0 oy
899 göst.
Aile kategorisinde (1,552 puan) tarafından

image

Daha konuşamıyoruz bile, sorunu nasıl anlayıp nasıl çözecez anlamadım.. Ben ne diyorum o ne diyor :-/

34 Cevaplar

0 oy
(1,552 puan) tarafından

En İyi Cevap
Şimdi de "Yapasın yoksa yapma ben kendi çamaşırımı atarım kendi yemeğimi yaparım" diyor şaka gibi adam.. Ben ilgisizlikten bahsediyorum, adam nereyi anlıyor
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Hahahaha . Valla ben de eşime çok yukelnirsem adamın beyni erorr veriyor çünkü bizim kadar beyinleri yok.
(1,552 puan) tarafından
Aynen o tarz işte :) Borsayı sabaha kadar takip eder, çocuk dolabı deyince beni uğraştırma deyip uyuyor
tarafından
Sadece bizim işimiz sanıyorlar .
(1,552 puan) tarafından
Öyle.. Uğraşmayacaksan niye yaptın diyorum ben de.. Tek başıma mı yaptım diyorum ama işte
(144 puan) tarafından
Biz fazla detayli dusunuyoruz ve duygusaliz bide ustune hamileyiz Yada cocugumuz var dusunmemiz gereken 500 bin tane sey var ve onlardan once biz o isleri hallediyoruz yetistiriyoruz onlar sadece 8 saat veya bir kac saat fazla calisip geliyor hayati inancin cok guzel bir videosu var ev hanimlarina Ben calisyorum suan hamilelik iznindeyim sadece esim anlayisli olmasa kiyametler kopar biliyorum ama alttan Alan taraf biz oldugumuz icin toplayip birden patliyoruz o yuzden konus derim ama izinli gununde yapmaya calis baska Türlu dinlemezler kafasi yerindeyken yani eger daha cok fazla itelersen senin ic dunyan daha cok zarar gorur
(1,552 puan) tarafından
Bi tatil günü pazar, onda da annesigile gidiyor yardım edecem diye.. Akşam gelince de yazıdaki gibi telefon televizyon.. Anca böyle mesaj atıyorum, onu da okursa
+1 oy
(400 puan) tarafından
Anlamamazlıktan geliyor :/
(1,552 puan) tarafından
Ne yapcam ki ben bununla :(
(400 puan) tarafından
Eve geldiğinde yüz yüze konuş. Ya da protesto yap yani yaptığın şeylerin hiçbirini yapma bir de öyle görsün bakalım, alışmış şimdi tabi.
(1,552 puan) tarafından
Yüzüne bişey konuşulmuyor ki.. Telefona ya da televizyona dalıyor konuştuğumu bile duymuyor.. İşleri yapmasam da hiç umrunda olmaz.. Yemek yapmasam meyve yer yatar
(400 puan) tarafından
Yuh yani umursamamazlıkta arşa çıkmış..
(1,552 puan) tarafından
Aynen öyle
+1 oy
(7,972 puan) tarafından

Patron hizmetçi fln ayri bi fantezi ha:D

(1,552 puan) tarafından
:D Fantezinin yapıldığı olay da azaldı valla bu aralar.. Fantezi diyemiyorum o yüzden :)
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Okadar cok yaptıgın ıs var ve yazmıssın oda tek eksıgı bulmus. Erkeklerde boyle aman ıyısı yok ıste
(1,552 puan) tarafından
Aynen öyle oldu sanırım.. Baktı şunu yapmış, bunu yapmış, o kalmış dedi
0 oy
tarafından
Hahahah erkek milleti işte 
(1,552 puan) tarafından
Aşırı sinir değil mi yaa bu erkek milleti denilen millet :-/
0 oy
(770 puan) tarafından
Kesin parçalardım rahatlığa bak kaaleye bile almıyor allah akil fikir versin eşine...
(1,552 puan) tarafından
Amin :) Bana da sabır versin
0 oy
tarafından
Ayy vallahi ayni biz cocuk dogdugundan beri ayri yatyoruz o salonda ben odada neymis agliyomus cocuk uyuyamyormus
tarafından
Benimki de diyodu cocuk dogmadan ayri yatarız o ağlar ben uykumu alamam fln diyodu şimdi cocuk ağlıyo duymuyo bile camış sjsj
(1,552 puan) tarafından
Ayrı yatmıyor da, yatağın en öte ucuna gidiyor.. Ben de bazen sinir olup az daha ileri itiyorum, git duvara yapış diyorum
tarafından
Bizde co uktan once oyleydik cok uzak yatardi anlam veremezdim ben sarilmak ostedigim de de hemn harekete gecerdi afedersin farkli anlardi yani bende artk arkami doner yatardim gercekten artk kendimi bu evin hizmetlisi gibi gormeye baslyorum sabah kalk evi temizle sil supur kahvalti hazirla cocuga bak yemek yap bide kocanin ihtyacini gider igrenc bi durum evliligi hic boyle hayal etmemiştim yoksa evlenmezdim ki
(1,552 puan) tarafından
Aynen öyle.. İlk zamanlar benimki de her sarılmayı öyle anlıyordu, şimdi alıştı biraz ama şimdi de sarılamıyoruz resmen en öteye gidiyor
0 oy
(690 puan) tarafından
Aşırı sinir oldum desem öldürürüm o eşi ben dediklerini takmamıs bu ne umursamazlık çalışıyordur şu bu amenna ama tamam canım evde konuşalım demek yerine dalga geçer gibi cevap vermiş 
(1,552 puan) tarafından
Çok gamsız, umursamaz.. Bağırıp çağırmadan da anlamıyor, surattan tavırdan da anlamıyor.. Ben küsüp konuşmayınca o da susar oturur, hiç özür dileyip düzeltcem diye uğraşmaz
(690 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun işin zor valla çok sinirlendim gidip tatlı yiyecem karnımda ki bebişim de sinirlendi dediklerimi uygula eve bol bol bakara suresi dinler eve huzur gelir
(1,552 puan) tarafından
Amin, Allah razı olsun :) Oy teyzesi sevsin onu.. Benimki de moralim bozulunca hemen gidip depiklemeye başlıyor :)
(690 puan) tarafından
:))))))) bide dedikodu yapınca tekme atıyorlar sende de oluyormu doğur beni bende araya girim der gibi
(1,552 puan) tarafından
:D O da iyiymiş, onu fark etmedim hiç
0 oy
tarafından
Kız gülsem mı üzülsem mı bilemedim 
(1,552 puan) tarafından
Valla ben de bilemedim.. Ben hizmetçi gibi hissettirdiğini anlatırken adam bi iş daha istiyor
0 oy
tarafından
Allah sabır versin sana ne diyim en berbat insan tipi bu 
(1,552 puan) tarafından
Amin :-/
0 oy
(327 puan) tarafından
Kendinden çok ödün veriyorsun yapma kendini yıpratma değerli hissettir kendini kocana
(1,552 puan) tarafından
Ben de bakcam birazdan, zaten o gelince telefonuna bakar.. Ben de gidip Esra Ezmeciye bakim bari
tarafından
Videolarını dinlerken kulaklığın  takılı olsun. Cunku geçen bi erkek bağlanmıştı diyodu ki esim sizin dediklerinizi yapmış gelmiş bana sarılmış ama sizin boyle seyler yapin dediğizi duydum o yüzden hevesim yok demisti
(1,552 puan) tarafından
Anladım.. O da doğru, takarım.. Gerçi o duysa da yapmaz.. Öyle şeylere bakma, benim seni sevmediğimi benden iyi mi bilcekler, saçma onlar der
tarafından
Olsun Siz yinede takın. :) ❤
(1,552 puan) tarafından
Tamam, teşekkür ederim ❤
0 oy
tarafından
Bide hmm yazmis yaaa sen aksam eve gelince onu tuvalet fıŕçasiyla döv canm :)
(1,552 puan) tarafından
:D Tuvalet fırçası güzel fikirmiş, Allah da sizi güldürsün
tarafından
Öyle cevaba tuvalet fırcası paklar bacı :)
(1,552 puan) tarafından
:D Demi, anca
0 oy
tarafından

Madem isci muamelesi var evde, en temel hakkini kullan, GREV :D

(1,552 puan) tarafından
:D Yatma eylemi yapim o zaman yarın :) Gerçi o da umrunda olmaz.. Yemek yapmasam meyve yer yatar.. Ben konuşmasam o da konuşmaz
0 oy
(360 puan) tarafından
Zaten kaçıyor sorun olarak algılamak istemiyor kendi için var galiba
(1,552 puan) tarafından
Aynen tam olarak bu dediğiniz oluyor.. Benim için sorun olan bişey onun için sorun olmuyor.. Kendi sorun etmediği için beni anlamıyor, empati yapamıyor
(360 puan) tarafından
Yapmak istemiyor bence sen konuştukça konuyu başka yere çekiyor
(1,552 puan) tarafından
Biraz da o var tabi
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Alışmış bence o yüzden bu kadar rahat.. Allah yardımcın olsun inşaAllah ne desem bilemedim. 
(1,552 puan) tarafından
Amin, inşallah
0 oy
tarafından
Sen cok pesinde dolaniyosun eşinin? Mesela o seni takmadığı halde yanina gidiyor sarılıyor musun? Veya seninle sohbet etmeyeceğini bildigin halde sohbetbediyor musun canim?
(1,552 puan) tarafından
Yok tam tersine, ben bişey yaptığı zaman küserim onunla konuşmadan otururum.. Ya da televizyona bakarken geçer yatak odasına yatarım.. Ben öyle yapınca bazen o da gelip ken sarılıp kendini affettirmeye salona götürmeye falan çalışıyor.. Ama çoğu zaman konuşmadığım umrunda olmuyor, o da susup oturuyor.. Aramız düzeldikten sonra niye böyle yapıyorsun diye soruyorum, sen öyle yapınca benim de moralim bozuluyor, konuşasım bile gelmiyor diyor.. Be adam kalbimi kıran sensin, konuşsan kendini affettirsen ikimiz de düzelecez zaten diyorum yok
tarafından
Benim esim de cogu zaman aramiz bozukken gelip konuşmazdı. Ama 2 hafta bile küs kalsak ben asla gidip konuşmam hakli ben isem. Sonunda o gelirdi ama artik hevesim kalmazdi
(1,552 puan) tarafından
Aynen öyle işte.  Ben ne kadar küssem bile öyle durur bazen.. Ben de gitmem kös kös otururuz
tarafından
Bizim de öyle bi surec oldu. Ama sonra konuştuk dogrusu o geldi böyle olmaz felan dedi konuşalım diye. O şekilde hallettik. Onun zoruna giden şey megersem birşey olunca sebebini sormadan trip atmammis. Dikkat ediyorum artik buna. Bende öfke konusunda sikayeyciydim dikkat edeceğini söyledi
(1,552 puan) tarafından
Allah bozmasın... Keşke benimki de öyle bi adım atsa.. Benim anlattığımı dinlemekten bile aciz
0 oy
(16,037 puan) tarafından

Esim olsaydı kesin ayni cevabi verirdi :D

(1,552 puan) tarafından
Hepsi mi aynı bunların :-/
0 oy
tarafından
Allah sabır versin cnm
(1,552 puan) tarafından
Amin, sağol :)
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Yazdığını okumadan direk cevabı okudum kahkaha attım kusura bakma ama :D
(1,552 puan) tarafından
Bi de benim yazdığımı okuyup, benim yazdığımla onun cevabının arasındaki alakasızlığı görürsen daha çok gülersin o zaman  :)
(2,244 puan) tarafından
Hahahaaa okudum bütün yazdığın benim hödük kocam içinde geçerli kardeş mi ne bunlar yataktaki yatış bile aynı :D
(1,552 puan) tarafından
:D Olabilir belki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 124 göst.
0 oy
2 cevap 472 göst.
3 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 666 göst.
0 oy
35 cevap 1,247 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (714 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,180 cevap

34,941 kullanıcı

...