0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
İki gündür şiddetli baş ağrısı bel bacak ağrısı ateş 39 derece kuru öksürük vardı dün akşam acile gittik test vermeye sabah msj geldi pozitifmiş dua edin  6 yaşında oğlum var ve 9 aylık bebeğim var  emiyor onada bulaşırmı

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Geçmiş olsun canım ben kızım 4 aylıkken atlattım şükür bişey olmadı kızıma korkma tedbirini al çift maske kullan sık sık ellerini yıka bol bol c vitamini al 
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım cam kozalak pekmezi derdime derman oldu benim gebeliğin son haftası yakalandım baya zor atlattım ilaç verilmiyor sizede emzirdiginiz için vermeyeceklerdir  amca kızı da emziriyordu bebekte sorun olmadı canım 
tarafından
Kozalak pekmezini nereden aldın canım. Bende almak istiyorum
(135 puan) tarafından
Aktardan canım bana çok iyi geldi böyle okuyunca herkese tavsiye ediyorum umarım herkese iyi gelir netten bakın araştırın isterseniz benim nefes sorunum oldu 39. haftada yakalandım birde karantina bitti doğum yaptım normal doğum oldu nefesim yetmez diye tedirgin oldum ama çok şükür bişey olmadi
tarafından
Markası vs var mı canım
(135 puan) tarafından
Olmaz inşallah canım ama çocuklar grip gibi atlatıyor benim büyük cocugum da yakalandı benden geçmiş grip gibi geçti ağrın olursa parol iç o çok iyi geliyordu bana
(135 puan) tarafından
Kuzum benim kavanoz üzerinde markası var biseyler yazıyor ama her aktarda aynısı olur mu bilemem hem pekmez hemde kozalak şurubu var ikiside aynı ama bendeki pekmeziydi
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(467 puan) tarafından
Saol kuzum
0 oy
(632 puan) tarafından
Keçmiş olsun canim.suam bende koronayim.1 yaşında oğlum var. Biraz zor(
(467 puan) tarafından
Sizede geçmiş olsun cnm
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Ben olduğumda oğlum 3.5 aylıktı maske takıp emzirdim onun haricinde çok yanaşmadım bulaşmamıştı. 
0 oy
tarafından
Oksuruge dut pekmezo iyi gelmisti. Bogazimi dda pastil rahatlatiyordu. Gecmis olsun. Asi olmusmuydun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım. Bebegini bol bol emzir maske tak çocuklarla oldugun zaman 
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Ay kız benim de iki gündür geçmeyen baş ağrısı bacaklarım kalçama kadar ağrıyor başımın sağ tarafı çatlıyor ağrısı gözüme vuruyor 
(4,759 puan) tarafından
Hadi ya korktum şimdi
(467 puan) tarafından
Test yap cnm için rahatlar
(4,759 puan) tarafından
Bugün iyiyim çok şükür tatlım gece vantilatör açıktı blr şey örtmedim belki o çarptı canım
(467 puan) tarafından
Vantilatör açık uyumayın gerçekten çarpıyor
(4,759 puan) tarafından
Çok sıcak kuzum mecburen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (370 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 204 göst.
0 oy
14 cevap 326 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
20 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mldnz (445 puan) tarafından soruldu

381,273 soru

11,413,916 cevap

34,960 kullanıcı

...