalışıyor dedi 39 derece ateş ile hiçbir özel hastanesi para alamaz git detaylı fatura iste paranı geri versinler öyle yaptık yeri aldık canım bu değil gidip ben detaylı fatura istiyorum de fiyatını düşürüyorlar
(3,451 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım, yarın gidicem konuşmaya bakalım ne dicekler
(3,681 puan) tarafından
Rica ederim şikayet edicem felan de detaylı fatura aldıktan sonra düşmez ise korku sarar
(734 puan) tarafından
Rica etsem okunaklı şekilde cekermisin yazıları bakayım ne parası almışlar
(3,451 puan) tarafından
Paylaştım canım okunaklı olan da var en iyi seçilmiş cevap yapıyım daha kolay bul
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Sizi kandırmışlar bence 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Cnm özel saglik sigortan olmadan özele.gidilmez valla soyup soğana ceviriyolar cidden..bnm de doktorum.ozeldeydi ve sigortam vardi..normal fiyatları da soruyodum bn yaptırirken ve ciddi yuksek rakamlae yani sasirmadim fiyata oyuzden..ozel saglik sigortan varsa baya uyguna geliyo oyuzden 
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Acilden gitmedin mi sen
(1,856 puan) tarafından
Düşük riskin var mi
(1,856 puan) tarafından
Kız kanama dediğin şey nişan galiba senin
(3,451 puan) tarafından
Aricam öğrencem bakalım hepsini
(3,451 puan) tarafından
Yok nişan değil, normal adet kanı gibi, doktorda nişan değil dedi, bu parlak kırmızı dedi
(3,451 puan) tarafından
Düşük riskim yok, hiç olmadı, bu zamana kadar sorunsuz geçirdim hamileliğimi her konuda
0 oy
(360 puan) tarafından
Tüketici haklarına sikayet etseniz 
(3,451 puan) tarafından
Sağlık bakanlığını aricam onlar ne dicek bakalım sonra ne gerekirse yapcam, sonuçta bu para kolay kazanilmadi
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Cidden aşırı pahalı bizim burda tek özel var tıklım tıklım ve bekleme süresi çok fazla 1 defa gittim dedim paraya yazık sehir hastanesine gidiyorum şimdi inan parasında degilim ama verilen paraya göre alınan hizmete degmiyo özelden cok çok iyi memnunum.
(3,451 puan) tarafından
Bende sırf doğum anında ebe olsun doktor olsun ilgilensinler diye özele gidiyorum, devlet hastanesinde sorun yaşayan çok kişiyle konuştum korktum
(1,022 puan) tarafından
Bende doguma yakın üniversite hastanesinde özel dr var ona gececegim kısmet olursa acil doktorlarina bende güvenmiyorum.
0 oy
(788 puan) tarafından
Eee adı üstünde Medipol 
0 oy
tarafından
Valla ne diyeyim kumsalcim. Para kolay kazanılmıyor çıkacağı varmış çıkmış. Hastaneye diyecek laf bulamıyorum sömürmuşler bildiğin. İçim gitti. Çok geçmiş olsun ayrıca.
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun aynı olayı bende yaşadım defalarca 5den sonra gidince özel muayne ücreti olarak aldılar hep ücretleri kağıt imzalandığı için ücret iadesi olmuyor o yüzden tedaviden önce ödedik hep tedavi ücretlerini 
(3,451 puan) tarafından
Ben gündüz 12.30 da gittim ama hastaneye
tarafından
Şikayet etme durumunuz varsa o zaman şikayet edin
(3,451 puan) tarafından
Yarın hastaneye gidicem konuşmaya, olmazsa şikayet etcem zaten. Ama bir yandan da korkuyorum o kadar muayeneye buraya geldim bi anda nerden doktor bulup doğuma ona gidicem :(
tarafından
Benim gittiğim hastanede pahalı bir hastane cuma günü gittim kan idrar nst 400tl tuttu 5den önce verdiğim için sadece doğum yok gittiğim hastanede takibimi aynı doktora yaptırdıpım için o nereye giderse bende o hastaneye gidiyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 541 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 571 göst.
29 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabianur (764 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 309 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...