0 oy
912 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Kızlar kayın babam oğlumu yıkamak istedi bende ilkte şakalaşarak dedim ki ben oğlumu sokakta bulmadım tamam kızım girin siz yıkayın dedi yok baba şaka yaptım dedim yıka dedim oğlum 5 aylık kayınvalidem ile birlikte yıkayacaklar

30 Cevaplar

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Yani yıkatmak istememeni anlayabilirim ama bunu söylemenin bin farklı yolu varken ben oğlumu sokakta bulmadım demen senin kabaligin olmuş ilerde babaanne olunca anlarsın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yikasin yaa nolucak diyenleri gerçekten hayretle okuyorum. Yok heveslenmistir falan. Gerçekten acayip geliyor bana. Oyuncak bebek mi bu birileri hevesini alsın diye yikasin. Yapmayın yahu annesi babası varken dedesi ne alaka. Bebeğim iki haftalıkken kayınvalidem gelmisti bebeğimin altını değiştirmek istedi senin için sakıncası var mı dedi yok falan dedim ama isteksiz olduğumu anladı dokunmadı bir daha. Neyine heves etmiş olabilir Allah aşkına, altını değiştirmeye mi. Ben de izin vermezdim ne münasebet yani, sevecekse normal zamanda alsın sevsin. Küçücük bebek diye onun mahremi yok mu
0 oy
tarafından
Herkes sokakta bulduydu zaten !!!!
(1,301 puan) tarafından
Off ne alaka yaa
0 oy
tarafından
Herkez sapık olcak dir bi kayde yokki canm cok yalnis bi cümle kullanmissin bencr adam heves etmis . Ben kendi babamin dair yikamasini istemem ama kırmıcak sekilde söylerdm
0 oy
tarafından
Ben oğlumu sokakta bulmadım kelimesi ne alaka iyice sacmalamissin 
0 oy
(48,907 puan) tarafından
neden yikamak istedi
0 oy
(564 puan) tarafından
Kız büyümüş bebeğin artık hem de yaz ayı. Heves ediyor demekki adamcağız yıkasın ne olacak babaannesi ye birlikte. 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Olablr kayınvaliden ile de sen nerde olcaksin ki bu esnada.. mecburi ise neden olmasın iki kişi yıkar 
0 oy
tarafından
Sokakta bulmadım hiç ama hiç doğru bir söz değil onun yerine baba daha çok küçük biraz büyüsün beraber yıkarız deseydin 

İlgili sorular

+2 oy
51 cevap 927 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mertbgt (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 332 göst.
2 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 718 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 905 göst.