0 oy
132 göst.
Aile kategorisinde (1,906 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bir yere gidicez yarın kutlasam ama param yok ondan bir şey alcam diye derken kendime bir şey alcam diyip para istesem olur mu ya ben çalışmıyorum bu ara harclikta vermedi bana

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından

para yoksa dogum gunu de yok :D

ne kadar ekmek o kadar köfte :D

(48,668 puan) tarafından
efsane dönmüş ☺️
tarafından
:D ufaktan ufaktan
-Reklam-
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Son dakka ayarlanmaz para ben ayla önce topluyor um para yoksa hangi gün olsa kytlayamazsin ki zaten
0 oy
(185 puan) tarafından
Illa bir şey almak gerekmiyor ki durumun müsait değilse.. evde güzel bir masa hazırla yapabiliyorsan küçük bi pasta yap en güzeli.. 
(2,165 puan) tarafından
Bencede bende öyle yapmıştım güzel bir masa mumlar falan, güzel bir pasta , bide güzel bir mesaj yazmıştım upuzun çok hoşuna gitmişti
(185 puan) tarafından
Oh mis ne güzel.. hediye kıyafet vs ben zaten alışverişe çıktığımda onada resim atıyorum hangisi diye alıyorum yada beraber alıyoruz..evlilikte belli bir seneden sonra kişiden kişiye değişir tabi ama hediyelesmek bana saçma geliyor.. olmadık bir zman da alınan bir hediye daha cazip aslında..  
Bu seneki dogum gününde oğlum(4 buçuk yasinda) telefonda kutlarken çocuk bu aksama pasta al baba kutlayalım dedi adama kendi pastasını kendisine aldırdık o da değişik bir ani oldu gülümsedik..
(2,165 puan) tarafından
Ne güzel canm dediğin gibi evlilikde bir zaman sonra doğum günü hediyeleri de saçma gelmeye başlıyor yani onun yerine başka şeyler de yapılabilir farkında olmadığı bir zamanda da hediye alınabilir :)
(185 puan) tarafından
Aynen öyle canım.. ben özellikle belli bir seneden sonra evlilik yıl dönümünde hediye alma taraftarı değilim şu acıdan birinden biri almaz zamanı yoktur yada alamamıştır vs. Diğer eş alıp verdiğinde mahcup duruma düşüyor yani eşim o duruma düşmüştü iş yoğunluğundan dolayı odur budur almayız öyle konuştuk.. yemeğe çıkmak daha cazip hoş pandemiden onuda yapamadık ama olsun..
(2,165 puan) tarafından
Kessinlikle katılıyorum canm yemeğe çıkmak daha mantıklı valla
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm masşin yatmasını bekle birkaç gün sonra kutlasands bişey olmaz kendini hiç kasma yani 
(1,906 puan) tarafından
Maaşı çoktan yattı canım ya borçtan bir şey kalmıyor ki
0 oy
tarafından
Hersey para demek degıl kı canım. Hedıye almasanda olur  . Aksam için guzel bı sofra hazırla sevdıgı yemeklerı yap sevdıgı gbı suslen yapabılırsen pasta yap tamamdır . Gönüller bır olsun yeter kı. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 190 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde Prensannesii (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 312 göst.
0 oy
39 cevap 936 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu