0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Adet ağrısı gibi bacaklarıma vuruyor saatlerdir yatıyorum geçmek bilmedi biraz uyudum uyandım hala ağrıyo...  bugün yordum biraz kendimi ondan mi aceba ? Bi duşa gireyim diyorum geçecek mi diye

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne kadarlık hamileisniz.sanci da olabilir ama yorgunluktan da olur.bi duşa girip rahatlayın.bir de sancı eğer doğum sancısı dan şüphe ediyorsanız o sürekli olmaz.ara ara olur.gelir gider ve düzenli aralıklarla olur.takip edin
(45 puan) tarafından
Sata gore 35 ult gore 37 olduk...  uzanıyorum geceden beri uyudum bi ara gözümü açtım tekrar  başladı baldırlarıma doğru vuruyor şuan geçti gibi mesela
tarafından
Eğer surekliyse yorgunluktandir.gidip geliyorsa bak ne kadarda bir gidip geliyor.ben de ilkten sürekli gibiydi aynı adet gibi.annemler dakika tut dediler ama sürekli gibiydi tutamiyordum.
Sonra tuttum 3 dakikada bire düşüncede hazırlandım.wma yorgunluktan da çok olur.ayrica bu haftada iş yap tabii ama çok yormadan kendini yap.
(45 puan) tarafından
Adet gibi ama belimde yok  ağrı bacaklarıma çok baski yapıyor:/ benim haftamdamiydiniz
tarafından
O zaman yorgunluktandir bacım.benim de bacaklarım çok agrirdi kopacak gibi ama daha erken haftalarda.ben de durmazdim akşama kadar.yok 38.5 teydim.senin ki yoğunluktan bence.dus al dinlen geçer inşallah
(45 puan) tarafından
Inşallah bakalım:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Duşa gir gebeliklik hafta kac
(45 puan) tarafından
Sata gore 35 ult gore 37
tarafından
Hmm  benimde 35canm ama o sancılar yok  krap gibiyse normal ama popodan aşağı vuryosa doğum sancısı oluyogt doktora cnm dede Teksen bnyoya grme eşin yoksa
(45 puan) tarafından
Girdim valla sıcak suya biraz fenalık geçirdim ama şuan biraz iyi geldi gibi
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bende de adet olcakmisim gbi baslamisti canım
0 oy
(183 puan) tarafından
Adet agrisi ilr sanci cok farkli adet sancisi olunca belki kasilma oluyordu kasilma da karninda toplanip sertlesmesi nefesin kesilmesi kalbin hizli carpmasi bu 5 dakika bir gerceklesince dogumdur

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 219 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sevgi99mr (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
0 oy
0 cevap 17 göst.

377,373 soru

11,293,100 cevap

34,711 kullanıcı

...