0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızının düğün zamanı eşim bilezik takamadı die taktı bize 5-10gram da istemiyo 15ten aşağı olmaz dedi biz tam altını zor yapmışız .ayriyeten babasına 500lira verdi kredi kartına girdik .kına ve düğün zamanı yüzüme bakmadi görmezden geldi el gibi arkasını döndü çok kırıldım bende şimdi muhatap olmuyorum iyi nasilsnz napiyonuz disinda konuşmuyrm öküz tren misali altlı ustliyuz hep görmek zorundayız yani birbirmizi. Kızı evleneli 10gunu geçti 3sefer geldi mangal yapcklarmis annemlerledr önce anlastik gittim die buruttu beraber oluruz sandım dio kimin haberi var son anda diyorsunuz dedim .dün gene gittim anneme çünkü çocuk ananeci dedeci herşey yaparlar oğluma .oraya gidince mutlu oluyor .k.oederim hergun market gezer bı kere elinden tutup götürmüş değil götürmede değil çubuk alıp vermedi eline yukarı gelince verrim dio hep .dün akşam da annemler bıraktılar balkondalar k.oeder baktı babama laf attı.. abla kızı gelmiş kaynanamn annem selam söyle dedi kayınpederede kafasını uzatıp bakmadı kaynanam .hepsi birikiyor bende yeni olanlar dunurleri kıymetli kızı yakın oturmuyor kaynanasına caliscakta fazla yüz göz olmayacakları için kızıyla onlar ballı. sirf gelen o ablayı sevdiğimden çıktım yukarı oğlumda annmelerin arkasından agladigi için aldansin dedim yüzüne bakmadım napiyonuz dedi iyi işte geldik bişi yok dedim onları sormadım indim .deminde kaynanam oğlumu sormuş yazmış uyuyomu die incekti sanırım şimdi uyudu dedim iyi demiş.goresim gelmiyo 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani öyle bi yazıyosunuz ki hiç bi şey anlamıyorum 
tarafından
Klavye atlıyor bazılarını bozuk düzelttim olduğu kadar
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından

Ben anladım. Sjsjsj iyi olmuş takmadıpjnız. Kızı alan sizmisiniz kim aldıysa o taksın bileziği de.. :D

tarafından
Yaa klavye bazen atliyo yazdıklarımı tekrar düzelttim .telefonun klavyesi sıkıntılı. Gösteriş meraklısı nolcak
0 oy
(10,378 puan) tarafından
Yazdığınızı bir dönüp okuyun Allah için bacım. Anlamadım bir şey ben 
0 oy
(607 puan) tarafından
Dahada düzelmez soylim. Boşver ne zoruna gidecek onlar iyiyse sende iyi ol kotuyse suratlarına bakma. Takılacak durum mu yok canını sıktığına değmez
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sizin takacaginız bilezige güvenerek mi evledirmişler kızlarını ah şu kaynanalar ah şu kaynanalar kaynana aklıma geldikçe tövbe Estağfurullah  şeytan dürtmüşe dönüyorum 
0 oy
tarafından

aranıyorum dıyosun yani :D bulursun umarım ne dıyım

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 485 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 636 göst.
23 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 428 göst.