0 oy
1,049 göst.
Aile kategorisinde (392 puan) tarafından
 Beni tanıyan bilen vardır mutlaka yaşadıklarımı bahsetmiştim bir ay oldu eşime dönmeli beni kandırıp geri getirdi kendi evimde kaynanam la oturuyorum kadın ayırmak için herşeyi yaptı ve sonunda bSardı bu delilerden kurtuluyorum sonunda inşallah

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne oldu nerdesim şimdi 
(392 puan) tarafından
Esyalarımı topluyorum rabbim biran önce kurtarsın bizi bu ruh hastaları dan kızımıda delirteceklerdi yoksa
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sorununuz ne bacım noldu ki

0 oy
(2,126 puan) tarafından
Kız ne oldu hayırdır 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben hiç bilmiyorum seni ilk defa gördüm. inşallah hakkında hayırlısı olur 
0 oy
tarafından
Ne olduki canm eski postlarinada baktm göremedm . Keske kurtuluyorm sonunda dmeesen iyi yada kötü eşindi sonucta anladigim kadariyla evladinizda var allah yardmcin olsn canm
0 oy
(817 puan) tarafından
Canjm yaa geçmiş postlarına baktım :(( içim sızladı bu nasıl bir hayat kaynanan neden sizinle birlikte kendi evi yok mu eşin nediyor annesinin bu daveanışlarına çok üzüldüm gerçekten nerde böyle insanlar varsa rabbim kendi derdine düşürsün ne korkarım büyü muska işlerinden ne büyük günah yuva yıkmak hiç anlamıyorum ya gelin gibi değil kuma gibi görüyorlar bizi aklım almıyor bu durumu
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı ne ise o olsun. Allah yardımcın olsun...
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun canım

0 oy
(707 puan) tarafından
Eski postlarini hatırlıyorum şimdi tekrar baktım.Haklisin hakkında en hayırlısı neyse o olsun.O şekilde bir hayat geçmezdi zaten.O kadın hayatınızda olduğu sürece zulmedecek gibiydi.Ne diyeyim bebeğin ve senin için hayırlısı olsun.
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım ee ne yapacaksin nerede kalacaksın
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşaAllah canım. 
0 oy
(2,615 puan) tarafından
Ayyy çok sevindim kararindan donme bacim o yavruyu pislik içinde buyutme hakkinda hayirlisi
0 oy
(392 puan) tarafından
Kocam olacak adam bize aile yerine koyup sahip çıkmadı kızına bile merhamet etmeyene iyi ki kurtuluyorum yazdım herkese tek tek yazamadım çok kötüyüm ama eski postlarımı okuyanlar bilir yasadıklarımı kaynanam bozdu eşimde çanak tuttu bu iş bir şekilde bitecekti rabbimin vardır bir bildiği belki biraz daha bu stresi çeksem kafayı yeyip kızıma faydam olmayacaktı herşey için şükürler olsun diyorum artık bitti ve gerçekten bu ruh hastalarından KURTULDUM!!!

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN CANLAR KENDİMİ TOPARLAYINCA YAZICAM 
0 oy
(119 puan) tarafından
evini ayırmayı deneseydin cnm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 864 göst.
8 Mart 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 986 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Tugceozercan35 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy