0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Çok bunaldim zaten eşimden cok soğudum.??

Detayı sildim ..

3 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşiniz öfke anı veya öfkeleneceği.şeyler  neler herşeyemi öfkeleniyor  birde her hangi bir destek aldımı eşiniz 
(5,311 puan) tarafından
Peki eşin destek almaya nasıl bakıyor ve kendisinin öfke krizi geçirdiğini biliyormu farkında mı
(3,895 puan) tarafından
Destek istemez cnm.Doktorlara karsi ozellikle psikoloklara karşı.
(5,311 puan) tarafından
Peki kendisi öfkeli olduğunun farkındamı öfkesi dindiğinde bunu fark edebiliyormu
(3,895 puan) tarafından
Bazen diyorum şöyle dedin diyorum hatirlamiyor.
(5,311 puan) tarafından
Eşinize sorun onu öfkelendiren ve öfke öncesi hissetiği bir durum var mı
-Reklam-
0 oy
tarafından
O soyledigi seye hicbir sinir kılıf olamaz. Esinin kesinlikle psikolojik destege ihtiyaci var.
(3,895 puan) tarafından
Bende ne yapicam bilmiyorum psikolojik destek istemez artik cocuklarda bunun bu hallerinden bagirmalarindan korkuyor.
tarafından
Korkarlar tabiki. Aile buyukleri vs yok mu ya da yakin bi arkadasi onu ikna edebilecek?
(3,895 puan) tarafından
Aile buyukleri yüzünden oldu zaten her şey.Babasi böyle her şeye sinirlenen her seye kizan bir adam ben kendi akrabalarima diyorum sabret diyorlar anne baba da olmayinca böyle oluyor :(
tarafından
Ah ya... Yani iyi guzel neseli bi aninda konus o zaman, bunu nasil asabiliriz cocuklar korkuyor sana da yazik hirpalaniyorsun ben uzuluyorum vs boyle tatli tatli sanki onu dusunuyormuscasina yavas yavas islesen. İse yaramaz mi? Tatli dil yilani deliginden cikarir demisler
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Baya destek alacak kadar var belli kuzum ikna olmaz mı ağzının ucu bulunmuyor belli
(3,895 puan) tarafından
İkna olmaz kesinlikle.
(13,202 puan) tarafından
Sonra ileride büyür ama problem
(3,895 puan) tarafından
Napacagimi bilmiyorum bu olay büyümeden ya evi terkedecegim ya da bu olay bir sekilde kapansin psikolojim mahvoldu.
(13,202 puan) tarafından
Kötü laf etmiş insanın zoruna gider yani haklısın

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 949 göst.
28 Nisan 2020 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 265 göst.
0 oy
4 cevap 332 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde kalici (24 puan) tarafından soruldu
0 oy