0 oy
897 göst.
Diğer kategorisinde (365 puan) tarafından
Yıllardır görüştüğüm bi kiz var ara ara kavga etsekte iyi kötü anlaşıyoruz kız bugün bana bi itirafta bulundu . Bu kiz evli değil yani bakireydi ama 2018 de sevgilisiyle yakinlasmis ondan ayrılmış şimdi birisiyle ciddi dusunuyo bu ciddi düşündüğü kisiylede yakinlasmis ciddi düşündüğü biri olduğu halde o çocuğu aldattip eski sevgilisiyle biseyler yaşamış bunlar bana anlattı ve ben neye uğradığımı şaşırdım çünkü benden herşeyi saklamış ve bu kiz benim evimde kalan eşimle konuşan eden birisi böyle oluncada ben kendimi kötü hissetim.. yeni acaba bisey olurmu düşüncesi kapladı beni ben bu kızdan uzak durmalimiyim acaba napsam bilemdim 

26 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Uçarak kaçardım o kızdannn... 
tarafından
Valla o kıza güven olmaz anlattıklarına göre aklında şüphe kalacağına mrsafemi koy daha iyi
tarafından
ucaraakk :DDD
(365 puan) tarafından
Koyucam heralde anlatırken bile hiç teredut etmedi en ince ayrintinina kadar anlattı migdem kalktı
(9,651 puan) tarafından
Bencede uçarak kacc
tarafından
Yürüyerek kaçmak biraz zaman alır o yüzden uçarak dedim :)))
-Reklam-
+2 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla yargılamayı sevmem  ama.görüşmesen  den ziyade böyle birininsen eşime  yaklastirmam  açıkçası  ALLAH  korusun  
+1 oy
tarafından
Erinmedim okudum uzak dur. Arkadaşlık Bi yere kadar önemli olan evliliğin
+1 oy
tarafından
Ben uzak dururum kesin 
+1 oy
(1,250 puan) tarafından
Kesinlikle uzak dur boşver arkadaşı falan evine sokma öyle insanları. 
+1 oy
tarafından
Etrafta böyle bi cok insan var esimden hepsini uzak tutamam sonuçta. Bu onun karakterine bagli evde odaya kapatcak değilim. Herkesin hayati kendine eger bana cok ters bi durumsa mesafe koyarım ama sirf kocamdan dolayi olmaz bu durum
(365 puan) tarafından
Kocami karaketerini falan gectim brn bununlari bilmeden önce bu kiz bana sürekli ufak tefek biseyler sorardı ben cevap vermesemde ugrasirdi cvp almak için insanın şimdi bunları duyunca aklina ister istemez fesatlik geliyo
tarafından
Yani mideni bulandiran durumlar varsa mesafeni koyarsin
+1 oy
tarafından
kac bacim kacc kaccc kacccc
+1 oy
(1,310 puan) tarafından

Hic guvenilir degil uzak durmakda yarar var

0 oy
tarafından
Evlerden uzak aman aman
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Ben olsam evime gelsin tmm ama kalmasina izin vermezdm hatta ağardan ağardan bagimi koparirdim
0 oy
tarafından
Daha bide dusunuyom mu yavrum aman deyim kes muhabbeti öylesi insandan hayır gelmez sadakat yok 
0 oy
tarafından

Arkana bakmadan kac bnce:ermm:

0 oy
(2,189 puan) tarafından
Ben olsam uzak durrum canim 
0 oy
(55 puan) tarafından
Kim le ne yaptığı belli olmayan birini evine alıp eşinle muhatap niye ediyon. Valla öyle şeyler yapması bi yana ben evime bi kadını alıp da eşimle asla muhatap etmem.  Sonuçta onun bacisi değil anası değil ne alaka. Bence yanlış yapiyon. Öyle örnek çok valla eşinin arkadaşı ile konuşan buluşan.  Ben asla cesaret edemezdim buna evime bi kadınin girip çıkmasına eşimle muhatap olmasına.  Sadece akraba ya izin var bende 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Mesafeyi koy pek samimi olma
0 oy
tarafından

GÜL BÜLBÜLE KARGA ÇÖPLÜĞE GÖTÜRÜR NOKTAAAAAA

0 oy
(126 puan) tarafından
Benmde 7senelk arkdsm univeristede sevgilisiyle 10ay cikti beraber uyuduklari oldu evlendm oda baska biriyle cikmaya basladi onunlada yanina gidip geliyo evimde bi gece kaldi sabaha kdr uyuyamadm guzelde kiz esimi uzak tutuyorum sureklj 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Durdugun kabahat derim.
0 oy
(292 puan) tarafından
Benzer sebeblerden bende en yakin arkadasimla bitirmistim arkadasligimi. Esime guveniyorum ama arkadasima guvenemedim onu hic taniyamamisim gibi geldi sanki cok sogudum
0 oy
(475 puan) tarafından

Bugün ona yapan yarın sana niye yapmasın hamurunda varmış demekki diye düşünüyorum ben:ermm:

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 859 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 215 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,732 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 764 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,545 soru

11,393,919 cevap