0 oy
305 göst.
Aile kategorisinde (2,565 puan) tarafından

Yarın ankara polatlıya gezmeye gidecektik ailecek ama ablamda ankaraya hastaneye sonuç göstermeye gelecekmiş çankırıdan...

Neyse ablam bugun gelecek bi gece keçiörende görümcesinde kalıp yarın buraya bırakcakmış eniştem pazartesi den burdan doktora gidecek
Eşim biz gezmeye gidecez diyo akşam gelince alalım diyorum ters düşüyo diyo ablama bi gece daha kal görümcende pazartesi isten gelirken eşim alsın salı git hastaneye diyorum eşim kızar kardeşin seni stemiyo der diyo
Eşime ben gelmeym siz gidn diyorum ben napacam tek basıma diyo arada kaldımmmmö 

7 Cevaplar

+2 oy
(546 puan) tarafından
Polatli kacmiyor sehir ici her zaman gezersiniz.ama ablan hastane icin geliyor.siz ona uymak zorundasiniz bence.diger hafta gezin nolcak.
(2,565 puan) tarafından
Polatlıda eşimin halası var kaynanam gil faşan gidecektik ama biz gitmiyoruz ablam gelecek
-Reklam-
0 oy
tarafından
ablanda gelsın sızle
(2,565 puan) tarafından
O görümcesinde durcak eşi ile bi gece bizde gidersek sabah erkenden cıkıp gidecez
0 oy
(326 puan) tarafından
Eşi neye kızıcakmış ne alaka ya sizin programınız var sonuçta, eşine gelince ölmez 1 saat daha yol çekse 2 side bencil bence çok sinir bozucu 
(2,565 puan) tarafından
Hemde nasıl ya arada kaldım aşagı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık
(326 puan) tarafından
Yani ben kardeşlerime çok düşkünümdür ama hiç biri bu şekilde beni zora sokmaz bende onları aslaa, yuvada ki huzur daha önemli eniştende afadersin halt etmiş laf söylemeye hakkı yok eşin ne derse öyle yap sen. Ablan seni düşünsün bir zahmet ablalık yapsın
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşin  haklı ablan isterse kendi eşine uygın bir dille anlatıp sizi zordurumda bırakmamaya özen gösterir
(2,565 puan) tarafından
Eniştem ters insan napcan o zaman kardeşinde burdan ablamla git hastaneye der ablamda istemiyo ordan gitmeyi

Pazartesiden planladık polatlıya gitmeyi ablamın gelecegi perşembe belli oldu
(5,311 puan) tarafından
Her insan eşinin hasas noktasını bilir kuzum ablam eniştenin bam teline vursun öner veriyorum ben kardeşinle birazdaha dursam özlemişim  gbisinden
(2,565 puan) tarafından
İnanmaz ki biliyo anlaşamadıklarını inan varya sabahtan beri çıkış yolu göster diye dha ediyom allaha
(5,311 puan) tarafından
Ozaman yapacak bişey yok kuzum sen eşinle  huzurunu kaçırma
0 oy
tarafından
Hafta sonu bı yere gideceksiniz. İstemekle ne alaka millette laf dmeye yer arıyor 
(2,565 puan) tarafından
Eski kafalı eniştem benım
tarafından
Valla canım eşinle gecirecegin zamn daha önemli
(2,565 puan) tarafından
Kız normalde gezelim derim gezdrmez kendi tek gezer bu hafta bnide götrceği tuttu bide kaynanamlarla gidecektik ondan yoksa bizi götrmez
tarafından
Sonra sana der ama gezmek istedin çıkalım dedin ablam gelecek dedin. Fırsat verme eşine. Ablanda durumu anlamalı aslında oda yanlış davranıyor
0 oy
tarafından
Ablan sana pazartesi akşam gelsin o zaman 
0 oy
(276 puan) tarafından
Ters düsüyo nedemek eşin gitsin alsin yarin aksam. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 305 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 381 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Demir2020 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 319 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,731 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 636 göst.