0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (3,767 puan) tarafından
Bütün gün ewde vakit geçiyorum ve bebeğimle 2 senedir hiç gezmeye gidemedim eşim goturmuyo zaten İstanbul'da gezemedim hep ewdeydimm .köyde bayramda pikniğe bile gidemedim .

Benim gibi gezmeyenlere gelsin 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye peki biz iki gün çıkmazsak patlariz eşinden kaynaklı mi acaba?
(3,767 puan) tarafından
Aynen öyle hep calisiyo cikarmiyo dışarı. Millet nasıl geziyo anlamadım komşumla pazara gitmeme izin vermedi
tarafından
Benim eşim çıkalım ederim der hava çok sıcak istemiyorum derim küser konuşmaz

Hyrdr eşi misin kölesi mi kendini niye teslim ediyorsun ki ona bn tek başıma çıkıyorum eşim asla ypma etme demez karekter meselesi desene
-Reklam-
0 oy
tarafından
 eşim göturmuyo derken afedersiniz de evcıl ****** muamelesı yapmayın lutfen kendınjze ya market park bı komsu ıle bı plan bısı yapılır ne demek göturmuyo getırmıyı eve mı hapıs ettı 
tarafından
neden pekı bı carsı pazar mangal tatıl ne bılıyım bı kola cekırdek parka cıkıp beraber xaman gecırmek kendısı en basıt seylerı bıle yapmayıp ustune senı eve kapatıyor neden bısı demıyosun boyle hayat gecmez genclıgıne yazık ezdırme kendını
(3,767 puan) tarafından
Hayatta çıkmaz parka benle ben gündüz gidiyorum isden çok geç geliyo zaten bilmiyorum bende pek üstelemiyrumöylede devam ediyo
tarafından
alıstırma derım ılerde cocugun buyur carsı oazar gezmek ıster arkadaslarıyla takılmak ıster kocan olmadan da cıkabılmelısın
(3,767 puan) tarafından
Komşumla pazara gitcektim izin vermediki
tarafından
sende tamam kocacım mı dedın ısrar et kavga et diret bunaldum kendın gelmiyorsun benle bı yere gitmiyoruz bı aktıvıtem yok mıllet eve gırmıyo bız evden cıkamıyoruz ben daha gencecık ınsanım evde curumeyı bekleyemem benle ılgılenmek zorundasın de susma
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Eşin götürmüyorsa al çocuğunu çık parka fln gidin gezin. Benim eşimde pek çıkarmıyor ama o balığa gidince bende çocukları alıp sahile gidip geziyorum ordan parka götürüyorum fln. 
(3,767 puan) tarafından
Parka gidiyorum canım ama  hep aynı yerler gidip geliyorum
(2,323 puan) tarafından
Anladım canım Allah yardımcın olsun. İnşaAllah zamanla düzelir.
(3,767 puan) tarafından
İnşallah sağol cnm
0 oy
tarafından

Al bebeğini arkadaşına yada komşuna git yada bebeğin yürüyosa parka götür kafeye gidin alışverişe çıkın

(3,767 puan) tarafından
Parka hep aynı yerlere gidiyorum canimm 10 aylık pasam
0 oy
tarafından
Müslüm babanın sarkısını attın zannettim  gezemeyenlere gelsin derken:)))
(3,767 puan) tarafından
Öyle bi sarkimi var bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 266 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 147 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Rabiae (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
0 oy