0 oy
666 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
https://www.instagram.com/p/CSZ3T-2LsaB/?utm_medium=copy_link bunu okuduktan sonra çok korktum çok dikkat edin tek bal değil bir havada uçuşan toprak toz olsa bile ürkütücü Rabbim korusun. Tabiki biliyorsunuz dur bal verilmemesini ama yinede paylaşmak istedim bilginiz olsun kızlar

10 Cevaplar

+1 oy
(360 puan) tarafından
Sanirim çocuğu olan bütün bayanlar bunu biliyordur 1 yaşına kadar balın yasak olduğunu 
tarafından
Evet biliyordur illaki bende biliyordum ama bu derece kötü ettiğini bilmiyordum alttada belirttim zaten yinede paylaşmak istedim diye
-Reklam-
0 oy
(3,836 puan) tarafından
benim insta yok. 1 yaş öncesinden bahsediyorsun değil mi
tarafından
Evet canim ben balın zararlı olduğunu biliyordum ama bu derece olduğunu bilmiyordum okudum çok kötü oluyormuş valla
0 oy
tarafından

Hiçmi vermiyelim kaç yaşa kadar

tarafından
1 yaşa kadar asla verilmemeli 1 yaştan sonra ölçüsü vardı googleye yazarsan net ölçüyü verir canım hatırlamıyorum ben şuan.
tarafından
Aynen yani ben balın zararlı olduğunu biliyordum ama bu derece olduğunu bilmiyordum. Bence 1 yaşında da verilmemeli daha erken oluyor
tarafından
Ben hastalanmadığı sürece vermiyorum hastalanır da kahvaltıda flan çok çok az veriyorum 14 aylık oğlum alerji yapmadı ama denedim öncesinde her bebekte aynı olmaz tedbirli olmakta fayda var canım
0 oy
(309 puan) tarafından
evet bende dün dek geldim şaşırdım bu kdr tehlikeli olabilcene
tarafından
Evet zararlı olduğunu biliyordum ama bu derece olduğunu bilmiyordum açıkçası ve tek bal değil toprak tozu bile öyle yapıyormuş
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ewet  biliyorum  canım  1 yaş  öncesi  zararlı ben  kızım doğmadan önce  herseyi araştırdım   kızım  1 yaşını  10 gün  geçtikten  sonra  3 gün kuralıyla  tatdırdım 
tarafından
Bende biliyordum böyle görünce şaşırdım ve korktum bu derece çok kötü. Bir yaş gecincede vermem bir süre ben bebeğime
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bunu bilmeyen uyardığımız halde cahilce konuşup ben verdim aman ne olacak sizde verin biz nasıl büyüdük diyen ******** çk umarm bilinçli anneler olarak çoğalırız
tarafından
Yani bende bilmeyen anne yoktur elbette ama yinede hatırlatmak istedim bu derece olduğunu bilmiyordum bilmeyen olursa yinede paylaşmak istedim
(7,768 puan) tarafından
En doğrusunu yaptın
0 oy
(15,747 puan) tarafından
Bir yaşı geç ben iki yaşından sonra vermeye başladım 
tarafından
Bende vermem bal cokda lazım değil pekmez vs. Daha iyi
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Verdim ama 12 aydan sonra şimdi 20 aylık çok seviyo tereyag ile birlikte ozellikle
tarafından
Bal sevilir kız sevmeyen yoktur herhalde :) ama  ben 1 yaş dolsada vermem korktum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
15 aylık oğlum hiç vermedim verneyi düşünmüyorum şuan hala balda yemeyiversin sanki biz hergün bal mı yiyoruz 2 yaşından sonra belki veririm
tarafından
Aynen doğru valla
0 oy
(1,358 puan) tarafından
15 aylik daha hic vermedim 
tarafından
2 yaş dolsun öyle ver canım hiç gerek yok
(1,358 puan) tarafından
Aynen canim zaten tatli lari sevmiyoo versemde geri cikarir diger cocuklarada 2 yasta verdimm
tarafından
En güzeli bende  vermem bu haberden sonra

İlgili sorular

+14 oy
21 cevap 758 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 761 göst.
0 oy
7 cevap 270 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sehnazmurat1 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy