0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından
12 agostos da sezaryen doğum yptim .çok ağrılarım var yara sızlıyor  . sütüm yok çok az sarı birşey çıkıyor. Bebeğim solunum sıkıntısı yüzünden Yeni doğan servisi kuveze aldılar  . pisikolojim çok kötü ağrıları m var alltan yanma kaşıntı başladı

5 Cevaplar

0 oy
(66 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kolostrom ağız yani,bebegi hastalıklardan koruyacak olan süt o annesi,1 damlası bile o kadar değerli ki,o sütü sağ ve bebeğine götür olur mu ?yara geçecek merak etme,bebeğin iyi olduğunu gördükçe bebeğin doydukca yara da geçiyor.. 
(3 puan) tarafından
Almiyo yoğun bkm hiç kızımı gördüğüm yok göstermiyor mama veriliyor tedavi bitince vercz denildi 48 saat oldu.
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah yaranın sızlaması gayet normal on on beş güne düzelir bebeğin yokken bolca dinlenmeye bak iyi gelir sana da. Bir de sarı süt kolostrum sütü sakın atma mutlaka bebeğin içsin. Emzirme yoksa bolca sağ iki saatte bir. 
(3 puan) tarafından
Allah razı olsun bn çok korkuyorum  ilk Sezaryen dikkat etcm sütüm için de hmn sagcam inşallah bugün bebeğimi kucağıma alırım evime giderim
(13,202 puan) tarafından
Senden de canım. Benim hiç gelmedi ama çok sağmadım yalan yok. Allah tez zamanda kavuştursun sizi
(3 puan) tarafından
Tşk ediyorum
0 oy
(66 puan) tarafından
Sütüm yok deme başta hepimizin öyleydi,sagdikca arttı bebek emdikce arttı,inşallah bebeğin sağ salim gelecek yanına öyle düşün,o sürede de boyuna süt sağ artsın diye..makinan yoksa sagma makinesi al,uygun olanlardan artsın diye..
(3 puan) tarafından
Bugün aldrcm eşime inşallah kızımı verirler .bol bol emer yarabbim kimseyi çaresiz birakmsn
(66 puan) tarafından
Ne kadar çok emerse o kadar çabuk büyür ve iyi olur yanına gelir annesi tabi doktoru da dinlemeli,doktorlar en iyi bilen..
(3 puan) tarafından
Aynn insallh bir an önce emer cnm
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Cok gezmis olsun canim bebegin sag salim çikar insAllah daha yenisin zamanla gecer o agrilar 
(3 puan) tarafından
Amin.alllah razı olsun
0 oy
tarafından
Eczanede su gecirmeyen bant al o bolgeye yapistir. Sicak dus al. Cok rahatlarsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 84 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 305 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde XxDeryaaaa (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 249 göst.
3 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 356 göst.
31 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Meryemserap (967 puan) tarafından soruldu

378,158 soru

11,318,204 cevap

34,765 kullanıcı