0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
görümcem girmişti 145 almıştı geçemedim diye üzülmüştü 5 puanla..şimdi 5 puanla geçmiş oldu..çok istiyordu 2 çocukla hem açıktan liseyi bitirdi hem üni sınavına girdi bu sene..hakkında hayırlısı bakalım..burdan var mıydı giren yada yakınından?

4 Cevaplar

0 oy
(7,692 puan) tarafından
Ben 300 üstü alanlardanim ama girmedim
tarafından
bu sınavda mı aldın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Girdim sınava düşmesi ne işe yarayacak anlamasam da ne sıralama değişti ne bişey 
(83 puan) tarafından
Zaten size de yaranılmıyor hiçbir şekilde
tarafından
Bana mı dediniz size de yaranilmiyor diye ?
tarafından
Ben sınava başvuru yaptığımda oğlumun mr i temiz çıkmıştı çalışırım diye düşünmüştüm ama sonra tepetaklak oldu herşey denemek için girdim kendimi 237aldim kontenjan düşüklüğü olsa da zaten herkes üniversite yada önlisans mezunu ama boşta oda ayrı konu bende önlisans mezunuyum ama atanamadim kpss 90 istiyor
tarafından
normalde baraj 180 puan pamdemi diye 150ye çekildi geçen sene..şimdi de 140 daha ne yapsınlar anlamadım ben de..önlisans ben de okudum kpss bende de yüksek istiyor alamadım 65 aldım zaten 1 aylık da hamileymişim o dönem 2018den bahsediyorum..herşey yolunda gitmiyor diye vazgeçme cnm seneye tekrar denersin..görümcem 36 yaşında hafız kurs yetksi var ama diploma istiyorlar diye açıktan lise bitirdi bu sene..yks girdi 5 ouan kaçırdı diye baya üzüldü 2 çocuğa rağmen çalıştı 2 derslere de
tarafından
Zaten denemek için girdim ama anlamadığım şu geriye çekildi ama sıralama aynı onu dile getirdim insan isteyince biseyleri başarır buna inanırım
0 oy
(360 puan) tarafından
Üzgünüm 138 aldim 2 puanla kaybettim
tarafından
hadi ya..biz de görümceme üzülmüştük 5 puanla kaçırdı diye şimdi bir umudu var
(360 puan) tarafından
Valla hemde hiç calismadan giren ben 138 aldim :)
tarafından
hayırlısı cnm seneye tekrar denersin..ben de 2 yıllık uzaktan epitim okudum her hali zor
(360 puan) tarafından
Nasip artik
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Hiç çalışmadan öylesine girdim 256 puan aldım  :) 
tarafından
değerlendir kız ne güzel işte
(3,230 puan) tarafından
Evet inşallah bakalım tercih yaptım teşekkür ederim:)
tarafından
hayırlısı olsun cnm Allah gönlüne göre versin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 85 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
16 Aralık 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 359 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Eymen Alim25 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 666 göst.

381,471 soru

11,420,829 cevap

34,975 kullanıcı

...