0 oy
560 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 komşu oturuyorduk birinin 16 yaşında ve 5 yaşında kızı 

Birinin 4 yaşında oğlu birde ben vardım komşunun 4 yaşındaki oğlu 5 yaşındaki kızı oyun amaçlı sandalyede sallıyordu sonra sandalye düştü çocukta düştü 16 yaşında kız 4 yaşında çocuğa kardeşini düşürdü diye kimsenin görmediği bir yerde vurdu yüzünü sıkıştırdı o an ben fark ettim ama o fark etmedi sonra çocuk baya ağladı sizce annesine söylemeli miyim 

11 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Tabiki soylemelisin kocaman cocuk 16 yasinda cocuklar arasinda olur boyle sey niye dovuyo
tarafından
Bende şok oldum zaten agresif bir kız ama sonra kötü olmayayım
(12,777 puan) tarafından
Valla ben o an tepki verirdim niye oyle yapiyorsun küçücük cocuga derdim orda tepki vermemen bile hata
Baska gun senin çocuğunu da ceker kenara vurur 1 tane kötu olmayım diye susacan mi yada biri gorse dememesini mi tercih edersin
tarafından
O kadar gözükmeyen bir yerde ani şekilde yaptıki tam olarak vurduğuna emin bile olamadım
(12,777 puan) tarafından
Genede soyle boyle gördüm de 4 yas cocuk kendini ifade edebilir sorar annesi soyler kotu olmaktan korkuyor isen cocugum soyledi niye vurdun desi
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
O anda mudahele etmeliydin 16 yaşında kocaman kız utanmalıydı yaptığından ayıp ya 
tarafından
Tam anlayamadım çok gözükmeyen bir yerde yaptı
(4,698 puan) tarafından
Anlayamadın değil ağzını sıktığını falan görmüşsün daha ne yapmalıydı bağaracaktın o an ne yapıyorsun utanmıyor musun eşek jadaf kızsın deyip rezil edecektin senin çocuğuna yapsaydı sessiz mi kalacaktın
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Koca kızın yaptıgına bak söylemelisin tabii
0 oy
(945 puan) tarafından
Kız yalan der inkar eder annesi ona inanır, olan sana olur canım 
tarafından
Bana da öyle olucak gibi geliyor
(945 puan) tarafından
Küçük  çocuk annesine şikayet etmedi mi acaba yada ağlamadı mı
tarafından
Ya inan ki bende sonradan vurduğunu tam anladım o an tam görmedim sonra düşündükçe tam anımsadım çocuk ağladı ama bir şey söylemedi
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Vallaha kendi evladım olmasina geren yok ortalığı birbirine katar kavga ederdim komsiyuda çağırırdım o vuran kizin anasinida çağırırdım iyi susmussun 4 yaşında dahs küçücük adi 4 yani
0 oy
tarafından

Söyle tabikii

0 oy
(2,375 puan) tarafından

Söyle tabiki eli kirilsin pislik

0 oy
(5,941 puan) tarafından
Keşke o anda kızsaydın söyleseydin annesine yarın öbür gün senin cocuguna da vurmayacagı ne malum 
0 oy
tarafından
Soyle elbet 16 yas koca cocuk yaptigi dogru degil annesi bilip uyarmali
0 oy
(66 puan) tarafından
Söyle tabiki,kendi çocuğuna yapilsa bilmek istemez misin?ama sonrasında kavga çıkmasa keşke o da ona dalar kesin...
0 oy
tarafından
Gerizekalı mı o kız o çocuk hepimizin çocuğu olabilirdi ya da senin çocukların da olblrdi cnm uyarmalıydın bnce

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,022 göst.
13 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,072 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,183 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 444 göst.
20 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 942 göst.