0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Sorum yukarda. Defalarca yakalamş olsanız napardınz. Bu sebapten sizce boşanılır mı.hamile hamile. Fake hesap açma nedenide hiç iyi bi niyet değil yani kızla konşma bence

14 Cevaplar

0 oy
(2,020 puan) tarafından
Olmadi kendi hesabi varken fake acmak neden? Yani supheli bi durum insan niye fake hesap acarki sacma
-Reklam-
0 oy
(12,501 puan) tarafından
Yani başka türlüsü gelmez insanın aklına niye kullanır ki

Benimki doğru düzgün girmez bile kendi hesabına 
(337 puan) tarafından
Canım nasıl yakaladın bende supeleniyorum da ondan bende öyle bir bakım yardımcı olurmusun
(54 puan) tarafından
Valla kendi insta hesabndan çıkış yaptm sonra instagramna girerken girmiş olduğu diğer hesaplarda çıktı hangisini secersnz hangisine girerseniz diye resmen şok geçirdm karnö burnmda
(337 puan) tarafından
Benim eşiminstgram kullanmıyor ama google geçmişinde gördüm bende instgrami sordum sen hesap mi açtın diye yok dedi ama açtığını düşünüyorum evde indirilmemiş ama ise gitti mi indirip girdiğini düşünüyorum eve gelince de kaldırdığını
(54 puan) tarafından
Hakkımı helal etmiyorm ben
(337 puan) tarafından
Aynen canım öyle bise varsa bende
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Fake hesap neden açılır önce onu öğrenmek lazım
(54 puan) tarafından
İyi niyet değil ya birişerne bakmak ya da konşmak bundan eminm
(2,479 puan) tarafından
Emin olduktan sonra yap yapacağını bir sürede takipte kal. Onunla konuştun mu ne diyor neden açtım diyo
(54 puan) tarafından
Ben açmadm dedi:) bilmiyorm dedi. Kişisel telefonu:)
(54 puan) tarafından
Eminim iyi niyetli olmadğna napcağmı nasıl bi yol izliyceğmi bilmiyorm 6 aylık hamileyim
0 oy
(15,816 puan) tarafından
Face Instagram yok sosyal medyadan uzağız ikimizde en temizi ama neden fake hesap açar ki insan yani boşanma neyse de aldatma varmı ona bak bi
(54 puan) tarafından
Yani buda bi aldatma. Birilerine bakmak için ya da konşmak için açılmş gizli hesap yani. Şifresni bilmediğim için giremedim
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kocamin oyle bi halt yemesi icin beni ve ogluni gozden cikarmasi lazim net
(449 puan) tarafından
Büyük konuşmayın ummadık taş baş yarıyor maalesef bende hiç beklemezdim kullanmiyordu arkadaşın dediği gibi yakaladım ama napabilirm pişman oldu tabiki affetmem için çabaladı ama öyle hemen herşeyi bitirmek kolay değil
(54 puan) tarafından
Söz vermşti ama bida yapmycağna
(449 puan) tarafından
Bakata canım durumun çok zor söz verip yapması inan çok kötü hamilesin çok üzme kendini ins düzelir  bu sefer seni kaybedeceğini anlasın ama
(54 puan) tarafından
Covid oldm ayın 26 sında bitiyor karantinam. :(
(6,053 puan) tarafından
Buyuk konusmuyorum aldatma oldumu biter
0 oy
(75 puan) tarafından
Çoğu kez yakaladım malesef
(54 puan) tarafından
Benmde bu 4. Falan artk kabul edesim gelmiyor bu seferde hamileyim.siz naptınz??
(75 puan) tarafından
Valla topladım pılımı pırtımı oğlumu alıp evi terk ettim sonra yalvardı yakardı elini Kur'an'a vurdu bidaha yaptığımı görürsen ben boşanma davası yapcam diye öyle ikna oldu tabbi en çok oğlum için o olmasaydı direk boşanırdım ama el mecbur kabul ettim
(54 puan) tarafından
Buda daha öncesinde  annesinn babasının üst e yemin etti.
(75 puan) tarafından
Bence bikere güzel bir ders ver
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Adamın çalışmaktan telefona bakmaya mecali kalmıyo ha yaparsa mokoko
(54 puan) tarafından
Yapsa napardnz
(1,352 puan) tarafından
Her zaman yaptığım gibi bir sorun olduğunda önce nedenini sorgularım. Fakat bildiğimi bir süre çaktırmam ve uzaktan izlerim. Sonra  hangi düşünce ile açtığını ve ne için kullandığını sorarım. Yalan konuşmaz. O yüzden güvenirim. Açıklaması beni ikna ederse kontrollü bir şekilde eski hayatıma dönerim ama aldatma vs varsa benim neyi affetmeyeceğimi çok iyi bilir. Yalan ve ihanet. Kapıyı gösteririm ve boşanırım. Gerçekten lafta değil boşanırım. Ben kafada bir kere bitirirsem biter. Anneme güvenerek evlenmedim. Ailem arkamda çok şükür ama olmasaydı da boşanırdım. Bir kere yapan bir daha yapar. Kendi babamdan biliyorum. Boşanmazsam kendime saygısızlık yapmış olurum
(54 puan) tarafından
Bşr kere yaptı bida yapmıycam dedi bidaha yaptı yine dedi yine yaptı. Bu sefer içini görmedim naptığnı bilmiyorum. Ama iyi niyetli bi hareket olmadğnı gözündeki korludan dudağnn titremesinden ve sonra konşlmm demesinden anladm. Evden apar topar kovdm. Muhtemelen gece gelir. Dışarda yemez mi aynı haltı diceksinz. Parası yok züürt bide
0 oy
tarafından

Benim eşim kullandı hemde 100 taneden çok kullandı ama sebebi benim :D

Biz ayrılmıştık annemlerdeydim onu heryerden engellemiştim o da instgrm dan hesap açıp yazıyodu ben direk engelliyordum o da bıkmadan açıp açıp yazdı hepte bizim adımızla açtı şimdi bir sürü hesabı var :D

0 oy
tarafından

Adam watsabini bile benim telime açmış   böyle bir şey olacağını hiç düşünmüyorum   ama olursa  boşanma sebebi

0 oy
tarafından
Fake hesap açmadı. Instagram hesap ortak kullanıyoruz
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Valla bilemedim zor durum
0 oy
tarafından
Benim mesela fake var ama eşimin haberi var, cunku çekilişler icin. Eşimin de dake twirer var çekilişler icin
0 oy
tarafından
Yanıma açtırır mesaj kutusuna bakardım ağzına sçarm valla
(54 puan) tarafından
Asla açmadı.sonra konşlm dedi. Bende öyle mülayim değilim sıçtım tabi ama sonuç evden kovdm açmaynca. Defoldu gitti. Açmadı. Nasıl yol izşycem onu bilmiyrm
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Emin misin kötü niyetli olduğuna? Belki oyun için de açmış olabilir. Takip et bence. 
(54 puan) tarafından
Kesinlikle eminim. Çünkü aç dedm açmadı açmazsan bitecek boşancaz dedm açmadı sesi titredi dudağı morardı 4 yıllık evliyim tanıyorö

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 383 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 248 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Blablablays (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 119 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sila_eymen (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 91 göst.