0 oy
666 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 13 haftalıkken erkek dendi hata çıkıntı var gösterdi pipisi dedi 17 haftalık Ken secde pozisyonu ama koza benzoyor dedi 34 haftalık şuan bugün gittim yine net bişey öğrenemedim doktor bacak arasını göremiyorum arkası dönük dedi ama kıza benzettim dedim kafamız çok karıştı hazırlık yapcam ama neye göre hazirlanim bilmiyorum bir erkek bir kız dendi bu hafta alış veriş yapacak her şeyi beyaz alcam artık bilmiyorum hayırlısı bı Allah nasip etsin ama çok merak ediyorum başından geçen oldumu son bir ay kaldı çok sabirsizim sürpriz olcak heralde bide o çıkıntı hala aklım da kaldı acaba kaybolma ihtimali varmı çünkü o zmn gördüm tabi başka diktordu Altan muanede gördü oda 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

23 Cevaplar

0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ayy supriz olacak desene zor bı durum tabi ama olsun kizada erkegede gidecek gibi al beyaz okur yesil olur krem olur rabbim sağ saglim kucağına almayı nasip etsin inşallah
(14 puan) tarafından
Amin inslallah cnm supriz artık bakalım
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından
İki cinsiyete de olabilecek renkler al canım beyaz sarı yeşil nolacak 
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Beyaz yeşil sarı vs ikisinede giden renkler al canim sürpriz yapacak ne güzel :)
(14 puan) tarafından
İnnalizmaz heycanliyim çok merak ediyorum ne olcak diye
0 oy
(47 puan) tarafından
Ne güzel kız sürpriz olur işte ☺️☺️ bence sen her ihtimale karşı ortak renkler tercih et ☺️
0 oy
(152 puan) tarafından
Bir kaç gun sonra tekrar git baktr canm  belki gösteri 
(14 puan) tarafından
Hastane çok uzak cnm gidip gelmek çok zor
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Ayrıntılı ultrason da ne demişti doktor
(14 puan) tarafından
Girmedim cnm ayrintiliya
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ayrıntılı ultrasonda göremedi mi doktor ya
(14 puan) tarafından
Girmedim cnm özeldi 500 istedi bende istemedim
0 oy
tarafından
Canim tek tavsiyem sana şu olur ne alacaksan fazla alma 3 4 takım olsun çünkü hemen büyüyor giydiremessin bile büyük al ayına göre olmuyor zaten ben 1 aldığım tulumu 10 gün giydi sonrası olmadı :)
0 oy
tarafından
Dedigin gibi yap beyaz falan al birazını da doğunca cinsiyetine göre alırsın kıyafet falan 
0 oy
(12,859 puan) tarafından
İsim düşündün mü :) ay ne güzel sürpriz olucak desene:)
0 oy
tarafından
Basıma.gelmedi ama canım bence ilk bi kac hafta seni idare edecek kadar tek giysi al doğunca cinsiyetine göre geri kalan alışverişi yaparsın inşallah 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ay çok değişikmiş, kordonu pipi mi zannetti acaba ilk doktor.. O aklıma geldi tek.. Rabbim sağlıklı ve hayırlı bi evlat eylesin
0 oy
(594 puan) tarafından
Görümcemin doğuma kadar her gidişinde erkek dediler doğurdu kız çıkınca kaynanam demiş bu bizim değil nerde oğlan :D Herseyinide erkeğe göre hazırlamışlar felan yani Allahtan sende şüphe olduğu belli renklerin kızı erkeği yoktur bacım ne seviyorsan onu al benim kızım var kahverengi siyah mavi her renkten giyiyor zaten ilk başlarda çok çabuk küçüldüğü için kıyafetler hani öyle uzun süre bise giyemiyor ona göre az alırsın gerisini doğumdan sonra alırsın sağlıkla gelsin insallah :) 
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Ay ne güzel =) ortak renkler alırsın olup biter birde cok alısveris yapmazsın her ihtimale karsılık. Ama cok guzel ya. 
0 oy
(2,973 puan) tarafından

Ben detayliya girene kadar emin olamamislardi. Bir kiz bir erkek deniliyordu. En son doktora eminsiniz degil mi dedim bana ultrason fotosu verdi al bu seyi diye:)

0 oy
(1,014 puan) tarafından
Benımde doguma kadar kız dendı. Doguma 3 hafta falan vardı galıba bı prof erkek dedı.doguma  kadar net bellı olmaz dedı. Ben kendımı kıza hazırlamıstım. Dolabımda bır suru elbıse kıyafet falan. Ee bı dogdu erkek. Iyıkı dogmus pasam. Saglıkla alın kucagınıza. 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Detaylı ulturasona girmedin mi canım 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Bana 22 haftasına kadar hep kız dediler ayrıntılı ultrasona bı gittik cinsiyet biliyirmusiniz dedi doktor evet kız dedim.. hayır erkek dedi...  Yani ayrintilida baktır diyeceğim ama geçmiş zamanin
0 oy
(4,712 puan) tarafından
Altan muanede gördü derken 
0 oy
(3,734 puan) tarafından
Farklı bi durum ya :) bence sadece ilk zamanlar da kullanılacak şeyler al doğumdan sonra bidaha alışveriş yaparsın :) 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 256 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zeynep dincer (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 200 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.

380,737 soru

11,399,458 cevap

34,926 kullanıcı

...