0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde (267 puan) tarafından
Merhabalar bebeklerinize yurutec kullandiniz mi? Faydasini veya zararini gordunuz mu?

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yiğenlerime kullandım kızıma da kullanıyorum memnunuz her hangi bir zararını görmedim
(267 puan) tarafından
Benimde yegenlerim hep kullandı bi zararı olmadı ama doktorlar önermiyor nedense
tarafından
Her doktor doğruyu söylemiyor canım doğru Bi tane hepsi farklı farklı konuşuyor boşver eğer evde yalnızsan koy yürütece yürümeyi öğrensin yok ev kalabalıksa birileri elinden tutup yürütsün

Teyzemin son olan çocugunu hep elinden tutup yürüttüler kalabalıklardı
-Reklam-
0 oy
(891 puan) tarafından
Ogluma  bucuk aylikken kullandm 9 aya kdr. Fayda şu yonden gordm rahat ediyordm islerimi yapiyordm oda seviyordu vakit geçiriyordu onda. Bi zararni gormedm açıkçası  
(267 puan) tarafından
Dogrudur benim yegenlerimde kullandi bi zararini gormedik hic bende oglum icin istiyorum
0 oy
tarafından
kizimda kullandim memnundum bir zararını görmedim 
(267 puan) tarafından
Tesekkurler :)
0 oy
tarafından

Ben kullandım bi zararını görmedim

(267 puan) tarafından
Anladim tesekkurler :)
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ben kullanmadim kendi kendine yürüdü.
(267 puan) tarafından
Anladim tesekkur ederim :)
0 oy
(2,593 puan) tarafından
kullandım ama oğlum çok çabuk sıkılıyordu en son bir gün içinden çıkmış yerde yatıyordu o günden sonra kullanmadım
(2,593 puan) tarafından
yani bebekten bebeğe değişiyor tabi kimisi erken kimisi geç yürüyor tercih size kalmış :)
tarafından
Kaç ö aylık tı ki
(2,593 puan) tarafından
Ben 6. ayda almıştım 5 dakika kadar duruyordu alıyordum sonra doktorumuz 9 aydan önce kullanmayın dedi zaten o aralar içinden çıkınca bidaha koymadım
tarafından
Maşallah nasıl çıkmış tatlış
(2,593 puan) tarafından
hiç bilmiyorum çok şaşırmıştım bende sanırım kenarlarına basarak yükseltti kendini öne eğile eğile çıktı öyle tahmin ediyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hiç kullanmadım oğlum için heveslendim alayım diye doktorumuz testislerine zararlı ve bu çoğunlukla ileri yaşlarda ortaya çıkıyor kullanmayın dedi yürüteç kazalarının ne kadar ciddi boyutlarda olduğunu bilseniz yine kullanamazsınız önermiyorum asla dedi ben yere yorgan attım oğlum 3 aylıkken koydum üzerine kas gelişimini öyle sağladı 6 aylıkken tutunarak kalktı 7 aylıkken tutunarak yürüdü 8 aylıkken kısa mesafe yürüdü 9 aylıkken normal yürümeye başladı şimdi 12 aylıkken elimi tutmuyordu koşuyordu çok şükür 
(267 puan) tarafından
Masallahh paşaya :)
0 oy
(360 puan) tarafından
Ben yegenlerimde hiç görmedim anneleri almadı gayet normal emekliyip yürüdüler 
(267 puan) tarafından
Anladim tesekkur ederim :)
0 oy
(365 puan) tarafından
Erkek bebeklere yürüteç tavsiye etmedikleri için çok az bı sure kullandım.zararini görmedim ama yürütecte güzel oynuyordu zaman geciriyordu işim olduğu zaman bana kolaylık oluyodu en azından.
0 oy
tarafından
Ben kullanmadım canım tam yaşında da yürüdü ben onermiyorum
0 oy
(5,220 puan) tarafından
henüz küçük ama 1 2aya bende kullanıcam annem zamanında 3kardeşiz hepimize de kullanmıştı bişey olmadı zararı varmı bilmem ama inş yoktur
0 oy
(13,059 puan) tarafından
Kullandım bı zarari yoktu baya oldu yuruteci kaldirali.
0 oy
(932 puan) tarafından
2 cocumdada kullndm hic zarar gormedm bi kiz bi oglandi simdi 3 oldu gine kllncam
0 oy
tarafından
Bende almayı düşünüyorum 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende kullandım bi zararını görmedim yaklaşık 4 buçuk 5 ay kadar kullandım sonra kaldırdım ortalıktan çünkü içinden çıkmaya başlamıştı 
0 oy
(1,388 puan) tarafından
2 ay kullandım daha sonra farkına vardım parmak uçlarına basmaya başladı bence iyi değil şimdi unuttu ayağına düz basıyor 11 aylık olduk 1 2 adım atıyor tavsiye etmem yine siz bilirsiniz
0 oy
tarafından
Ben de kullandım 6 aylıkken başladım 10 aylık olana kadar 

Kendini yere attı sürekli düştü o yüzden bıraktım simdi ilk adım arabası kullanıyorum yürümeye daha çok yaklaştı gibi 
0 oy
(38 puan) tarafından
Ben erkek olduğu için istemedim ama oğlumda ki esnek likten sebep doktor günde 5 10 dakka koy dedi almadım rn sonunda pes ettim 8 ayını geçiyordu ben. Koyduğumda ama toplasan 10 kere koymadım o yüzdrn zarar veya karını bilemem bana kalırsa haraketleri kısıtlıyor oğlum 13 aylık yürümüyor ama 10 aylık tan beri kısa yerlere çıkıp iniyor 2 aydır koltuklara da çıkıp inmeye başladı yürümesi geç olacak bunu biliyorum ama bizimki tamamen kaslarıyla alakalı 
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Ben kullanıyorum işim olduğunda koyuyorum vakit geçiriyor veok seviyor yürümesine de katkı sağlar diye düşünüyorum zararını görmedim 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Ben kullanmadım yürümeye heves ediyo şimdi yürüteç iç çamaşırı gibi durduğundan sürtünüp erken ergenliğe sebep oluyormuş 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,183 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 139 göst.
20 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.

380,718 soru

11,398,862 cevap

34,923 kullanıcı

...