0 oy
183 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,850 puan) tarafından
Kizlar 14 gün önce doğum yaptım eşim gidip aşını olalım diyor. Kadın doğum Dr um lohusa iken ol demisti. Dünde çocuk Dr u çocuğa zararı yok dedi. 

Ama yinede içimde şüphe kaldı emzirirken Corona aşısı olan oldumu (biontek olmayı düşünüyorum)tecrubelerinizi benimle paylaşabilirsiniz.

10 Cevaplar

+1 oy
(850 puan) tarafından
Ben oldum, 43. Gün. Emziriyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Kol ağrısı oldu hafif o kadar. 
(1,850 puan) tarafından
Bazıları sütünü sağ sakla asi olunca iki gün verme göğsünü diyor siz nasıl yaptınız
(850 puan) tarafından
Emzirdim, özellikle öyle bir şey söylenmedi.
-Reklam-
+1 oy
(427 puan) tarafından
Hicbisey olmuyr canm eger yan etkisi veya zarari olsaydi zaten emziren annelere ozellikle baska bi uygulama yapilir veya bilgi verilirdi  bnde emsiriyrm ve bugun oldum hicte ayroca sutunu sag snra ver yada verme die bisey denmedi 
+1 oy
(545 puan) tarafından
Ben iki doz biontech oldum ilkinde hiç bir yan etki olmadı ikincisi biraz halsiz bıraktı ufak da kol ağrısı vardı , süte eser miktarda antikor geçiyor sağım yapmana gerek yok emzirmeye devam edebilirsin bebeğe yan etki yansımıyor 
+1 oy
(2,475 puan) tarafından
40 m bugün çıktı bende olucam en kısa zamanda 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ben asla olmayı düşünmüyor um 
tarafından
Bende öyle
(1,850 puan) tarafından
Neden acaba
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Oldum hiçte kimse bisey demedi 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Kız benim çocuk iki buçuk aylık mesaj gelmedi bana 
(1,850 puan) tarafından
Mesaj gelmiyor zaten mhrs den yada 182den randevu alınıyor
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben vurulmadim canım Bi çok doktor arkadaşım var hepsi aymış ekilde uyardı aşı vuruş çıktıktan hemn sonra çıktı tam test edilmedi devletimiz bebeklere zararı olmicani diyor ama kanıtlı bir belge yok test edilmemiş bana sna belki zararı olmaz ama sütünden geçip ne olucagini bilmiyruz bunu biz bile bilmiyoruz dedi kendi de emziriyor oda vurulmadim eşi emziren doktor arkadaşım oda vurdurtmadi bütün mesuliyeti kabul ediyorsunuz imza atılıyor birsey olduğu zamn aşı yaptı desen ile hakkın yok kabul ettin oldun diyorlar dedi ebe ablam var oda vurulmami istemedi hatta o yönlendirdi Bi kaç doktora hiç biri olmamı istemedi anlıcaniz karar sizin ben olmadım emzirir Ken 9 buçuk aylık kızm emmeyi bıraktı hemn vuruldum canım 
(1,850 puan) tarafından
İki kızım var okula başladıkları zaman risk almak istemedik malum yeni doğum yaptım bağışıklığım düşük gebelik şekerim vardı aylarca diyet yaptım çok zayıfladım.
Öylede böylede bir risk aslında
(4,061 puan) tarafından
Doğrudur canım ben cesaret edemedim şahsen
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ben sinovac iki dozu da oldum bir sıkıntı yaşamadım 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ben oldum 2 dozuda bi sikinti olmadı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce_akdgn (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,594 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
6 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Doomrose (930 puan) tarafından soruldu

379,447 soru

11,358,204 cevap

34,833 kullanıcı

...