+1 oy
522 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Zaten iyi gelin yoktur napsak kötüyüz ama bebeğimi kucaklarina alınca sapur şupur opuyorlar öpmeyin diye bir kere dedim oyyy ben dayanamam deyip öptü kaynanam sürekli de öpmeye devam ediyorlar Birtane kaynim var çocuğu kucağına alınca çocuk onun terinden ıslanıyor öyle bir terliyor yani dik duramıyorum beni ezip istediklerini yaparlar gibi geliyor yüzüm yumuşak keşke dediğim dedik gerçekten "kötü gelin" olabilsem 

11 Cevaplar

+1 oy
(945 puan) tarafından

Hahahah sen iyi ol ne derlerse tamam de, her işlerini gör kötü gelin olursun :D

(945 puan) tarafından
Oyyy en nefret ettim şey, ben kendi oğluma , yemek yedirirken bile başka kaşık, şu için başka kaşık kullanıyorum. 7 buçuk aylık
tarafından
Ay ona dayanamam elinde sonunda patliycam azsrliycam bir güzel ama sabrediyorum şimdilik canım sıkılmasın diyorum
(945 puan) tarafından
Valla senin canın sıkılacağına onların canı sıkılsın :D
(3,832 puan) tarafından
Kızlar biz kaynaanları toplayıp tekyön uçak biletiyle Hindistan a gönderelim hintliler temizliğe pek önem vermiyorlar nede olsa orda rahat rahat yaşarlar
(945 puan) tarafından
Aynen canım :D
-Reklam-
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Agizlarina et bak nasil iyi gelin oluyorsun denemesi bedava
tarafından
Valla örneklerini görüyorum bir tane gelin var ailelerinden yapmadığını etmediğini bırakmıyor herkes peşinde ağzından çıkacak lafa bakıyorlar
0 oy
(123 puan) tarafından
Benim kaynanamlar da böyleydi daha yeni doğduğunda hoplata hoplata ısıra ısıra severlerdi bende birşey söyleyemem birşey söylesem bile laftan anlamayacaklarini bildiğim için Rabbime havale ettim ben kırmak istemiyorum Rabbim sen bana sabır ver dedim güzel Rabbim sabır verdi.Yani takma böyle şeyleri kafana geçmişe dönünce niye takmışım ki diyorsun.
tarafından
Ben de kötü olmak istemiyorum ama canım sıkılıyor
(123 puan) tarafından
Evet benim de canım sıkılıyor ama kötü olup kalp kırmaktan daha çok korkuyorum şahsen bazen diyorum ki laflarını suratlarına çarp ağzına geleni söyle ama sonra kendime dur diyorum biz şimdi sabrediyoruz Rabbim sabrımızın mükafatını elbet verir kuzum bol bol dua et
0 oy
tarafından
Ben asla taviz vermem. Hayır dediğim şey hayir'dir üzerine laf soylettirmem çocuklarım hakkında. Opmeyeceksin. Opeceksen kucağına alma birdaha demelisin. Net ol net konus
tarafından
Sanki kitlenip kalıyorum çok üzülüyorum sanki evladımı koruyamıyormus gibi hissediyorum heleki hastalık her yerde sırf onlara gitmemek için memlekete gitmek istemiyorum annemlere de gidemiyorum memlekete gidemediğim için bıktım iyice ailesinden anlayışsizliklarindan
tarafından
Valla hiç eşimin ailesine göre hareket etmedim. Nasıl doğup büyüdüysem öyle davrandım. Hayır olmaz sus hep kullandım bu kelimeleri. Kendimi onlarin hiç birine ezdirmedim. Smdi peşimde nasıl geziyorlar kızım kızım diye. Sanki çok taviz vermissin sen
tarafından
Evet çok taviz verdim kendimden çok sadece bu konuda değil başka konularda da
tarafından
Allah sabır versin :(
0 oy
tarafından

Bende öptürmeyi sevmiyorum one gı :D

tarafından
Ay onlara gitmemek için kendi ailemi de göremiyorum
tarafından
Kız bu kocalar hep kendi taraflarına önem veriyolar biz vermeyince küsüyolar ayar vermrk lazım biraz:)
tarafından
Evet ben de eşimle kötü olmak istemiyorum yansıyacak çünkü
0 oy
(360 puan) tarafından
Aslinda anlattığın kadari ile kötü gelinsin bize bu dediklerini sadece onlara demeyip içinden söylemen dışarı sal gitsin icindeki o kötülüğüde cikartmis olursun hem
0 oy
tarafından
Herşeylerini 4 4 lük yapcaksn 1 dedklerini 2yapmicaksn en kötü gelin sensn 
0 oy
(83 puan) tarafından
Aman sizde çocuklarinizi sevseler suç sevmeseler suç. Bende yeni bebeği öpmeyi çok severim zaten biraz büyüyünce daha opulmuyor. Madem kötü olmak istiyorsun sende ol kötü bize söylediklerini onların yüzüne söyle ve istemediğin hareketleri yapmasınlar ama tabi kibar soyleme anlayacaklari dilden söyle
tarafından
Ben iyi değilim zaten dedim ya iyi gelin yoktur napsak kötüyüz zaten
0 oy
tarafından
Valla benim kaynanamlarda oylebi öpüyor ki tükürüğü cocugun suratinda kaliyo vakum gibi cekiyolar cocugun suratini öperken.  Sinir oluyorum yapmayin dicem bi gün zor tutuyom kendimi
tarafından
Kendileri optukleri yetmiyor bir de dedeye oturuyorlar tükürüklu tükürüklu burada kornaya falan hiç dikkat etmezler herkesle içli dışlılar
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Opsunler ne var bunda annenler öpse böyle demezsin ama 
tarafından
Annemler bir kere bile opmedi şimdiye kadar
0 oy
tarafından
Utanmaz terbiyesiz inşallah sen öldüğünde senin kemiklerini böcekler yer bitirir senin yatacak yerin yok de bak nasıl iyi gelin olacaksın 
(1,301 puan) tarafından
Yuhhhhh yazık değil mi torunları sonuçta ne bu kadar abartıyorsunuz pesssss doğrusu

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 237 göst.
15 saat önce Aile kategorisinde Visalilal (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 291 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,296 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 403 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 311 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde E.m.hs (148 puan) tarafından soruldu

381,399 soru

11,418,212 cevap

34,973 kullanıcı

...