0 oy
1,048 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,452 puan) tarafından
Muayene etti, kan tahlili bide serum takıldı, ve 2071 TL ödeme yaptık, sanki doğum yapmış gibi para ödedik. Gerçekten üzüldüm yani ne kadar pahalı. Hiç biseyim yok eve geldim şimdi buna şükrediyorum tabiki, ama 2071 de çok değil miii yaaaa !!!

44 Cevaplar

0 oy
(3,452 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Verdikleri kağıtta bu işlemler yaziyor , iki kağıt toplam 2071 tl

image

image

(3,452 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkür ederim, kendi doktorumdan randevu almak için aradım, bütün randevular dolu dediler, bende  kanamam olduğu için acile gittim, sonra doktorum doğumhanede başka bir odadaymış onu aradılar, oda doğumhaneye gelsin bakcam demiş bende öyle onun yanına gittim
(3,823 puan) tarafından
O zaman bir şikayet et canım belki bişey olur yanlış bilmiyorsam medipol fahrettin kocanın hastanesi bişey olur mu bilmem acilde kaydın varsa giriş olarak o zaman bişey yapabilirler
(3,452 puan) tarafından
İste yapmadılar heralde yaaaa ben acilden girdim ama kimliğimi geri verdi bana direk doktoru aradı
(3,823 puan) tarafından
Yine de  bir dene derim canım şikayeti ama pek bişey çıkmaz gibi
tarafından
Acıbadem mi canım hastane, acıbademse biraz pahalı valla
-Reklam-
+1 oy
(137 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun. Cnm kusura bakma bile bile lades oynamışsın. Kanaman var hastaneye gidiyorsun muanne ettiği zaman zaten doğummu olduğunu anlar. Serumda anladım ama tahlil niye. Onuda geçtim fiyatlar ne ola bilir hadi muane 175 hadi diyelim tahlil 500 serum 500 nst 70 demişsin. 2071 çok değilmi ya nst ücretsiz bildiğim kadarıyla bende özelede doğum yaptım son aylarda muane ye gittiğim de nstye ücretsiz giriyordum benim de nişanım geldiğinde doktor muanne ettiğinde doğumum başladığını söyledi. Açıkçası doktor bana dese tahlil al falan ücretleri sorar öyle yaparım
(3,452 puan) tarafından
Teşekkür ederim, o kadar çok korktum ki nutkum tutulmuş gibiydi ne yapılacaksa yapılsın kafasına geçtim içimden. Kan tahlili niye istediler mesela şuan düşünüyorum. Doktor alttan muayene etti ve ultrason ile baktı ikisinde de sorun çıkmadı, bidaha neden o kadar test yapıldı, beni orda yatırdılar, doktor gitti geldi onları hep ekstra muayene diye yazmışlar, nst niye  üç kere bağladılar, acilmam yok sancım yok niye bunları yaşadım inan şimdi düşünüyorum bunlari
(137 puan) tarafından
Sağlık olsun olan olmuş artık. Zaten muane de belli açılan varmı yokmu şikayet et bence insanın hakkına nasılda giriyorlar millet sanki onlar gibi kolay para kazanıyor
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Soyguncu bunlar resmen 
(3,452 puan) tarafından
Gerçekten öyleler ya
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Özel hastane sanırım nerde oturuosun
(3,551 puan) tarafından
Aynen tabi ıhh demene para yazarlar. Her bir kullanılan alete gazlı beze bile adet fiyatı yazacaklar. Devlette de öyle ama işte sgk karşılıyor. Sgk vs yoksa da doğum ve kontroller de analık hakkı diye bir hak var.. Benim iki sezeryan var devlette orda bile sezeryandan çıkıp eve gelince doktorum yazdıgı antibiyotiği almak için eşim eczaneye gitmişti. Eczacı kız muayene ücretini çıkarmış hala duruyor kagıt. Ne kullandılar ise yazıyor.. Ama işte sgk dan dolayı fiyatlar baya Bi inior. 7 sene önce bir muayene ücretini 100 lira vermiştik. Bu sene nolacak bilmiyorum.
(3,452 puan) tarafından
Ben SGK var aslında ama anlamadım yani niye böyle oldu
(3,551 puan) tarafından
Bence gidip detaylı bir öğren.. Doğum da da aynı şeyi mi yapacaklar. Birde paket almış olsaydın keşke daha ucuza gelirdi.. En basından en sonuna kadar paketten faydalanırdın.
(1,787 puan) tarafından
Bu fiyatlar şaka mı ??? Kız ben geçen sene İstanbulda medilife Hastanesi'nde doğum yaptım 600 lira ödedim :))) hemde ilgi alaka doktorun tecrübesi yani say say bitmez herşeyiyle 10 numaraydi temizlik hijyen çok çok iyidi yani otel gibi o kadar güzeldi ki ve buna rağmen fiyatı acayip uygundu. Ne 10 bini ya şok oldum resmen
(3,452 puan) tarafından
Ahhh ahhh gerçek keşke şaka olsaa
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Hakikaten oha oha devlete gitseydin
(3,452 puan) tarafından
Doğum başlıyo, bebeğe bişey oldu sandım kendi doktoruma gidiyim dedim de keşke devlete gitseydim
0 oy
(634 puan) tarafından
Keşke devlet Hastanesi'ne gitseydin
(3,452 puan) tarafından
Doğum başlıyo, bebeğe bişey oldu sandım kendi doktoruma gidiyim dedim de keşke devlete gitseydim
0 oy
(1,790 puan) tarafından

Fatura isteseydin canım ne o öyle ya :unsure:

(1,790 puan) tarafından
Üst kısmını atabilir misin canım
Birde sen normalde muayeneye gittiğinde ne kader veriyorsun ya da bir tahlil yaptırdığında adamlar her tahlil için 74 lira almış ne bu yani
(1,790 puan) tarafından
Üst kısmını atabilir misin canım
Birde sen normalde muayeneye gittiğinde ne kader veriyorsun ya da bir tahlil yaptırdığında adamlar her tahlil için 74 lira almış ne bu yani

iki kere muayene parası yazıyor biri 200 diğeri 250 lira gelen giden seni muayene mı etti

Bak üstte demişler ya sana tüketici mahkemeye git diye git bencede olamaz yani böyle birşey
(3,452 puan) tarafından
Normal muayene 175 TL, nst 70 TL, orda tahlil yaptırmadım hiç, sadece 24 saatlik idrar takibi yapıldı ona 42 TL aldılar, üst kısmını da atıyorum şuan
(3,452 puan) tarafından
Attım canım baksana
(1,790 puan) tarafından
Canım görmek istediğim kısmı göremedim ama bu resmi fatura değil zaten ki bak kendin de diyorsun muayene 175 Ken neden iki kere muayene parası yazılmış saçma yani bırakma peşini sakın
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine medipol bu kadar pahalı mıymış ya keşke devlete gitseydin 
(3,452 puan) tarafından
Teşekkür ederim, bende kötü bir tecrübeyle ogredim resmen, doğum fiyatlarını falan biliyorum sonuçta ama tahlillerin bu kadar olcagini bilemedim
0 oy
(290 puan) tarafından
Gerçekten oha geçmiş olsun
(3,452 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Şaka mı ya. Hangi hastaneye gittiniz fiyatları bilmiyor musunuz. Develete gitseydiniz keşke 
(3,452 puan) tarafından
Ya normalde takipli olduğum doktor orda diye doğum falan başladı diye korktum kendi doktoruma gitmek istedim, normal doğum 2900 sezeryan 3600 yani, tahlillerdende normal doğum parasına yakın para aldılar resmen. Hiç biseyim olmadığını bilsem gerçekten devlete giderdim, ama ilk defa başıma böyle bişey geldi napcağımı şaşırdım
(2,529 puan) tarafından
Mesela canım normal kontrole gittignde kan tahlili ne ne kadar veriyodun. Keşke sorsaydin ne parası diye karıştırmış falan olmasınlar doğum yaptın falan sandılar belkide
(3,452 puan) tarafından
Yok canım paylaştım aldıkları ücretleri
0 oy
tarafından
Faturasını aldiinmi bende dogum yaptim fise baktım dogum ucreti 1000 tl oda susleme 4.300 tl faturalarda oynuyorlar 
(3,452 puan) tarafından
Fatura değilde yapılan şeylerin yazılı olduğu kağıdı aldım saçma sapan ota bOka para almışlar
tarafından
Ozeller öyle heleki medipoller
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Acilden girdiğinizde hiç bir şekilde sizden para talep edemezler şikayetçi olma hakkınız var 
(3,452 puan) tarafından
Paylaştım şimdi aldiklari parayı baksana bi canım
0 oy
(592 puan) tarafından
Bir zamanlar gittigin hastanenin check up bölümünde calisan birisi olarak diyorum sirf para koparabilmek icin sacma sapan testler bile yapiyorlar yani keske fatura isteseydin baya masraf cikmis sukur biseyin yokmus gecmis olsun keske devlete gitseydin kuzum
(3,452 puan) tarafından
Paylaştım şimdi aldiklari parayı baksana bi canım, verdikleri kağıtta e arşiv fatura yazıyo ama imza kase falan yok
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Canım bence normal bi fiyat değil o. bi yanlışlık olmuş olmalı. O nasıl bi fiyattır yaa. Bence tekrar sor muhasebeye. Sigortanın geçerli olmuyor mu acaba?
(3,452 puan) tarafından
SGK geçerli, paylaştım şimdi aldiklari parayı baksana bi canım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Oo ama  çok  fazla almışlar  bence  şikayet  et  bende  hep özele  giderim ama  hiç  bu kadar  para  ödemedim 
(3,452 puan) tarafından
Paylaştım aldıkları parayı baksana bi canım
0 oy
tarafından
Yok artık o ne ay öyle gözlerim yuvaların dan fırladı tedavi için bu kadar para alan doğum için ne kadar istiyor 
(3,452 puan) tarafından
Doğum için normal 2900, sezeryan 3600 ama epidural falan ekstra istiyo
tarafından
Keşke irsaliyeli fatura isteseydin ayrıntılı dokuma  almak istiyorum sigorta şirketine vericem falan deseydin diyecem de insanın aklıma o sırada hiç gelmiyor eğer öyle bir doküman alabilirsen belki ödediğin paranın belli bir miktarını geri alabilirsin
(3,452 puan) tarafından
Eşim ödedi benim sonradan haberim oldu yarın gidicem hastaneye konuşcam
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Nerdeyse doğum ücretini almışlar ne kadar sacmalikk ya neyse çok geçmiş olsun yapacak bişey yok odemissiniz artik
0 oy
(644 puan) tarafından
Kiz cok.tabi ya niye dogummu yaptin resmen adam soyuyirlar gitme bir daha oraya devlete niye gitmedinki
(3,452 puan) tarafından
Normal takipli olduğum doktoruma gidiyim dedim, bişey oldu sandım korktum
(644 puan) tarafından
Anladim cnm bundan sonra gitmezsin oraya
0 oy
(360 puan) tarafından
Gerçektenmi  çok para 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Oha gerçekten çok pahalı çok fiyat vermişler tahlil için 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 541 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 570 göst.
29 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabianur (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 309 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...