0 oy
341 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (569 puan) tarafından
Kızlar geçen hafta post açmıştım oglumu sünnet ettiricez neler bekliyo beni  diye Allah razı olsun cevap verenlerden. Simdi ben ilk gun sargisi vardi tabi o çözüldü kendiliginden ve bezi bağladığım an nasil bagirip agliyodu baglattirmiyodu bezini karton bardak koymayi denedim huylandi koydurtmadi. Sünnet kilodu aldık aklımızda vardi ama bezli bebek olunca daha 10aylik nasil olacak sünnet kiloduyla diye dusunuyodum o yuzden almamıştım her neyse aldik kilodu giydirdim ustunede bezi bagladim :D :D Allah'ım bu nasil bir rahatlik nasil bir kolaylıktir. 4tane sunnet kilodu aldim biri batinca birini yikiyorum falan surekli ama onu giydirdikten sonra com rahatladim bkde benim oglan 5dk yerinde durmaz kesinlikle onu taktıktan sonra kendi emekledi gezdi durdu. Belki işine yarayan olur söylemek istedim  :) ❣️ ❣️ ❣️ 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaka yapınca nasıl temizledin kulodu gi :-):-)
(569 puan) tarafından
Valla suyun altına tuttum ilk bi kabasi akti sonrada beyaz sabunla yıkadım anam halaa da oyle yapiyorum valla daha tam iyileşmedi :D
tarafından
Ay ben de mi yaptırsam sünnet ya 1 yaşına az kaldı
(569 puan) tarafından
10aylik suan ben daha erken istiyodum keske dahada erken yaptirsaydim o zamanlar daha az hareketli olunca daha iyi olurdu simdi 10aylik cok cok cok fazla hareketli ama iyikide yaptirdim iyilesti sayilir bi ilk gece biraz agladi o kadar baska bir sıkıntımız olmadi şükür
tarafından
Benim oğlan da aşırı hareketli uyurken bile 50 defa döner ben de erken istedim doktor uygun görmedi evde yaptırmayi düşünüyorum siz hastanede mi yaptırdınız
(569 puan) tarafından
Ben hastanede yaptirdim canim
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım Birtane alacağım mutlaka ♡
(569 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(48,657 puan) tarafından
Allah damatliginida gostersin insallah ☺️
(569 puan) tarafından
Amin canim hepimizin evlatlarininkini gostersin inşallah :) ❣️ ❣️
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Hangi bölüme randevu alıp yaptırdınız acaba cocuk cerrahına mı yoksa üroloji bölümüne mi
(569 puan) tarafından
650ye yaptirdim canim ben baska yerlerde nasil bilmiyorum ama
(1,713 puan) tarafından
Yatırıyorlar mı hastane de bir de sünnet anında sende durabılıyo musun yanlarında
(569 puan) tarafından
Yok canim yatırımıyorlar sunnetten sonra 15 dk beklettiler sonra ciktik. Onceden aliyolarmisti yanlarini ama bu pandemiden dolayı almiyolarmis artık ama her yer ayni değil yaninda alanlarda varmis canim
(1,713 puan) tarafından
Hm ben bir arastırayım bakalım sağol canım
(569 puan) tarafından
Rica ederim canım :) ❣️
0 oy
tarafından
Karton bardagi kesip koysan daha rahat olmaz mı :)
(569 puan) tarafından
Bacim onu kestim koydum huylandi onu koyunca iyice aglamaya başladı bezi tutup cekmeye başladı durmadi onunla o yuzden kilodu aldim zaten kilodunda on kısmı plastik şiş
tarafından
Onu hiç bilmiyorum ya. Ben 3 aylıkken ettirmiştim aklım bardakta kalmış. Doğru seninki büyük ellesir :)
(569 puan) tarafından
Evet daha küçük olsa bezin içine koy durur o karton bardaktakide ayni mantik aslinda işte pipisine deymesin diyede yok durdurmadi kıpır kıpır zaten mecbur kaldik almaya artik yikayip yikayip giydiriyoz dışına da bezi bağlıyoz :D
0 oy
(1,298 puan) tarafından

Kız 3 tane boşuna almışsın burdan biri anlatmıştı o sünnet külotunun önündeki şeyı kesip almış çocugun organına koyup bezı kapatmış aynı şekilde rahatlık oldu dıyodu :)

(569 puan) tarafından
Anaa mantıklı aslında ama oyle koyduğum zaman bezin icinde aşağı doğru kaymasın :D benim oglan biraz yerinde durmuyoda  hiç :D bacim bende durmadan kilot yikayip duruyom :D hahahahha
0 oy
tarafından
Bende bardak koydum canım her bez açmada değiştim attım çok rahat olmuştu hiç acısı olmadı şükür 
(569 puan) tarafından
Ya bardagi bende denedim ama huylandi durmadan bezi falan cekistirdi iyice agladi bende mecbur kaldım kilodu almaya yikayip yikayip giydiriyom artik :D
tarafından
Oh geçmiş olsun canim paşaya 2 haftaya tamamen geçer hiç korkma
(569 puan) tarafından
Zaten hemen hemen gecti sayilir bir seyi kalmadi şükür sıkıntısız geçirdik :) ❣️ ❣️
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Bende kullanmıştım oğluma çok büyük rahatlık gerçekten
(569 puan) tarafından
Evet belki ettirecek anneler olursa akıllarında bulunsun diye yazdim zaten :) ❣️ ❣️
(1,787 puan) tarafından
Bende küçük oğlumu ettiricem bu aralar. Sünnet postu görünce atladım o yüzden :)
(569 puan) tarafından
Hadi bakalim olursa sıkıntısız guzel bir sekilde gecer inşallah canim :) ❣️ ❣️
0 oy
tarafından
Aa çok iyi fikirmiş benim de aklımda ama eşim yanaşmıyor kıyamam diyip duruyor 
(569 puan) tarafından
Ben daha küçükken kırkı çıktıktan sonra yaltircaktim eşimin oyle demesinden kaldi bu zamana keşke o zaman yaptirsaymistim daha kolay olurdu. Bence hic eşini dinleme yaptir ne kadar küçük o kadar iyi canim
tarafından
Çok zor ikna olmuyor annesi abisi herkes söylüyor ama anlamıyor takmış seneye olsun 1.5 yaşında düğün yaptıracam diyip duruyor
(569 puan) tarafından
Ayy ayni benim kocanin kafadan desene sanki onceden kestir gene yap düğünü ben valla zar zor ikna ettim dedim ister gel ister gelme ben gidiyom sonra geldi tabi :D
0 oy
(15,657 puan) tarafından
Ay bende sünnet ettircem benim oğlan normalde bile elletmwz temizleyen kadar neler çekerim 
(15,657 puan) tarafından
Benim iki yaşında ama ya ay yapıp kurtulacagim ama sünnet kılodu mantıklı peki yiknaoyor mu
(569 puan) tarafından
Yikiniyo canim normal bildiğin kilot canim sadece pipinin gelen yerine plastik bir sey koymuslar pipisi deymesin diye buyuk rahatlik
(15,657 puan) tarafından
Alayım ondan bı tane peki bez bağlanıyor mu üstüne
(569 puan) tarafından
İşte ben kilodu giydiriyorum üstüne bezi bagliyorum yoksa çişi yerlere akar :D ben 4tane aldim kolaylik olsun  diye baktim cok işedi islandi onu çıkarıyorum digerini takiyorum onu yikayip kurusun diye asiyorum. Hani kaka falan yapinca digerleri de islak olursa kalsın yedekte diye 4tane aldım
(15,657 puan) tarafından
Mantıklı aslında bakalım bizde yapacağız Allah yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 564 göst.
22 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne0000 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
28 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 375 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miraeymen (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 165 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...