0 oy
1,745 göst.
Diğer kategorisinde (279 puan) tarafından
Görümcem 20 günlük bebeğini bana bırakıp çarşıya gitti 5 saattir yok ilk gittiğinde bebek ağladı aradım benimde 6 aylık oğlum var ikisine bakıyorum emzireyim ağlıyor dedim hayır kızımı emzirme hakkımı helal etmem dedi dayanamadım tabikide emzirdim sustu kadın bir gitti gelmiyor 5 saat oldu 5 6 kez emzirdim uyuttum annesine söylemedim ama insan hiç mi düşünmez gitmiş alışveriş yapıyor bu nasıl vicdan süt verme diyor birde verdim valla kim ne derse desin bunu günahı olur mu ki 

83 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence dogrusunu yapmissin. Neyi ne ediyorsa etsin Allah askina. Ruh hastasi mi bu, 20 gunluk bebek 5 saat ac durur mu ya mama birakacak ya emzirmene karismayacak napacaksin cocuk katila katila aglarken izlicek misin? 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Giderken süt yada mama bırakmadan emzirme mi diyor? İlginç! Hem 20 günlük bebek aç kalır mı onu geçtim acil bişey değilse bırakılır mı? Kalesiz herhalde senin görümce
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Allah senden razi gelir canim kim ne derse desin. Duygunu cok iyi anliyorum henuz 20 günlük ve açliktan ağlamasina bi anne olarak dayanamadin emzirdin. O bebek nasıl bir annenin evladi ki henuz 20 günlükken birakip alisveris yapiyo 5  6  saat gelmiyo kişiliksiz rabbim böylelerine evlat vermesin yazik günah ya bu sicakta minicik bebegi rahatlikla birakip ac susuz kalmasina bişey olmaz diyebiliyo. Sen insan evladiymişsin ki dayanamayıp emzirmissin. Allahin cezasi kadin yüzüne nasil bakabilecek o yavrucağin aldiklari ne acaba bu kadar bebeğinden değerli. Yazik cok yazik 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sorumsuz anne dedikleri bu olsa gerek madem işi uzun sürecek mama bıraksaymış. Emzirme konusuna gelirsek ben sorumsuzda olsa annesinin rızası yoksa emzirmezdim açıkçası mama alır verirdim.
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Senin yapacak bişeyin yokmuş cnm cocuk katılirken göz yummak olmazdı pek iyi bisey değil emzirmen ama mecbur kalmissin o ne derse desin Allah yukarda helalmi harammi ancak o bilir o kadinda çok sorumsuzmuş benim çocuğum nerdeyse 2 buçuk yaşını dolduracak yine kimseye bırakıp gidemiyorum 
0 oy
tarafından
Ya insan tabi kıyamaz ama işin içine süt girince durum çok değişiyor her yönden dinimizce de keşke gel diye baskı yapsaydın başta kabul etmen yanlış olmuş bırakmasın yada yanında getirsin 20 günlük daha ya baya sorumsuz bir anne yani
0 oy
(147 puan) tarafından
Bende yeni doğum yaptım evladım 20 günlük benimde asla bir yere gitmedim gitmemde ya yazık ya 5 saat ne demek çocuk açlıktan bayılır ya canım sen iyi yapmışsın ya takma hakkını helal etmem demiş ama bebeğinin günahına girdi o da o bir melek ya 5 saat çarşıda napmis acaba açıklaması var mı 
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Günahı olur mu bilmiyorum ama o gerizekaaali kadinnn 20 gunluk.bebegi nasl.byerinii havalandirmak icin birakip gitti hayrettt ediyorum ben tuvalete bebegimle gidiyorum.Mama birakmis olsaydi zaten emzirmezdin  belki paran yok mama alcak ayrica iki bebekle nasil markete cikicaksin bebek acliktan catlasinmi iyi yapmissin günah o melege o sorumsuzda ayranim dokulmesin aman gtm s...mesin yerim hakkini hakki biliyoda kucucuk bebegin sarilik ihtimalini acikacagi ihtimalini bilmiyor.Hayvanlardan kadar sorunluluk sahibi degill bazilari.
0 oy
(14,036 puan) tarafından
İnanamıyorum ben bunlarda anne mı şimdi 5 saat ya 5 saat ben 16 aylık kocaman oğlumu 5 saat bırakamam bırakmam 20 günlük bebesini insan kucağından indirmez bırak saatlerce aç bırakmayı kocanın rızası vardiysa iyi yapmissin çocuk açlıktan mahvolur kıyamam gerçekten yüreğim acıdi hakkını da helal etmezse etmesin Rabbim görüyor merak etme sen mama ya da süt biraktigi halde emzirseydin o zaman helal etmemekte haklıydı ama şuan haksiz 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Süt vermezsen ağlamaktan çatlar çocuk süt vermeyip napacakmışsn.Allah akıl versin ya beş saat nasıl bırakp gidiyor ben bir saat gitmem
0 oy
(1,161 puan) tarafından
suc sende  diyil annesinde  dusuncesizliye  bak.     20 gunluk bebek  2 saatde bir acikir aglar  insan bunu dusunur. ne yapasin anne olan kadin mamasinialir sana verir  oyle gider
0 oy
(120 puan) tarafından
Yok artık 5 saat ne *** yemeye gitmiş bebeği ağlıyor diye uyardığın halde afedersin ama aşığına falan mı gitti  bu ne sorumsuzluk işte ara kocanı anlat ne *** yiyor kardesın de böyle kadınlar herşeyi hakediyor kocalarından gelecek.
0 oy
(607 puan) tarafından
Hala gelmedi mi ??
0 oy
tarafından
Ben olsam bende aynisini yapardm asil o cocugu 5 saat ac biraksaydin allah afetmezdi seni o hakkini helal etse ne etmese ne cok dusnyorsa cocugunu gitmeseymis 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
ay ne sorumsuz kadın mal oğlu mal gerçekten okadar saat o bebek ne yiycekti pardonda bidaha asla kabul etme o ***** sana yine bırakmaya çalışır kesin
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ay yuh ya 5 saat nasil dayansın o bebe bende anneme bırakıp 2 saatligine gittim ona ragmen sütümü sagdım eczane felan uzakmiydi canim size
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Iyi yapmışsın insanın vicdanı kabul etmez Bi kere ya daha 20 günlük bebek 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Suan görumcenden nefret ettim tiksindim resmen ***** süt birakmamis mama birakmamis ve 5 saattir ortada yok her zaman diyorum herkes anne baba olmamali.. 
0 oy
tarafından
Burada suçlu sen degilsin  annesi. Mama bırakmamış birde emzirirsen hakkım helal degil demiş. Boşver sen dogru olanı yapmişsin 10 dakika bırakıp gitmemiş ki 5 6 saat ya bir bebek o kadar saat ac kalıcak yüreğin el vermez ki. Seni suçlayanlar bence sakince düşünmeli
0 oy
(1,272 puan) tarafından
5 saat diyorsunuz nasıl bırakıp gitmiş öyle. Ben olsam bende aynını yardım mecbur. 5 saat bir bebeğin aç kalmasına göz yumamazdım. Annesinin düşünmesi gerekti. En azından mama bırakabilirdi. Ama süt annelik mevzusunu araştırıp iyice bilgikenmelisiniz. Bebeğin annesine de söylemelisiniz. 7 göbeğe kadar evlilik olamıyor muş tam Bi bilgim yok ama iyice araştırın

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,819 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 384 göst.
0 oy
7 cevap 228 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde dunyali _birisi (228 puan) tarafından soruldu