0 oy
555 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kahve içip resmini çekip gdcektm dese ne tepki verrdiniz ? 

Ben bunu yaşadım dün bı komşu gelmek istedi benim çapraz komşuma nispet yapmak içinmiş kahvenin resmini çekti ustune adımı yazdı otrdu gitti 

Yapmasının sebebi çapraz komşum bana gelen kisin eşinin torpillebiyerelere geldhni ima etmiş kadın benim eşim çok çalıştı emeği çok dedi..çapraz komşum geri bu kadını kahveye çağırmış gitmemis kadında daha öncebana hiç gelmedi bu kadın hep asagda merabalasyoduk ama bana gelmek istedi gelsin dedim bu köşede komsuya inat güya sana gelmedim ona geldim yapicakms 

Ben kullanldm sanrm ya:/

22 Cevaplar

+2 oy
tarafından

En İyi Cevap

Duygularım darmadağın anlayamazsın :D:D

tarafından
Sözlerin duygularima tercuman oldu kullanildim lan bende bu kadın gelecek diye kek mek yaptım saf ***** gibi
tarafından
hahah ah safim ya . Ama nerden bilebilirsin ki boşver o onun ayıbı .birdaha kabuk etme ben olsam görüşmem bile .
tarafından
Doğum yapacak istesede görüşmez zaten:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bidaha gelmek istediginde kabul etme
tarafından
Oda istemez zaten sanmiyorum işi bitti benmle
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Evet maalesef tamamen seni kullanmış bir daha gelmek istediğinde abla bu sefer kime inat geliyorsun diye söyle anlar zaten
tarafından
Kendimi kötü hissetim ya
0 oy
tarafından
Bence iletişimi kesmelisin onunla. Ne kadar ayıp bişey yaptığı 
tarafından
Zaten gelmez bende bidaha
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Lütfen bidahakine kendinize başka bi inat yapcak birini bulun derdim o anlardi zaten
tarafından
O an diyemedim :/
0 oy
tarafından

Ay sesli güldüm valla ya bildiğin kullanılmışsın affola :D

tarafından
Haaydee. Tuz bas yarama sende:)
0 oy
tarafından
Bi sey olmaz nolcak bi gun de benim icin gel dersin 
tarafından
Biraz alındım ama ya kullanıldı yani daha öncesi bı muhabbetim yoktu meraba merbadan baska
0 oy
(295 puan) tarafından
Ay desin delidir ne yapsa yeridir salla bee  aman 
tarafından
La kullanldm bı mendil gibi deyyoom:)
0 oy
(416 puan) tarafından
Ne tuhaf insanlar var ya benim komşum o kadar iyiki Allah razı olsun ondan hamileliğim boyunca evde yemek yiyemiyordum die her gün yemek yapıp getiriyordu 
tarafından
Daha öyle bı komusya denk gelemedim kıymetini bil
(416 puan) tarafından
Allah iyilerle karşılaştırsın sizi inşallah
0 oy
(14,892 puan) tarafından
Ben olsam kovardım. 
tarafından
Sonradan idrak ettim ben karı gelio diye pasta börek yaptım ilk kez gelio diye
(14,892 puan) tarafından
Zehir zikkım olsun yedikleri. Habersiz gelip foto cekilip gitseymiş hadi neyse ama resmen kullanmiş seni.
tarafından
Farkındayım o an idrak edemedim yeni jeton dusuo benm valla kadın hamile son aynda ben kadnn dogmunn derdine düştüm sezeryan anlayom habire benmki böyleydi ağrımadi sancimadi diye
0 oy
tarafından
Gidip nispet yaptığı kişiye anlatırdım valla
tarafından
Lojmandym eşimin iş arkadasnn karısı yapmam yapamam da zaten
tarafından
Hem beni kullanacak hem utanmadan bunun için geldim diyecek isterse kardeşimin karısı olsun
tarafından
Eşim duyarsa sorun olur canım konuşmamı istemio kimseyle bu olaylar yüzünden ben kadın hamile diye teklifini kabulü ettim son aynda hamile böyle olucagni tahmin etmedim
tarafından
O yönden haklısın canim
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Çapraz komşuna kahveye git ve herşeyi anlat yerin dibine girip çıkamasın:D 
tarafından
Benden büyük bunu yapan kişi o çapraz komşuda büyük ayrixa lojmandayim eşimin iş arkadasnn karısı bunu yapmam ama üzüldüm o çapraz komşudada var bana surekli annene gt kocanjnn başını bekleme ikinci çocuk sakin yapma felan dio sevmiom yani bu ilişkiyi kurmak istemiyorum konusmuorum zaten onunlada
(25,223 puan) tarafından
Ne değişik insanlar yaa ama ben olsam çapraz komşuya herşeyi duyurup ikisiylede muhabbeti bitiririm
tarafından
Valla onlar hakkı olur ben suçlu olurum o tipte insanlar eşimin iş arkadaşı olmasa derdim eşim diyar karsma konuşma deyip duryo zaten
0 oy
(9,625 puan) tarafından

Hayir o değilde 40 yılı da takıp gitmiş :D

tarafından
Allah seni öyle kırk yıla bilmem ne:D
(9,625 puan) tarafından
Ne kadar bahtsız bi insansın valla üzüldüm şuan  :D
tarafından
Bende kendimi bi mendil gibi hissediyorm süs yarama tuz basma:))
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Giderken bu son olsun ben böyle şeylerin içinde bulunmaktan hoşlanmam benim evime benim için gel bir başkasına savaş açmak için değil derdim 
tarafından
İnan diyemedim kadın hamile bide son ayında kırmak istemedim
0 oy
tarafından
A ah çok ayıp şuan kullanıliyorum demek diye şakasına bir tepki veririm. Oturduğu süre boyunca da Muhattap olmam bir daha da evime kabul etmem. Oda alır alımını
tarafından
O an gelmedi hiç bişi aklıma valla
0 oy
tarafından
Ne boş insanlar var ya gerçekten insanlarımızın kalbi artık gerçekten bu kadar kötü mü oldu ?
tarafından
Bilmiyorum canım valla kadın hamile son ayında iki haftası var doğuma gdcek diye kabul ettim
tarafından
Valla değişik insanlar gerçekten
0 oy
(313 puan) tarafından
Benim de bi tane var en baş samimiydik iyiydi ama sonra dedikodu arttı her geldiğinde ya da gittiğimizde aynını yapıyodu bende konuşmadığj komşu var diye bana da attırmaya çalışıyor görsünler falan bişeyler diyor bende atmıyorum yemek falan değil normalde kahve fotoğrafı çekmeyi severim ama sırf onunkini paylaşmıyorum sende uzak dur görüşme bi daha bence canım ben çok soğuyorum böylelerinden hiç samimiyet kalmadı insanlarda
tarafından
O an idrak edemedim ya
(313 puan) tarafından
Olsun canım sen iyi niyetli yaklaşmışsın böyle samimi değilse dikkat edersin artık
0 oy
(28,404 puan) tarafından

Valla kahvenin içine tuzu basar gonderiridim

tarafından
Yapmadım o an idrak edemedim bile
0 oy
tarafından
O değil de bacım senin vocugun yok mu.olmasa bile yahu ne kadar okuyoruz komşusu dan virüs kapanı.birakin su gelip gitmeleri 
tarafından
Eslerimz memur izole oluyoruz lojmana giriş çıkış yasak test yapılio 15 günde bir eslerimz arkadas Aynı yerde calsyo
0 oy
tarafından
Öyle dediğin an misafirlik kibarlık bir yere kadar der kapıyı acardim resim falan paylaşmasını müsade etmezdim  

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 511 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 725 göst.
30 Haziran 2020 Aile kategorisinde Beyza sumak (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 337 göst.
4 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Emmarose (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 465 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Daisy786 (57 puan) tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,517 cevap

35,997 kullanıcı

...