0 oy
908 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Kızlar kayın babam oğlumu yıkamak istedi bende ilkte şakalaşarak dedim ki ben oğlumu sokakta bulmadım tamam kızım girin siz yıkayın dedi yok baba şaka yaptım dedim yıka dedim oğlum 5 aylık kayınvalidem ile birlikte yıkayacaklar

30 Cevaplar

+5 oy
(1,238 puan) tarafından
Bunda abartacak bsy yok gayet normal 5 aylık daha ne var bunda yorumları okudum da ne içiniz kötüymus dedesi onun el kadar bebek eşiyle beraber yikayacaklar gerçekten bazen kanım donuuo bazılarına 
(1,238 puan) tarafından
Yanı bide post açıp dile getirmesi ayrı sınır bozucu
(2,244 puan) tarafından
Benimde bebeğim 5 aylık ilk doğduğunda 2. Yıkamasına kayınbabamla kaynanam yıkadı ne var bunda sanki kendi kocası yumurtadan çıktı onu büyğtende o adam
(1,238 puan) tarafından
Herşeyden önce babadır dedesidir bilemedim ne desek de boş o kadar saçma postlar görüyorum ki
(1,301 puan) tarafından
Sinir bozucu olan nedir nihalcimmm
(1,238 puan) tarafından
Sinir bozucu olan kayın pederinle adabinca konusmaman marifet gibi burda anlatman onu da geçtim yorum yapanlara ayrı ayar oldum ne var dedesiyle babaannesi yıkmak istemiş
-Reklam-
+3 oy
(4,705 puan) tarafından
Ben oğlumu sokakta bulmadım kelimesi çok yanlış 

Tamam küçük bebeğin baba daha küçük bende yardım edeyim büyüsün sen tekte yıkarsın derdim ben
+2 oy
(3,832 puan) tarafından
Ay heves etmiş şimdiki yaşlılar eskiden kendi çocuklarını sevemiyormuş ya içinde kalmıştır belki bırak yikasinlar
+1 oy
tarafından
Yooo bence çok normal ben senin şakayla söylediğini ciddi soylerimm tbanyo bu ya mahrem bişey. Gördüğüm ve duyduğum kadarıyla kim olursa olsun kızımı veya oğlumu birlikte banyoya sokmam
tarafından
Bukadar abartmayın ya
tarafından
Valla siz kucumsemeyin bence.
(3,681 puan) tarafından
Bende o lafı söylemem ama izinde vermem bu zamana kadar sadece oğlumu bir kere annemle yıkadım hep ya kendim yada eşimle yıkadık devir çok kötü bir devir babana bile güvenme boşuna demiyorlar nefis sonucda kiminki kötü kiminki iyi bilinmiyor o yüzden çocuklarımızın bizim korumamız lazım çok haberlerde sosyal medyalarda görüyorum dedesi kucağına aldigi torununun  her yerini eklediğini seve bilirler ama banyoya bende karşıyım
tarafından
Tabi canım bende öyleyim kimseyi terslemisligim yok ağır laf söz de söylemem haketmedikce. Ama bebek daha ya. Sorsan var ya kadınların yüzde doksanı küçükken taciz edilmiştir çocukluk aklıyla farketmiyoruz ama rahatsız oluyoruz büyüyünce dank ediyor resmen istismar edilmisim diyoruz. Çocukken bile alenen farkında olmadığımız bişey bu. Bebekken nasil ifade etsin kendini çocuk. Daha geçen gün burda biri diyordu oğlumu dayısı banyoda istismar etmiş diye. Neye kimse güvenip abartiyoruz acaba
0 oy
tarafından
Yıkasınlar kız nolcak 
0 oy
tarafından
O onlar için çok mutlu verici bişey bence yıkasınlar 
0 oy
tarafından
Yıkasinlar yaninda dururdun. Heves etmistir orada görmek istemistir. 
0 oy
(360 puan) tarafından
O nasil.kelime olmuş adam gucenmistir 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Sen yine de bir gönlünü al şaka yapmak istemiştim alındın mı falan diye o laf biraz ağır olmuş canım kırılmıştır bence
(1,301 puan) tarafından
Yok canım dedim zaten baba şaka yaptım diye
(1,720 puan) tarafından
Sen bi da sor canım babacım kafama yer yaptı gerçekten şaka yapmak istemiştim kırdıysam özür dilerim diye kayınpederin nasıl biridir bilemem ama eski zamanın insanları o an tepki vermese de sonradan sen bana bunu dedin deyip ortalığı karıştırmayı iyi biliyolar sonra seyret kavgayı
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ayıp etmissin kusura bakmada kocaman adama oğlumu sokakta bulmadim demek bana bayaa bi anormal geldi yine adam ses etmemiş o lafına
tarafından
Katılmıyorum knk haberin olsun
0 oy
tarafından
Ya sabır ohh ağzına sağlık nerde görülmüş küçücük bebeğin anne dışında erkek helede yıkadığini birşeyin de adabı ve sınırı var çocuk oturmuyor kucakta bile zor duruyor iyi ypmssn
(687 puan) tarafından
Kaynanasıyla yıkıycakmış tek değil yani tek yıkım dese Altan bişey aranırda
tarafından
Ya olsun bakar sever ederse yıkamakta nedir Allah aşkına
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Bak ben olsam bende yok derdim ama böyle demezdim tamam hepimiz bulmadık ama hevesleniyorlar ne diyecen ki 
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Kız o laf ne alaka Allah aşkına şaşırdınız iyice :angel:

0 oy
(817 puan) tarafından
Bende izin vermem asla küçük bir bebek ben bile korkuyorum yıkarken biyerine bişe olacak diye hayır de bitsin gitsin ya öptürmüyırum bile ben kimseye ne anneme ne başkasına uzak akrabaların kucağına vermiyorum kusura bakmayın virüs var diyorum çocuğun biyetine bişe olur ömür boyu sen çekersin başka da kimseye bişe olmaz
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Oğlumu sokakta bulmadım kelimesi kırıcı olmuş, torunu bir de erkek heveslenmiştir kaynananla
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Kullandığınız kelime cok yanlış bence kim olsa o kelime ye alinirdi valla kayinpederin yine akilli insanlarmis ki hic bise demedilerr guzelce cevap verdilerr onlar yikasa ne olcak ki sonucta sende cocugunun yaninda olacaksinn 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Söylemin biraz ağır olmuş 40 günlükken babam kızımı yıkadı hiçte bişey demedim seviyor çünkü dedesi 
0 oy
(85 puan) tarafından
Vallah yıkasıın ama yanında dururum korkarım ne olur ne olmaz diye ama eveslenmiştir adamcaz kız çocugu olsa bende izin vermem ama sonucta erkwk bide kayınvalidende varmış sıkıntımolmaz
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Keşke ama keşke biri benim çocuğuma da böyle deseydi İnan bunu büyütmek yerine mutlu olurdum :angel:

0 oy
(5,500 puan) tarafından
Ben sorun etmezdim açıkçası dedesi başkası değil ve tekte yıkamıcak kızda değil ve dediğin lafta çok ağır olmuş ben olsam açıkçası bir daha elimi sürmem

İlgili sorular

+2 oy
51 cevap 920 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mertbgt (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 331 göst.
2 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 714 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 186 göst.