0 oy
668 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 13 haftalıkken erkek dendi hata çıkıntı var gösterdi pipisi dedi 17 haftalık Ken secde pozisyonu ama koza benzoyor dedi 34 haftalık şuan bugün gittim yine net bişey öğrenemedim doktor bacak arasını göremiyorum arkası dönük dedi ama kıza benzettim dedim kafamız çok karıştı hazırlık yapcam ama neye göre hazirlanim bilmiyorum bir erkek bir kız dendi bu hafta alış veriş yapacak her şeyi beyaz alcam artık bilmiyorum hayırlısı bı Allah nasip etsin ama çok merak ediyorum başından geçen oldumu son bir ay kaldı çok sabirsizim sürpriz olcak heralde bide o çıkıntı hala aklım da kaldı acaba kaybolma ihtimali varmı çünkü o zmn gördüm tabi başka diktordu Altan muanede gördü oda 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

23 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
İstersen sadece cinsiyet için bide başka doktora git canim..detaylıca gitmemissin ona gitseydin daha yüksek ihtimal cinsiyetini %80 90 söylerdi 
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kuzum misal 9 ay oglan diyip son dk kiz eedikleri mi dersin hep kiz denilip dogunca oglan çıkan mi dersin :) siz iki cinsiyete de isim dusunun tamamdir. 

Renklerin cinsiyeti olmaz zaten ha kahveremgi sarı yesil kirmizi gibi renkler tercih edebilirsiniz yine de ayicik desenli falan :D ben kız oldugundan emin oldugum halde bircok seyi unisex aldim nolur nolmaz diye .
0 oy
tarafından
28+3 um 12 de erkek snra kız snr abenziyor snra göstermedi halada göstermiyor bu haftada gidicem gostermezse unicex alcam 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 261 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zeynep dincer (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 201 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kabakk (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kabakk (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.

382,489 soru

11,451,055 cevap

35,028 kullanıcı

...