0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde (131 puan) tarafından
7 yıldır evliyiz 7 yıldır yüzüğünü çıkarttığını görmedim ama şu son 2 aydır hiç takmiyor sebebi yara ediyormuş 7 yıldır yara etmeyen şey neden 2 aydır etmiyor ya onu geçiyorum kaynım boşanma aşamasında resmi olarak tam boşanmadi ama normalde bitti o bile yüzüğünü asla çıkarmıyor ya

13 Cevaplar

+1 oy
(263 puan) tarafından
Güvenin sonsuz olsa bunu yazmazsın 
-Reklam-
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Yüzükle aldatan daha güzel aldatıyor emin ol içinde bi kötülük olsa işe giderken çıkarır gelirken takar bence çok fazla yüzüğe takılmamak lazım tabi bu benim kendi fikrim
(131 puan) tarafından
Eşime guvenim sonsuz ama biraz fazla yakışıklı olduğu için dikkat çekiyor kendiside markette çalışıyor yani dolu kişi geliyor belki bnm evhamligim
(1,206 puan) tarafından
Aslında eşin en güzeli ve en sağlıklisini yapıyor. Market gibi yerlerde çalışanların zaten yüzük takmalarıni iş güvenliği açısından onermiyorlar. Bu arada yüzüklede olsa yapan yapar. Artık yakışıklı olmuş çirkin olmuş kimse onu pek önemsemiyor kadın içinde erkek içinde. Guvenmiyorsan bunu eşinle konuş
0 oy
tarafından
Valla canım 6 yıldır evliyim. Bende çıkarmadım. Ama son 1 yıldır yara yapıyor. Bende anlamadım. Olabilir yani. Çıkaran adam sana demez. Takar disarda çıkarır cebine koyar eve gelince tekrar takar.
(131 puan) tarafından
Eşime guvenim sonsuz cnm da biraz yakisikli her yerde dikkat çekiyor yüzüğe çıkardı onun için
0 oy
tarafından
Benim eşimde bir ara takmiyordu şimdi yine takıyor 
(131 puan) tarafından
Bilmiyorum belki bnmkide takar
0 oy
tarafından
Bnm eşim işinden dolayı takmaz bende arada takarım hersey insanin içinde bitiyo yüzükte degil 
(131 puan) tarafından
Orası öyle cnm eşime guvenim sonsuz kndisi markette çalışıyor  bazen numara veriyorlar o beni çileden çıkariyor
0 oy
tarafından
6 sneedir evliyiz yüzuk takmiyo canm yüzüklede aldatabilir sonucta yüźuk aldatmamasina engel degilki
(131 puan) tarafından
Yok cnm eşime guvenim sonsuz kndisi markette çalışıyor biraz da fazla yakışıklı yani bn demiyorum girdiği ortamda diyorlar markette çalıştığı için gelen giden telefon fln veriyormuş yüzük taksa evli olduğu belli oluyordu
tarafından
Canm takilma boyle is yerinde cikarir yapmak isten yüzügü ruhun duymaz . Ayrica sana da numara veriyllar felan demis kalkipta yapacak kisi boylr demez bnce
(131 puan) tarafından
Yok güveniyorum yapmaz da bir kere ALLAH korkusu var yani de ben evhamliyim sanırım
tarafından
Takilma canm bence
0 oy
(5,534 puan) tarafından
5 yıllık evliyim kocamın ilk zaman hariç yüzük taktığını görmedim bazen sinir oluyorum ama alışkanlık bende takamıyorum ondan susuyorum 
(131 puan) tarafından
Kız takmasa eşim doğruyu söylemek gerekirse benden bile güzel ortama girdiğinde herkes yakışıklı diyor markette çalısiyor bazı müşteri kızlar numara veriyorlar mis kndi diyor bana eşimden yana sıkıntım yok da
(5,534 puan) tarafından
Öyle bir durumda yapıştırırım valla herkes yerini bilecek benim kocam mobilyaci erkeklerin içinde çalışıyor zaten dışarı ortamı da pek olmadığından rahatım ama zorla sen bırakma sonuna kadar üstünde dur yara yapıyorsa diğer eline tak de birazda onda dursun de sana güveniyorum ama dışarısı güvenilir değil de üste çık
(131 puan) tarafından
İşte o yüzden sinir oluyorum 7 yıldır takiyordi 2 aydır yara oldu parmağım diyor her türlü insan geliyor marketede
(5,534 puan) tarafından
Taktır canım sen o eli yara olduysa diğeri boş bi 7 yılda onda takılı dursun
(131 puan) tarafından
Taktoracam takmazsada kndi bilir
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Benimki hiç takmıyor :) Gümüş elektrik çeker, iş yaparken çarpılırım diyor.. İşten çıkınca da takmıyor.. Eşinize güveniyorsanız sorun yok bence
(131 puan) tarafından
Eşime guvenim sonsuz da çalıştığı yerde numara veriyorlar mis eşim kndi diyor öyle diyince sartellerim atiyor
(1,552 puan) tarafından
Bu devirde yüzüğü görse bile veriyor verecek olan.. Alacak olan da yüzüğü taksa bile alıyor.. Kadın aaa evli misin diyor, o da evliyim ama mutsuzum diyor, o da senin kıymetini bilmiyor demek ki diyor, oldu bitti.. Biraz arabesk olcak ama yüzük, yürekte takılıysa sorun yok :)
(131 puan) tarafından
Son kelimen müthiş olmuş ya çok hoşuma gitti teşekkür ederim çiçeğim icim rahatladı
(1,552 puan) tarafından
Rica ederim canım :) Rabbim aranızı bozmasın
0 oy
tarafından
Ya canım ne alakası var benim de alerjim nadir nükseder. 2 yıldır bu sorunum yoktu aha yine metal takamamaya basladim. Ki havalae aşırı sıcak Tahriş de eder yara da yapar yani. Eğer bu düşünceni destekleyecek başka bişey yoksa kuruntu yapiyorsun
0 oy
tarafından
Eşim hiç takmadi 
0 oy
tarafından
Benim eşim senelerdir takmıyor hiçte sorun yapmadım hatta 2 senedir bende takmıyorum 
0 oy
tarafından
Yara yapıyorsa başka yüzük bakın cnm.yeni yüzük alın sen de rahat ol o da rahat olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 300 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ruveydacacan (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 342 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 443 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Esmer Anne (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 391 göst.