0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından
Güzel anneler günaydın oğlum iki yaşına girmek uzereye sütten kesmek için dün ilk adımı attım fakat sabah kalktım dün sabahtan beri hiç emzrmedigim için göğüslerim dolmuş ve ağrım var sızlama var bu süreçte sütüm kesilsin die göğüsleri bosaltmam mi gerekiyor yoksa kendiliğinden mi kesilecek ben sagmasamda tişörtum şirk islak kendiliğinden akıyor bı yol gösterin lütfen ne yapmalıyım

7 Cevaplar

0 oy
(1,586 puan) tarafından
Sağmanı önermem canım sağdıkça dolacaktır  maydanoz Kapat evde var ise iki göğsünede bide lahana Yaprağını duymuştum kaynatip kapat oda iyi geliyormuş 
(913 puan) tarafından
Deniycem tşk ederim canım
-Reklam-
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Sagarsan daha geç çekilir.

Sagma soğuk su uygula bende öyleydi havlu islat koy çekiliyor zamanla

(913 puan) tarafından
Tamam çok sagolun
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Soğuk suya tut yıka anca o şekilde çekilir 
(913 puan) tarafından
Ne kdar sürede bı yapmaliyim
(15,745 puan) tarafından
Rahatsız oldukça yap baktın rahatlıyor tekrarla
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Bir hafta geceleri emzirmen gerekiyor goguslerin alışması lazım birden kesmek doğru değil 
(913 puan) tarafından
O şekilde denedim olmadı tamamen kestim sağol yorumun için
0 oy
tarafından
Ben buz koydum soğuk su tuttum göğüslere bnm 1 haftada çekildi ağrı sızı da 3 günün sonunda azalıyor canım
(913 puan) tarafından
Tmm canım deniycem çok sağol
0 oy
(376 puan) tarafından
Aaa canım sen 8 saat önce sormussun bende 21 saat önce sordum aynı soru kızım 20 aylık dün 1 gündü bugün 2 gün benim tek göğüs var diğer Göğsüm 5 aylıkken süt çekildi tek Göğsüm şişmiş sızlıyor çatlayacak gibi sen ne durumda sin canım 
(913 puan) tarafından
Berbatim bn berbat soğuk su yıkıyorum buz koyuyorum ama nafile fındık kadar bezeler oluştu hepsi süt dolu hiç bu kdar olacagimi tahmin etmemiştim
(376 puan) tarafından
Benim kız gece çok düşkün şimdi emdi nasıl unutcsk bu
(913 puan) tarafından
Hiç vermdim ben hala. kendisi uykuya dalmaya çalışıyor daliyorda uzun sürüyor olsun sabır arkadaşım sabır
0 oy
tarafından
tamamen sağma rahatlatacak kadar sağmalısın.ağrı varsa ağrı kesici iç cnm bir iki güne şişi iniyor yatarken üstüne yatma.sıcak duş alabilirsin zor süreç
(913 puan) tarafından
Soğuk su diyen çok oldu yaa soğuk mu sıcak mi kafam karıştı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 309 göst.
0 oy
4 cevap 78 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
29 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Huzur içimde (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu

381,200 soru

11,412,004 cevap

34,956 kullanıcı

...