0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (1,020 puan) tarafından

Kızlar son bir ay hariç calismistim., günlük bir iki saat sadece bakabiliyordum.  Ama sinavim çok kötü geçti daha doğrusu zamanım hiç yetmedi bir sürü boş bıraktım dönerim diye ama olmadı. Gazlı bir bebekle calistigim zamanlar heba oldu gitti:( Eşimin akbabalri yine başıma üşüşecek:(

6 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından

Çalışmadım bu sene çocukla sınavda kötü geçti ya 

(1,020 puan) tarafından
Ya seninde soyleniyor demi? Benimde sürekli ima ederler, uff. Eşim atanmış ya, atanmış biriyle evlenmedigi için sürekli söyleniyorlar
(530 puan) tarafından
Biz severek evlendik mezun olduktan sonra ilk sene o atandı ben ddm atanmadan evlenmek istemiyorum diye ikna etti bni simdi de atan dha iyi geleceğimiz olup diyor haklı noktaları var ama sürekli söylenmesi işte
(1,020 puan) tarafından
Ha tam de biz gibi. Biz tanisitimzda önemli olan atanmak vs değil, anlayışlı huzurlu evllk derdi sonra evlenince ailesinden etkilendi. Birazcık düzeldi ama ailesi akbabalari sinir ediyor beni
(530 puan) tarafından
Aynen canım ya kirada otuyoruz atan alalm diyor
(1,020 puan) tarafından
Benim eşim de sen atansan biz ev de alırız. Her ay ailene yardım da edrsn deyip duruyor. Nasıl ne yapalım
-Reklam-
0 oy
(191 puan) tarafından
Valla Son bi hafta tek baktım haliyle kötü geçti ama çok zordu sanki yaaa. 
(1,020 puan) tarafından
Ya genel kültür zordu coğrafya hariç.
 Türkçe ise paragraflar anlaşılırdi ama cevapları çok celdiriciidi:(
0 oy
(333 puan) tarafından
Keske gitmesydim dedim sinava 38 haftalik hamileyim hayatimdakk en berbat sinavdi. Bosa gittim resmen
(1,020 puan) tarafından
Oooo canım ya karnın burnunda nasıl o sıralarda siğil cozdun. Ben bu halimle bile 2 saatten sonra pert oluyorum
(333 puan) tarafından
O gece dogurdum canim sen düşün artik :)
(1,020 puan) tarafından
Yaaa pazar guni doğum mi yaptın ciddi mi?
(333 puan) tarafından
Evt cnm gece suyum geldi acil sezeryana alındım.
0 oy
(488 puan) tarafından
Maalesef ilk sınava girdm ve eğitim öncesi çocuğu emzireym derken saati fark etmedim. son saniyelerde bahçeye koştum ve kapıyı resmen yüzüme kapattılar giremedim:( saniye ile girememek çok dokundu
(1,020 puan) tarafından
Ayyy canimm benim her şerde vardır bir hayır. İnşallah seneye olur, Benim oğlumda on aylıktı emzirip gittim bende dakika ile Sinav binasına girdim. Bahçede birkaç kişi dhaa çocuğunu emziriyordu. Ad
(488 puan) tarafından
İnşaallah gerçekten girseydim en azından puaniki görürdüm. Böyle olunca çok zoruma gitti
(1,020 puan) tarafından
Canimm yaş üzdüm adına. Nasipten öte yok yok demek
(488 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
(333 puan) tarafından
Hayirlisi olsun insallah
0 oy
(969 puan) tarafından
Onlara ne boşver kendin için yap herşeyi olsun..hiç üzülme devam et çalışmaya 2021 de atanirsin inş
(969 puan) tarafından
Atanmiycam ev hanimi olacak de beni memur olarak alamdiniz de hiç umursama bu kadar karışmalarina izin verme
(1,020 puan) tarafından
Ya eşim çok aşırı saygılı onlara, gülüp geçiyor onlara daa Erzurumlu eşim. Ama ikimiz varken, evladımı iyi yetiştir başka birşey istemiyorum senden der. Ama ne zaman o köye gitsek hep bu konu açılır. 80 90 yaşındaki nenelr oturur kimin gelini kızı oğlu kazandı hep bu dedikodular
(969 puan) tarafından
Değişik valla şaşırdım sende kulaklarını kapat eşinin dedigini onemse sadece bende calisiyorum kpss eşimin ailesinjn haberi bile yok bı ara soyelriz eşimin ve benim düşüncem önemli
(1,020 puan) tarafından
İnan ben şok oluyorum. Ztaen bu sene hazırlandığımi soylemedik benim ailem tek biliyordu. Ne bileyim Allah yardımcımız olsun
(969 puan) tarafından
Amin inşallah..
0 oy
tarafından
Ben az çalıştım ama kötü geçti çok zordu süre yetmedi 
(1,020 puan) tarafından
Benim suremle sıkıntım oldu. Dönemedim bir sürü soru vardi
tarafından
Benim de öyle
(1,020 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
16 Aralık 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Derineylem11 (888 puan) tarafından soruldu

381,731 soru

11,428,087 cevap

34,988 kullanıcı