0 oy
985 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından

Anlaşmalı boşanma açtım çabuk bosanicam kurtuluyorum sonunda cok mutluyum birazda icim buruk aslinda ama geçicek biliyorum sevincimi sizlede paylasmak istedim :)

18 Cevaplar

+1 oy
(3,739 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun inşallah
(75 puan) tarafından
Sagol canim cok tessekkur ederim :)
-Reklam-
+1 oy
(422 puan) tarafından
Hayirlisi olsun insallah hakkinda bundan sonra
(75 puan) tarafından
Sagol canim tesekkurler :)
+1 oy
tarafından
Sevincliysen eger ne mutlu. 
(75 puan) tarafından
Mutluyum daha fazla katlanmak zorunsa kalmadigim icin
+1 oy
tarafından
Hayirlisi ne diyelim 
(75 puan) tarafından
Sagol canim :)
tarafından
Sanirim seni bitiren bi evliligi bitiriyosun
(75 puan) tarafından
Evet canim hayat baglarimi koparmisti şükür yeniden donuyorum hayata
+1 oy
(9,225 puan) tarafından

Ah canım hatrladm seni :( nasılsın? Eşin olacak adam ne yapıyor boşanacak olmanızdan memnun mu

(75 puan) tarafından
Iyiyim ama daha iyi oldugum gunlerse olmustu  o sozde beni seviyomusta fqlan bir suru laf soyledi yinede bosanicam ama haketmiyor beni
(9,225 puan) tarafından
Kesinlikle haketmiyor cnm :/ o pislikle goruşmeye devam ediyordur hala utanmadan..
0 oy
(98 puan) tarafından
Ne zamandır evliydiniz çocuk falan var mı 
(75 puan) tarafından
Senelik evliydik 2 tane var birisi kiz birisi erkek
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi insallah canim rabbim yardimcin olsun gonlune gore versin ins
(75 puan) tarafından
Insallah canim sagol :)
0 oy
tarafından
Peki karşılıklı ne şartlar sundunuz
(75 puan) tarafından
Valayet bende esya paylasimi esit  cocuklara nafaka
tarafından
Bak  tuğçe  eger velayet sana verilsin diye  istedin ise ve o da kabul etti ise bu kesin sende kalacağı anlamına gelmiyor maalsef bir kaç sene sora sana dava açıp ver çocukları  diye  bilir  . O yuzden  temkinli davran .
(75 puan) tarafından
Oyle bisey yapamaz bende uyusturucu bagimlisi cocuklara bakamaz derim zatem kan testinde hersey cikar alamaz :)
tarafından
Çekişmeli  açacaktın  aslinda .  Daha da hakli  çıkacaktın  .
Hakkında  hayırlısı olsun inşallah
(75 puan) tarafından
Cekismeli uzun suruyor o yuzden istemedim  simdi 2 ayda bosucaklar :)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun canim, umarım seni hakeden adam gibi bir adam cikar bujdan onra karsina
(75 puan) tarafından
Evlilik gozumde yok artik baya sogudum cunku evlilikten canim :)
(6,978 puan) tarafından
Zaman gecsin, sen kendini toparla Rabbim hayirli kapilar acsin canım, gencsin guzelsin, yalnizlik ALLAH a mahsus. Tabi hele hayitlisiyla davan sonuclansinda, benim temennim ilerisi icin :)
(75 puan) tarafından
Sagol canim iyi dualarin icin :)
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun hakkında canım 

Boşanma sebebiniz neydi 
(75 puan) tarafından
Beni aldatmisti dahasonra cpcuklar icin barismayi kabul ettim kendi yaptigini gormezken annemle bize beraber disati ciktik diye yollusunuz ikinizinde ne *** yedigi belli degil dedi
tarafından
Ohaaa pisliğe bak sen ya öyle diyen biriyle zaten olur mu çok iyi yapmissin
(75 puan) tarafından
Haketti ya pisman olcak ama is isten gecmis olcak
0 oy
(583 puan) tarafından
Senin ve çocukların hakkında en hayırlısı  olsun canım geçecek inan kolay olmayacak ama gececek Rabbim sabır ve huzur versin içine 
(75 puan) tarafından
Geciyo bile hatta yaptigi her hareketle beni sogutuyor iyi de yapiyo :)
0 oy
tarafından
Öyle bir adamdan kurtulmana seviniyorum canım, Allah yolunu bahtını açık etsin inşallah
(75 puan) tarafından
Bende seviyonurum tek uzuldugum konu cocuklarim oglum babasina cok dusgun o yuzden
0 oy
(58 puan) tarafından
Kuzum eski postlarini okudum.. Şimdi nasılsın iyi misin? Öfken sinirin azaldı mi, o günkü kadar acı cekiyo muusn? Rabbim yardımcın olsun inşallah. Hakkında hayırlısı olsun. O kadının kocasıni bulup herseyi ona da anlatmani isterdim, anlattin mi bilmiyorum ama doğru olan o adamı bulup herseyi ona da anlatmak. Senin yivan yıkılıyorsa onlar da huzur bulamasinlar. O kızın kocama anlattığım dediğine bakma, yalan söylediğine eminim. Sen anlatma diye öyle söylüyor 
(75 puan) tarafından
Valla kac defa yazdim kocasina zaten haberi varmis kendisi oyle dedi bilmiyorum artik ne kadar dogruda  bosanmamizin bu da bi sebebi aslinda ama asil sebep bana yaptigi psikolij siddet son olarakta annemi arayip biz disardayiz ikimiz diye ikinizde yollusunuz ne halt yediginiz belli degil demesiydi
0 oy
(2,035 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Maddi manevi kolaylıklr dilerim. 
(75 puan) tarafından
Sagol canim cok tesekkur ederim :)
0 oy
(5 puan) tarafından
yani çok kötüyse ayrıl ama kimsenin eşide dört dörtlük degilki canım ama dedigim gibi çok pis bi adamsa ayrıl bilemiyorum ya 
(75 puan) tarafından
Uyusturucu iciyo beni aldatiyor sonra eve gelmiyo sabaha kadar arkadaslariyla geziyor ben evde yokken arkadaslarini eve sokuyor  kendi yedigi haltlari gormezken bana milletle fingirdesiyon baskalariyla konusuyon demesi oyle bisey ortada bile yoktu sadece kafasindaki kuedugu dusuncelerlerle o yapti diye bende yapicam sandi ve beni suclayip duruyodu yeterli bi sebep mi sence
(5 puan) tarafından
Ozaman hiç çekme o pisligi üzülmede kurtuldun öyle hayat mi olur ya insansin ya nekadar ayıp Allah seninle olsun
(75 puan) tarafından
Sagol canim tesekkurler :)
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canım
(75 puan) tarafından
Sagol canim tesekkur ederim:)
0 oy
(484 puan) tarafından
Böyle postları görünce çok üzülüyorum ya
(75 puan) tarafından
Benim durumum gibi olanlara uzulme bence  boylesi cok daha iyi erken kurtuldum  uzuldum mu evet ama kalsam daha cok uzulcem  wn dogrusu bu :)
(484 puan) tarafından
Ya evet smdi hatrldm seni kurtuluyosn sonunda hakkında hayrlisi olsun inşallah
0 oy
(5,361 puan) tarafından
Hatrladım eşiniz sizi aldatmıştı dye post açmştnz hakkında hayırlı sı olsun :) 
(75 puan) tarafından
Sagolun tesekkur ederim :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 445 göst.
0 oy
36 cevap 1,949 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,049 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy