0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (23 puan) tarafından
Selam arkadaslar bugun tedavım baslandı tansıyonumu  ölctulrr 14. 9 cıktı... Cok korkuyorum doktor riskli olcak hersey dedi yumurta toplama da faln sıkıntı cıkabılır dedı ne yapmam lazım ya cok korkuyorum ben galıba anne olamıycam 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

İlk yapacağın şey   umutsuzluğu bırakmak   banada zor olacak dendi ölecek sın dendi sonuç oğlumla birlikteyim sitres yapma   

(23 puan) tarafından
Neden öleceksin dendi
tarafından
Benim çok fazla sağlık sorunum olduğu için
(23 puan) tarafından
Bende de var. Sizin rahatsızlık ne
-Reklam-
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Yengem de tüp bebekle anne oldu onda da yüksek tansiyon vardı hem yüksek tansiyon yüzünden hem de ikiz oldukları için 36 da doğum yaptı yüzünde küçük bir iz var gecici yüz felci geçirdi yüksek tansiyon yüzünden onun haricinde hiç bir şey yok çok şükür 
(23 puan) tarafından
Yaş kactı yengenizde, baska bi rahatsızlığı varmıydı
tarafından
Cnm ne kadar sürede yüzü düzeldi
(14,035 puan) tarafından
Canım 25 yaşında başka bir rahatsızlığı yoktu. Daha yeni 40i çıktı Büşra hala belli oluyor yüzünün bir tarafinda sorun olduğu ama günden güne azalıyor doktor geçecek demiş
tarafından
Hadi inşallah   benimki  arada çok güzel toparlıyor  ertesi gün yine yamuluyor   Pek umutlu değilim
(14,035 puan) tarafından
Geçer canım inşallah doktor yengeme zamanla düzelecek demişti
0 oy
(360 puan) tarafından
Canim fiyat nedir kaca çıkacak bellimi geçmiş olsun 
(23 puan) tarafından
30 bını buluor
(1,238 puan) tarafından
Ne 30 bini nerde yaptiriyorsun bunu sen bende yaptim burda en fazla 15 bin verdim ve hem ilaçlari indirimli aldım.hemde muayenelerim hepsi ücretsiz
(360 puan) tarafından
15 binmi 30 bin mi :) farklıdır şehrine veya teknolojisine göre degisebilir
(1,238 puan) tarafından
Tabi oda öyle ve sorununa da bağlı bazen
0 oy
tarafından
Bir kere hiç bişey dusunmeyeceksin önemli olan stres yapmaman. Bende 3 kez denedim. O yoldan geçmiş biri olarak diyorum sana. Doktorlar her şeyin kötüsünü söyler. Sakın stres yapma inşallah olacak. İnşallah kaliteli yumurtaların olur güzel güzel döllenir 
0 oy
(454 puan) tarafından
Kız saçmalama olur mu öyle şey bend aşılamayla hamile kaldım 20 haftamda çıktı tansiyonum baya sorunlu bir hamileleik geçiyor yalan söylemiyim ama ilaçla yemeyle ilerliyor bir şekilde 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Korkma canım hiç allah yardım ediyor yumurta toplamada uyuşturuyorlar zaten bsy anlamiyosun bol su iç demişti doktor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 725 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
2 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.