0 oy
208 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Maske korumuyor da benim mi haberim yok dışarda herkes maskesiz bazen millet yanımdan geverken maskenin altında nefesimi tutuyorum hava gelmesin diye:D 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır tabiki :) aşı bile koruyamiyor .
tarafından
Valla asimizi olduk kismetimizde varsa duseriz
tarafından
Aşı olmadım grip olmadım ceza yemedim :) maskeyi de markete giderken takıyorum bence boş işler .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla maskesiz gezenlere birşey olmuyor bende çift maske takarım beni gelir bulursa ağlarım artık :)
tarafından
☺️☺️☺️☺️  önlem alanlar daha çabuk kapıyor cnm
tarafından
Valla çok doğru busra kaynanamlardan kimse maske takmıyor birturlu bulaşması bunlara:))
tarafından
Geldi buldu beni işte covitim şuan :(
tarafından
Valla bacilar inşallah biter su hastalii
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Wallah 2 maske takıyorum ve dışarıda sık sık değiştiririm ilk doz aşıyı da oldum geçen hafta Rabbım hepimizi korusun zor bir süreç yaa
tarafından
Amin inşallah canım bende nefes darlığı var birtane maske takıyorum bende aşımı oldum Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasıl etsin
tarafından
Amin kuzum inşallah
0 oy
tarafından
Maske takıyorum aşı da oldum şükür hiç korona olmadım..maskeyle korona olan da maskeden değil de dikkat etmediğinden yada temastan bulaşmıştır..sonuçta evde de takmıyordur
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ahahahahah bu şey degilmi ya ben bende aynı yanımdan gecerken maskesiz insanlar tedirgin oluyorum panik halinde :D
0 oy
(44,771 puan) tarafından
Valla çevremde asi olanlar virüs oldu  kimisi agırda gecirdi hiç bı koruması yok bence maske ben toplu alanlarda takiyom dışarda yanliz teksem takmiyom
0 oy
tarafından
Markete giitim dun kasiyerde ve musterilerde maske yoktu .bebek esimdeydi . Kasiyer bebege cok yaklasiyo bebegi seviyo sozde . Cok sinir oldum bebegi aldim ciktim .dahada o markete gitmeyi dusunmuyorum . Aslinda artik cogu yerde maske takan yok . Milletin gunahina giriyorlar 
0 oy
tarafından
Oyle bir illetki taksanda takmasanda bulasiyor. Ben çoçularim dikkat etmemize ramen ydkalandik. Babam kanser hastasi annem nasil koruyordudisari bile çikmiyordular yakalandilar. 
0 oy
tarafından
Maske takmayanlar bir şey olmuyor maalesef kaynım hiç takmaz maskeyi de sevmez hatta daha hala virüs kapmadi üstelik kalabalık yerlerde olmasına rağmen 
0 oy
(360 puan) tarafından
Korudugunu düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Maskenin korumadigi bilimsel olarak açıklandı. Aksine beyine kalıcı hasarlar veriyor. Markete gir çık bı daha hiç takma o da yani kural diye. Hele o gelişim çağındaki güzelim çocuklarınıza yapmayın bunu beyinleri tazecik daha 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 105 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 127 göst.
5 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 826 göst.