0 oy
485 göst.
Aile kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Kizlar yanı bizim ev sahibimiz bn komşumuz diyirum bi üstümüzde oturuyor neyse kızıma aşırı düşkün dogum günü olucak pastasını bn yapicam vs diyor kuzum diyor severken toybe sanki onun bebeği gibi kızıda eşi de öyle bi tane kızları var 12 yaşında başka çocukları yok sizce bu kadar sevmesi benimsemesi nornlmi yani bi anne kadar seviyor kızımı 10 aylık olucak kızım doğum gününe az kaldı diyor bide siz olsanız araya mesafe koyarmısınız biraz olsun yani eşime diyorum bisey olmaz küçük bebekleri olmadindan seviyorlar diyor bi anne olarak ne bilim bana bu kadar sevmesi normal gelmedi 

26 Cevaplar

+2 oy
(3,491 puan) tarafından
Sevsin ne var. Bebek sevilmez mi. Bu yazdıklarını okusa yüzüne bakmazlar ayrıca. 
(1,752 puan) tarafından
Toybe yarabbim ne kadar meraklısınız insnlari kırmaya hemen lincelemeye yüzüme bakmamaya bn birşey yapmadım haddinizi asmayın düzgün yorum yapın yapmayacaksınız okumadan gecjn
(3,491 puan) tarafından
Affedersin kırmak istemedim. Bu dediklerini görse üzülür çocuğunu çok seven biri.
(1,752 puan) tarafından
Ben sevmelerini bisey demiyorum bekarken bn de severdim ay su bebek ne kadr tatlı derdim ama biraz benimser gbi seviyorlar dedim sen kusura bakma asıl bacım bn seni kirdiysam
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benim de komşum 10.5 aylık oğluma çok düşkün. Bir gün gelmezse bir gün gelir sevmeye . 2 kizi var 1 oğlu olmuş 1 gün yaşamış ölmüş . Beni rahatsız etmiyor ben gitmiyorum çocuklarım rahat vermiyor diye. Ama asla bırakıp Bi yere gitmiyorum gözümden ayırmıyorum güvenmediğim için değil ama zaman çok kotu
(1,752 puan) tarafından
Yanı zamn inanlar çok kötüleşti
+1 oy
(450 puan) tarafından
Ya herseyde kotu niyet aramayin sevsin ne olucak ne zarari var sadece herzmn gozunuz ustunde olsun belki kendi cocugy buyuk kucuk bebek die seviyor sizide sevdigi icin bebeginizide seviyor bnce 
(1,752 puan) tarafından
Kötü niyet aramıyorum sadce aşırı düşkün yani ne bilim
+1 oy
(11,320 puan) tarafından
Bu sizin yakınlığınıza bağlı bence canım bizim de vardır öyle kuzum canım diyip herseyini yapmak isteyen
(1,752 puan) tarafından
Tmm sağolsun ama ne bilim kendi cocugu gbi sevmesi biraz tuhafıma gitti bacım
(11,320 puan) tarafından
Sen de haklısın canım o kadar kötü haberler duyuyoruz ki artık altında bisi arar olduk
(1,752 puan) tarafından
Aynen öyle bacım dünya ya çocuk getirdine korkuyor insn
(11,320 puan) tarafından
Maalesef kuzum dünya iyiye gitmiyor
+1 oy
tarafından
Ben rahatsız olurum tamam sevsin ama annesiymis gibi herşeyle ilgilenmesi saçma 

Ne var diyenlerin kaynanası böyle sevse kıyamet koparır elin kadını sevince sevsin ne var diyorlar hayret ediyorum
(7,743 puan) tarafından
+bebisko
(1,752 puan) tarafından
Onu diyorum bacım bende ozaman derler gitme kaynana derler
tarafından
Valla öyle bebegim
0 oy
(8,330 puan) tarafından
Küçük bebek sevilir canım bırak sevsınler dikkat et tabi ama ıkıncı cocuklarınolmadı belkı kım bılır 
(8,330 puan) tarafından
Size muhabbet duymasalar bebenızle de ilgilenmezler
(1,752 puan) tarafından
Evet eşimde öyle diyor
0 oy
(2,162 puan) tarafından
Herkes aynı olmaz. Kimi samimiyet sever kimi sevmez. Seni anliyorum bizimde öyleydi. Ben bir yere cikmadigimdan bebegimde ev sahibimizi görünce ağlamaya başlıyor o yüzden artik pek gelmiyor:))
(1,752 puan) tarafından
Işte bnm.kizimda ağlamıyor hiç gayet iyi duruyor kadında kızın da
(2,162 puan) tarafından
Bilmemki simdi. Çok rahatsızlık duyuyorsan dogum gununu baska yerde kutla. Belki biraz bozulur ama anlar. Birde canim kesin sen tatlı dilli, uysalsindir yoksa cekinir diye düşünüyorum
0 oy
tarafından
Komşumun kızına doğum günü pastasını ben yaptım kızıma alınca birşey onada alırdım nesi tuhaf ki 
(1,752 puan) tarafından
Pasta alması yapması sorun değil kizim in herşeyiyle ilgileniyor
0 oy
tarafından
Ben rahatsız oluyorum ya böyle durumlardan bilmiyorum ben mi garibim bir başkasının cocugunu çok sevsem bile belli etmiyorum anne baba rahatsız olmasın diye malum artık insanlar hassas eskisi gibi değil sapik zihniyetler çoğaldı insan tedirgin oluyor 
(1,752 puan) tarafından
Aynen bacım işte aradığım yorum bu
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Bnce de eşinin düşündüğü gibi.bosver sevsinler ay.biz bakıcıya verirken aynı böyle olsun isteriz. Kendi çocuğu gibi sevsin. Buldun bunama deli kiz
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sevsin sakınma ama belki doğum gününe çağırmıcaksn belki özel pasta alacaksn saçma yani
0 oy
(281 puan) tarafından
Guzel bisey bence bosver alsinlar kiz pastayi :) nolcak sanki 
0 oy
(917 puan) tarafından
Canım bence komsunda bebek istiyor o yüzden bebekleri çok seviyor olabilir 
0 oy
(633 puan) tarafından
Benim karşı komşum benden önce doğum yaptı o süre zarfında o kadar seviyordum ki kadın kızıyla memkeletine gidince görüntülü arayıp konuşuyorduk. Eşimde aynı şekilde çok seviyordu. Benim bebeğim olunca haliyle çok vaktim kalmıyor ilgilenmeye ama hala da çok seviyorum o benim oğlumu oyalıyor bazen bende onun kızıyla oyunlar oynuyorum. Art niyetli değilim.
0 oy
(637 puan) tarafından
Kızım 18 aylik dogdugundan beri komşularım çok severler.oglumun sınıfındaki bir kaç veli de çok sever resmen bağrına basarlar bunun gibi yok çok güzel çok tatlı diye hiç te rahatsız olmuyorum.kzimda onları görünce hemn kucaklarina atlar.
0 oy
(796 puan) tarafından
Canim oyle her dakka sevmeye gelmiyosa birak sevsin bisey olmaz ama herzaman sana gelip rqhatsiz edecek derecedeyse mesafe koy arana ama yinede sen bilirsin
0 oy
tarafından
Esinin dedigi gibide olabilir cok yakinsaniz samimiywtinizede bagli ama tvde herseyi goruyoruz izliyoruz sevdir ama tek asla birakma evlerine gonderme ne olur neolmaz herseyi duyuyoruz 
(1,752 puan) tarafından
Ayy bende işte bir sürü şey duyiruz korkuyor insn
0 oy
tarafından
Teyzemin ev sahibi de teyzemin kızını torunu olarak gördü ve hep onunla ilgilendi bece bu iyi birşey 
0 oy
(261 puan) tarafından
Ne güzel iste, sevinmeniz gereken yerde sorun ariyorsunuz. Cocugumu sevip sayani bas üstünde tutarim ben
0 oy
(534 puan) tarafından
Ne güzel işte canım ben olsam sevinirdim benim oğlum 20 gün yoğun bakımda kaldı bir tane komşum kapımı çalmadi bence sen annelik iç güdüsü ile çok korumacı davraniyorsun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 215 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,731 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 760 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 897 göst.
20 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ❤Minik anne❤ (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.