0 oy
194 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar doktor verdi bulantısı için ishali içinde diafuryl verdi kızıma saat 8 buçuk gibi metpamid verdim 23 aylık 1ml kadar verdim bişey yemedi daha yeni çok azcik yedi onuda cikarcak gibi kuscak gibi oluyor şimdi metpamid bidaha versem sıkıntı olurmu günde 3 defa diyor ben öğlen başladığım için 2 defa verdim bı öğlen bide akşam 8 buçukta

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Geçmiş olsun bi fikrim yok maalesef

(3,099 puan) tarafından
Çok sagol canım ♥️
-Reklam-
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Bize verdi hem oğluma hem kızıma verdim onlarda kustu hep tekrar vermedim 
(12,490 puan) tarafından
Sağlık ocağı doktoru bana bulantısı olmazsa verme dedi çok da önerdiğim Bi ilaç değil dedi bilgin olsun canım ne kadar doğru bilmiyorum tabi
(3,099 puan) tarafından
Canım bulantisi çok olmasa bende vermiycem ama hiç bişey yemiyo yese cikartiyo dünden beri mahvoldu kızım
(12,490 puan) tarafından
Çok kötü bi hastalık aynısını yaşadık malesef bikaç güne toparlar allahın izniyle geçmiş olsun canım
(3,099 puan) tarafından
İnşallah canım ya çok sağol
(3,551 puan) tarafından
Bırak ne yerse kusun kustukca su içsin ama öetpamid ilacı vermeni tavsiye etmiyorum.. Böyle her konuda ilaç yazan doktorlara da ayrı Bi gıcıgım. Bebeğine nane limon kaynat içine bal koy içir. Kussa da içir. İçinde kalan ona yeter.
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Meptamid bende şu sıralar kullanıyorum sabah ve akşam ac karınla bulantı için. Bana dr meptamid sonrasın da mide bulamaması için özellikle bi yarim saat sivi birşey verme dedi.. bu ara yaz ishali var her yerde 1 2 güne geciyo ama geçerkende çok zorluyo 4 uncu günceyiz bizde hala daha az etkileri var ve aşırı bulaşıcı..  kayinvalidemlere de geçti bizden dikkatli olun sizde

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 98 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
12 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.

379,260 soru

11,352,313 cevap

34,823 kullanıcı

...