0 oy
1,737 göst.
Aile kategorisinde (2,350 puan) tarafından
Çocuğu uytamiyordum kızlar durmadı kendiside eve geldi çocuk baba baba diye ağlıyor peşinde dolanıyor diye bana kzidi bende snei özlemiş ondna dedm neyse ordan başladı tartışmaya sustum sonra ailesinin konusu açıldı o açtı annemgil fln dedi bende bana onca şey dediler sen niye bsyd emedn beni savunmadan dedm sanane fln dedi sus diyor sen delisin diyor birsuru hakaret etti bende yatağı serdm yatalım diye agaldm yatınca yatakta kalkip boğazıma çökmesi bir oldu Sıkti boğazımı can havliyle vurdum bıraktı yatakta dövdü beni sesimi dahi çıkaramadım kızım korkar diye bıraktı hırsını atınca smdi evden çıktı gitti işe polisi arasam bulurlarmi dışarda lastik yapmaya gitti ve şey beni almaya gelrimi polisler gece smdi arayıp şikayet etsem şuan gidemem kızımla gece nasıl yapım

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Neden kades indirmiyorsun. Ayrıca bir kere polisle korkarsa bir daha 5 kere düşünür vurmak isteyince
(2,350 puan) tarafından
Kafes vardı gitmiştim bir ara silmiştim
tarafından
Silme her an lazım olabilir sana. Lutfe polisi ara lütfen bir şeyler yap
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kades uygulamasini indir
(2,350 puan) tarafından
Tamam
tarafından
Benimde evliliğim sallanntida şiddet yok hiç olmadı ama yine de yüklü
0 oy
tarafından
Evet ara polisi gelsinler canim. Elleri kırılsın pislik herifin
(2,350 puan) tarafından
Gidişi olurda dönüşü olmaz inşallah tek isteğim bu
tarafından
Allah havale et o pisliği. Ne yaptin aradin mi canim
(1,424 puan) tarafından
Ara  polisi gelirler boğazını sıktığı yeri göster şikayetçi ol uzaklaştırma verirler 1 ay yanına yaklaşıp eve giremez.
0 oy
(634 puan) tarafından
Polis seni alıp karakola götürecek esinide ararlar evden uzaklaştırırlar 
tarafından
Bilmezmiyim. Benim babam eroin içen bir adamdı ve defalrca annemi ölümden kurtardık. Ayni evde bizi ve annemi pazarlamaya kalktı. Zincirlere vurdu. Malesefki bir çok kadından çok daha erken öğrendim bu durumlari. Ama şikayet etmek zorunda etmeli
tarafından
çok zor ınsanlar cok kötu kahretsın bıyle dunyada sonumuz ne olcak bılmıyorum
tarafından
Rabbim yavrularimiza huzurlu hayatlar nasip etsin :(
tarafından
Cezalar caydırıcı olmadıkça biz kadınlara huzur cok uzakta..
tarafından
O kadar haklısın ki :(
0 oy
(370 puan) tarafından
Keşke kadin olmasaydık keşke  
(2,350 puan) tarafından
Keşke
0 oy
tarafından
Polisi ara hemen ve çıkın gidin o evden 

Gece falan gidemem deme 

Kadesi indir yada hemen 
(2,350 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Kades indir, polis cagir. Bogazini sıktıysa moraracaktir darp raporunu al uzaklastirma cikar. Aileni ara onun ailesini ara ortaligi birbirine kat rezil et herkesi ayaklandir. Bu p.clere sustukca daha da abartiyorlar. Dunyayi dar edeceksin. Dinsizin hakkindan imansiz gelir. Susup sinersen elinde kalirsin bir gun. 
(2,350 puan) tarafından
Tamam canım dediğin gbi yapım ama tehdit ediyor şikayet vs edersen gelir bulur öldürürüm diyor alacağı ceza ne kadar olurki beni ne kadar koruyabilirler
(295 puan) tarafından
Hehhh bana nokta kadar vurdu aynen bunu yaptım herkesi topladım yapın ya yapın bunu gizleme saklama duyulmasın deme
tarafından
Oyle de o dayagi yiyorsun, boyle de. Sustugunda sana adam gibi davraniyor mu? Ya da davranacak mi? Aileni arkana al en basta, aile buyuklerinden biri iki tane carpsin suratina, silkelesin. Kadini sahipsiz saninca erkek iyice sapitiyor.
(295 puan) tarafından
Doğru diyorsun
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Eşin normal değil yatakta yatınca birden boğazını sıkması nedir acilen tedavi olması gerek Allah sabır versin sana canım inşallah bir an önce kurtulursun ondan. Polisi arasan onlarda gelip alır seni
0 oy
tarafından
Elleri kırılsın ....
0 oy
tarafından
Allah ım böyle insanları kahr ı perişan etsin insallah vicdan yoksunu yaa 
0 oy
tarafından
Adresini versene cok ciddiyim bn arym polisi komşusym ses var eşini dövüyor kaç defadr diye şikayet edeym i.t herif
0 oy
tarafından
Polisi ara hemen canım elleri kırılsın nasıl vurdu sana 
0 oy
(342 puan) tarafından
Cok kotu hissediyosan polisi ara kadin siginma evine birakirlar seni ama 2 gun sonra eve donersen eger neden gittin polise siginma evine diye daha cok siddet uygulamasin sonra dikkat et buyugun yokmu arkanda duran hemen ara sicagi sicagina anlat herseyi kizsinlar kocana sahipsiz sanmasin seni he ben dovuyorum nede olsa susuyo kabulleniyo diye daha cok siddet uygular sana ara kendi abini babani amcani vs yada kocan tarafi ara soyle arkanda durucak biri varsa susma sakin lütfen sen susarsan daha kotu olur hersey 
0 oy
(152 puan) tarafından
Aradinmi canim geliyormu polis bir dak geç bile kalma eminsen ayrılmaya onsuz olmaya yaşayacağin zorluklara 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Darp izin belli kadesi indir buldukları yerde tutarlar onu. Elleri kolları kırılsın daha beterini görsün inşallah 
0 oy
(15,821 puan) tarafından

Ahhh canimm ya keşke donmeseydin diyecemde  o abinide ne deyim bilemedimm...,.Rabbim yardımcın olsunnn :'(:'(:'(:'(

0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun :( hemen ara sabahı bekleme lütfen bu insandan asla hayır gelmez. Ailen arkanda mi :( kurban olsun sana ya gece gece kafayı yedim 
0 oy
tarafından
Valla şunu soyliyim. Ben ilk dayak yedigimde hamileydim . Kıyameti kopardım . Olayı büyüttüm . Yoksa her gün aynı olurdu . 

O gün bugün yok . Bence küçük bı şekilde kapatma sessiz kalmadığını anlasın 
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Smdi polise gidecen uzaklaştırma Alacan ha ona bile karar veremiyosun sabah mı gitsem bilmem ne diye sonra evinde kalacan ya da baba evine gidecen kocan geri pişman olacak ya da sen baba evinde rahat edemeyecen geri kocana donecen kesin bosayacam diyosan git ama bence kararsızsan otur gitme dayak var hakaret var Hala ne olmasını bekliyorsunux anlamadım ben 
0 oy
(2,369 puan) tarafından

Bence ara polisi korksun köpek. 

Bir daha yapamaz.. kavga çıktığında bilir yine şikayet edeceğini. Sen ara şiddet uyguladı de. Onlae gerekni yapar zaten. Kızım da korktu falan de. 
G*ötü üç buçuk atsın sere*fsizin :angry:

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 665 göst.
0 oy
22 cevap 900 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (941 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,106 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,808 göst.