0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından
Kizlar merhaba morelim çok bozuk kafam çok karışık biraz dertleşip akıl almak istiyorum doğumuma 3 hafta gibi bi süre kaldı hemen hemen suan annemle kaliyorum kayinvalidemler ve esim karantinadaydi  2 günleri var karantinadan Sonrada esim şehir dışına gidicek iş gereği izinliydi babasinin rahatsizligi yüzünden benide annemden alıp kayinvalideme bırakmak istiyo sırf annesi öyle istiyo diye dogum için ama ben gitmek istemiyorum hiç çünkü bana bakabilcegine düşünmüyorum hamileligim boyunca onun yanindaydim hep kendine hizmet ettirdi yine aynısı olucak psikolojik olarak da anneme ihtiyacım var esim itiraz ediyo kesinlikle sizce ne yapmaliyim

12 Cevaplar

+1 oy
(2,493 puan) tarafından
Belki kızanlar olur ama bu eşin bileceği,eşin karar vereceği bir şey değil. Doğumu sen yapacaksın. Rahat olmak isteyeceksin,birinin yardımına ihtiyaç duyacaksın. Annen elbet daha iyi bakar ve sen onun yanında rahat olursun. Annem beni yikamisti mesela. Eşine bir şey olsa kendi babasıyla mı rahat eder kayınpederiyle mi? Biraz empati kurşun. Kesinlikle taviz verme ve kararı ona bırakma
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İkna ediceksin kolundan çekip götürecek hali yok ya. Annesinin değil senin doğuracağını eşine hatırlat. Annesi ne isterse değil sen ne istersen öyle olur olmalı  !
0 oy
(2,898 puan) tarafından
Eşini ikna et mutlaka. Dogumda ne olursa olsun annen yanında olmalı insan anne oluyor ama annesine en muhtaç olduğun zaman. 
(116 puan) tarafından
Tabiki annem olmalı ama kaynanam çok fena bi insan kocami dolduruyo her istediğini yaptiriyo
(2,898 puan) tarafından
Valla sen de cirkefleş dicem ama aranızı bozmak istemem esinle :)
0 oy
(2,226 puan) tarafından
kendi annenin yanında rahat olacağını söyle 

kendisi aynı bi durumda olsa kimi isterdi sor 
(116 puan) tarafından
Annesi oyle istiyomus oyuzden zorluyo napicam bilmiyorum:(
(2,226 puan) tarafından
nasıl zorluyor ya gitmiceksin tabi
kendi evin olmayan yerde nasıl rahat edeceksin
konuş canım güzellikle yada annen desün ben kızıma bakarım diye
0 oy
(326 puan) tarafından
En güzeli annenin evi canım yani en rahat edeceğin yer bence 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Eşine söyle de o dogursun o zaman kaynanan kendine hizmetçi arıyor kesinlikle kabul etme annenin yanında rahatsin madem orda kal
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Eğer cok zrolarsa eşin git kaynanana hiç birşeye elini sürme   esin de derse birşey söylersin ben mi hizmet edicem bu halinde diye
0 oy
tarafından
Sende itiraz etmelisin gitmemelisin akıl sağlığın için 
0 oy
tarafından
Yani canım senin yıkanman gerek annen yardım edecek utanırım de benimde 2 haftam kaldı kayın validem yanımda 
0 oy
(187 puan) tarafından
Hiç kimse annenin üstüne titrediği gibi titremez eşine söyle iyi bakılmanı istiyorsa hiç dokunmasın sana toparlanınca gider 1 gün kaynananda kalırsın gönlü olsun
0 oy
tarafından
Ne yapıp edip eşini ikna etmelisin. Senin iyiliğini istiyorsa kabul etmek zorunda 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Kaynananmı doğuracak acaba ?? Bak bahane buldum ben çalışıyordum bi evde yemek yapıyordum ve biri hastalandı covid testi negatife döndükten 3 gün sonra ev havalandırılmış hava temizleyici makina var onunla temizlenmiş eve maskeyle çalıştım dikkat ettim ve 20 haftalıktım 2. Gün hastalandım o mikrop bir anda çıkmaz evden heleki sana temizletirse  direk hasta olma ihtimalin yüksek sllah korusun son haftaların dikkat etmen lazım küssede kızsada bebeğin daha kıymetli dinlemezdim ben olsam

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 366 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 488 göst.
11 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 736 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 207 göst.