0 oy
488 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar 3 aylik ve 16 aylik oglum cubuk test yaptim pozitif cikti 3 aylik igne vurundum kan verdim bugun sonuc cikacak ne yapacam ben basina gelen varmi saglik ocagindaki doktor ve hemsireler şok oldular 3 aylik igneyle tedavi olunup hamile kaliniyormus sıkınti benfemi acaba 

Not daha 1 ay var ignenin etkisinin bitmesine 

7 Cevaplar

+1 oy
(4,668 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ciddi misin yaa. Hani %99 etkili diyorlardı. Şuan şok oldum. Sonucunu mutlaka yaz bize.
tarafından
Bende ya da edin ne olur aglamktan helak oldum
(4,668 puan) tarafından
Kuzum sakin ol, inşallah değilsindir.Hamile isen de yapacak bisey yok. Veren Allah,onun bildiğinin üzerine ne diyeceğiz.
tarafından
Ama hala soktayim ya %99 etkisi var zsozde
(4,668 puan) tarafından
O şok bende de var valla. Ben de 6 ay korundum onunla. Hâlâ da adet olmadım şuan kendimden şüphelenir oldum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Millet bunu duyunca  iyice telaşe yapacak şimdi :).

Hakkında hayırlısı olsun canım ne diyelim 
tarafından
Aglamajtan perisan oldum ya kan testini bekliyom inslh yoktur 3 ay once cok zor bir dogum gecirdim olumden dondum
tarafından
Kıyamam yaa kız ağlama rabbim nasip ettiyse vardır bi bildiği
tarafından
Orasi oyle abim dagina gore kar yagdiŕirmis
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Bilmiyorum canım başıma gelmedi kalanlar vardır belkide Rabbim hayırlısını versin inşallah küçükmüş bebelerde nasipte varsa oluyo valla
tarafından
Kiz bebek sorun degil herturlu yetisip bakmak zorundayim ama cok zor bir dogum gecitdim kan kaybim oldu korkuyorum yine olursa diye
(15,821 puan) tarafından
Rabbim kimseye taşıyamayacağı yükü yüklenmemiş hayırlısı olsun insallahh hakkında yoktur belkide
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Bende vuruldum bu iğneden 1 yıl .kullandım Şubat ayında bıraktım keşke hiç vurulmasaydim bostan yere vuruldum 1 senede adet olmadin
(1,601 puan) tarafından
Oğlum 25 aylık büyük aylık iğne nasıl kendim mi alicam
(44,604 puan) tarafından
Aynı onuda sen aliyosun sağlık ocağı yapiyo o 3 aylıktan biraz pahalı ama
(1,601 puan) tarafından
Ne kadar fiyatı biliyormusn hiram arasim
(44,604 puan) tarafından
50 lira felan
(1,601 puan) tarafından
50tl birşey değil ya yeterki bir kaç sene daha olmasın çocuğum daha oğlum küçük
0 oy
tarafından
Ben kaldım oğlum var etki edesiye korunma gerekiyormuş 
(4,668 puan) tarafından
Etki edesiye derken? Etkisini 24 saat sonra göstermiyor muymuş?
tarafından
Hadi ya o nasil oluyor ebe bunun hakinda bilgi vermedi
tarafından
Bilmiyorum çok oldu oglum 6 yaşında ebe demedi bana
tarafından
Canim benim varsada en fazla 7 haftalik felnadir
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Test sonucun nezaman çıkacak canım üzülme verende alanda rabbim en iyisini o bilir kimseye taşıyamayacağı  yükü vermez. Bende spiral vardı hamile kaldım doktorum şok oldu olacağı varsa oluyor demekki rabbim kısmet etmiş dedi
tarafından
Cikti cnm hamileyim
(0 puan) tarafından
Sırf sormak için üye oldum  bebeğinizi emziriyor muydunuz bebeğiniz hangi tarih doğumlu kaç haftalık hamilesiniz , şaşırdım Allah yardımcımız benimde çocuklarım küçük sizinle aynı durumda olabiliriz
(1,755 puan) tarafından
Hangimize sordun canim
(0 puan) tarafından
Merhaba konu sahibi @canlarinannesi arkadaşımıza
Bebeği emzirirken bu kadar oluyor mu ya
tarafından
Emzirmeyi braktim canim 8 hafta 4 gunluk hamileyim mamayla drvam ediyorum suan dusuk riskim varmis emzirmem tehlikeliymis oglun 28 nisan da dogdu cnm rabim senin icinde hayirlisini eylesin
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama bende şuanda o iğneyi vuruldim daha doğrusu 7 ay önce hamile kalamıyorum kaçtır kadın doğuma gidiyorum bugün yine gidicem senin postun bana umut oldu
tarafından
Rabim goune gire versin inslh cnm senin icinde benim icinde hayirli 2 kapidan birini acsin inslh
tarafından
Amin canım.benim Rabbim gönlündekini hakkına hayırlı eylesin
tarafından
Amin cnm seninde rabim kucagini doldursun iki meyvedenden de tatirsn inslh

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 2,583 göst.
11 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balböceğim (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,269 göst.
0 oy
8 cevap 10,770 göst.
4 Şubat 2019 Diğer kategorisinde İlknur Esila (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 329 göst.
7 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Denizyildizi (390 puan) tarafından soruldu

377,129 soru

11,286,366 cevap

34,694 kullanıcı

...