0 oy
179 göst.
Aile kategorisinde (610 puan) tarafından
2 buçuk yaşındaki oğluma tuvalet eğitimi vermeye başladım 5 gün oluyor ilk gün ortalığa çişini yaptı ama kakasını tuvaletr yaptı gördüğü gibi korktu eli sürekli poposunda çıkacak sanıyor 2 gün kakasını tuttu sonunda yaptı ama yerlere yaptı ondada çok korkmuştu halbuki okadar bay bay dedik el salladık ama yok neyse tuvaleti geliyor ama yapmıyor ne zaman kalksa ozaman ortalığa yapıyor 5 gündür bu böyle yaptıktan sonra anne diyip beni çağrıyor ne yapmam lazım bu çişi kakayı etrafınızda yada sizlerin yaptığı bir yöntem varmı sürekli altınamı edecek böyle ne yapmam lazım 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
10 gündür her yere ikisinide yapıyor ben pes ettim artık Allah yardımcın olsun 
(610 puan) tarafından
Bıraktınmı tekrar bezemi döndün
tarafından
Lazımlığa hiç yapamadı dışarı çıkarken kapatıyoruz altını
-Reklam-
0 oy
(3,861 puan) tarafından
hic pesinden ayrilma canim , tuvaletini yaptigini gorunce hemen tuvalete gotur
(610 puan) tarafından
Onuda yapıyorum ama  çoğu zaman tutuyo
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Aslinda kakasini gostermemen gerekyo cnm cnku cocuklar kakasini görünce korkuyolar..cok ustune gitme bnce..cok uzun sure tutup kabiz olan da var cnku
(610 puan) tarafından
Şimdi yapıyor ama etrafa her yere üstüne
0 oy
tarafından
Cnm biraz ara ver 1 ay sonra tekrar dene. Bende 2 bucuk yasinda denedim olmadi. 1 ay ara verdim tekrar denedim olmadi. Bir ay daha ara verdim 2 gune ogrendi. Zamanı degildir daha
(610 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım eğer biraz daha yapmazsa öyle yapayım
0 oy
(564 puan) tarafından
(610 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
1 ayda alışan çocuklar var canım çok normal daha 5 gün olmuş başlayalı en sevdiği şeyi ödül olarak vermeyi dene eyer tuvalete yapmazsa alamayacağını bilsin ama 
(610 puan) tarafından
Onuda yaptım zıtlaşıyor
0 oy
tarafından
Benim kızımda öyleydi büyük tuvaletinden korkuyordu iki gün denedim olmadı bir ay sonra tekrar başladım bu sürede ablasıyla kendimle tuvalete götürdüm şükür 10 gündür alıştı ilk başlarda böyle olması normal cnm
(610 puan) tarafından
İnşallah bizimkide 2 haftaya alışır

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 148 göst.
0 oy
1 cevap 48 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Elizan nur (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
0 oy
5 cevap 197 göst.