0 oy
515 göst.
Aile kategorisinde tarafından

2 saatte bir uyandırıp yediyorum   ama herkes acıkınca kendi uyanır diyor  ne kadar doğru bilmiyorum    fikir almak istedim  14 günlük oğlum sadece mama alıyor şimdiden teşekkür ederim 

33 Cevaplar

0 oy
(16,037 puan) tarafından
Hayır ya diyenlere aldırma sen iki saat bile fazla doktorlar saatte bir en fazla 1.5 saatte bir uyandır emdir der 
tarafından
Bizimki 2 saatte bir dediği için öyle yapıyorum cnm
(16,037 puan) tarafından
Doktorunun dedigini yap
tarafından
Teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
(4,093 puan) tarafından
Daha küçük canım tekrar sarılığa düşme riski var iki saatte uyandırmaya devam et doktor dört aydan sonra sorduğumda artık uyandırma dedi
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
40güne kadar uyandırmalısın canım. Hatta 2aya kadar
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Sütün gelmedimi daha cnm bizim burdada öyle diyorlar ama ben uyandırıyordum 
tarafından
Geldi cnm sağıp döküyorum şuan  çünkü yüzüme felç vurdu  kulaktan iğne tedavisi başlandı doktor kesinlikle verme zehirler bebeği dedi yarın son ignemi vurulucam bakalım ne diyecek
tarafından
Biliyorum cnm tekrar geçmiş olsun sen uyandır ver
0 oy
(3,822 puan) tarafından
2 3 saate bir uyandır yedir canım daha küçük büyüdükçe kendi uyanır zaten acıkınca 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(2,893 puan) tarafından

Aşkım 14 günlük bebek ne anlasın acıktığını? Boş boş konuşmasınlar, her iki saatte bir yedir sen kimseyi dinleme

tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından

2 saat öom çok yaa 1 saatte bi yedir

tarafından
Doktor 2 saatte bir dedi cnm
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Uyandir canim sen daha cok kucuk acikinca uyanmaz oyle kolay kolay sen 2 saatte bir icir mamasini 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(12,215 puan) tarafından
40 ı çıkana kadar ben saatte bir emzirdim sen mama verıyorsan 2 saatte bir kaldır sarılık beslenme ile atılır
tarafından
Teşekkür ederim cnm  en son gittiğim de sarılığı bitmişti
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Daha çok küçük ne kadar çok emerse o kadar iyi sen saatind eemzir canım 
0 oy
(72 puan) tarafından
Hayır kesinlikle sen muhakkak uyandır ve yedir ilk ay çok önemli özellikle 
0 oy
tarafından
Sarılık olup hastanede surunseniz de zaten sütün yetmemiş diye sen suclanirsin. Dinleme sakin. 
0 oy
tarafından
Uyanmaz canım daha çok küçük mama da içse uzun süre ac kalmaması lazım mama en fazla 3 saate kadar tok tutar ama az az sık sık beslersen çok daha iyi olur sen aynı düzen devam et falza uyutma ki sarılık olmasın 
0 oy
tarafından
Sen onları boşver 2 saatte bir uyandır 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yok canım uyandır çok küçük seninki daha
0 oy
tarafından
Sakın sakın sakin !!! Görümcem uyandirmadi çocuğu sonrada çocuk bir yatıyordu sabah kalkıyordu hiç uyanmadı smdi yemek yemiyor gelişimi geriledi kaldır 2 saat olmasa bile 3 saat olabilir ama 14 günün için 2 saat idael
0 oy
tarafından
Kesinlikle uyandir cnm 2 saatte bir uyandirmamazlik yapma uyandir uyanmiyosada uykusunda besle bnim kizim 7 aylik hala uykusunda besliyorm sen 3 ay boylr takip etcen cnm 2 saatte 1 olucak sekilde beslicn 3 aydan sonra kendisi.kalkixak zaten acıkınca görüceksn
0 oy
tarafından
Sen onları boşver kuzum senin bildiğin doğru
0 oy
tarafından
Bence sen onlari dinleme ben 2 saati bile beklemezdim uykudayken bile emzirirdim
0 oy
(2,256 puan) tarafından
Bana da öyle derlerdi sen onları dinleme canim bıraksan bebek 4 5 saat yatacak uyandırıp yedirmen lazım 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 127 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 979 göst.
5 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
87 cevap 678 göst.
0 oy
28 cevap 267 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tuba Y (870 puan) tarafından soruldu